Подаруйте катання на вейкборді для двох!

подарували вже 1 234 рази
2 людини
30 хвилин
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
до 110 кг
Не рекомендується вагітним
Літнє враження

Як відбувається враження

Щоб навчитися стояти на дошці, спортсмени вирушать на пляж. Тренер проведе інструктаж і видасть рятувальні жилети. Він розповість, як встояти на борді. Потім учні з інструктором сядуть у катер і відпливуть від берега. Новачки по черзі стануть на дошку, вхопившись за трос, прикріплений до моторного човна. Кожен буде їхати слідом за катером, розрізаючи водну гладь, а тренер простежить за правильністю катання.

Чому варто спробувати катання на вейкборді

Екстремали зможуть попрактикуватися в активності, яка поєднує елементи воднолижного слалому, акробатики та стрибків. Для вейкбордингу використовують професійні дошки та потужний буксирувальник. У центрах працюють досвідчені спортсмени та інструктори.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

64 відгуки

Ольга
27 серпня 2018
https://www.facebook.com/100005097965245
Вчера каталась на вейкборде в клубе "Koba's Prokat" и это было замечательно! Инструктор Саша очень терпеливый и внимательный, объясняет все до того момента, когда к тебе действительно дойдет :) Всем кому катание на вейке только предстоит, совет: расслабиться, не сгибать руки, преждевременно не разгибать ноги и все получится! Будьте готовы выпить несколько литров речной водички во время падений и что ваша поездка займет больше 15 минут. Обычно собирают группу из нескольких желающих и катание на катере продлится час-полтора.
Оля
20 вересня 2017
https://www.facebook.com/100000998036908
Дуже класно провели день)) інструктор Слава дуже позитивний і професійний ;) прекрасне завершення сезону!!
Юрий
28 серпня 2017
https://www.facebook.com/100007708267811
Cупруга подарила сертификат, т. к знает о моем увлечении экстремальными видами спорта, на которые, к сожалению, у меня не хватает времени. Давно хотел попробовать вейкбординг и, благодаря опытным инструкторам, с удовольствием стану на доску еще. Это был заряд адреналина на всю рабочую неделю. Спасибо консультантам Bodo за подробную информацию и выбор правильной школы для начинающим и самим организаторам.
Анна
21 серпня 2017
http://ok.ru/profile/177816835226
это было незабываемо!!! Инструктор Сергей все хорошо, доступно и с терпением объяснил! Все у меня получилось, хотя никакого такого спортивного опыта нету! Невероятные эмоции!!! Отличный способ провести активный летний день в Киеве!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.