100680
 

Катання на вейкборді для двох

Майстер-клас від професійного тренера, який познайомить з азами вейкбордингу. Учасники заняття спробують стати на спеціальну дошку для катання, взяти в руки трос і проїхатися за катером. Передбачено 15 хвилин практики на воді, але перш, ніж до неї приступити, потрібно буде пройти інструктаж на суші. Тренер розповість основні положення вейкбордингу, а після цього учасники майстер-класу спробують по черзі покататися в акваторії Дніпра.  детальніше...

2 люд. 30 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
2 людини
30 хвилин
Залежить від погоди
Необхідно мати купальний костюм
Обмеження: до 110 кг
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Катання на вейкборді для двох — що це?

Навчання катанню на вейкборді — водній дошці, яку з допомогою каната тягне на буксирі катер. Даний вид спорту являє собою своєрідну комбінацію серфінгу та водних лиж. Заняття проходить під керівництвом досвідченого інструктора, який надасть усе необхідне спорядження та екіпірування. Передбачена практика на воді — у акваторії Дніпра. Можна буде не тільки отримати нові екстремальні емоції, але й помилуватися мальовничими краєвидами.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають пункт прокату Koba's Prokat, де їх зустріне професійний інструктор. Він розповість правила безпеки, ознайомить з теорією вейкбордингу та видасть рятувальні жилети. Учні разом із профі сядуть у катер і від'їдуть подалі від берега. Тут кожен отримає можливість одягнути кріплення для вейкборду та спуститися на воду. Передбачено по 15 хвилин практики на воді. Її Щасливчики пройдуть по черзі. Поки один спробує покататися, його напарник буде спостерігати успіхами з борту катера.

Захоплюючий вид спорту — вейкбординг

Вейкбординг — це нове слово в захоплюючих пригодах на воді. Він по праву вважається більш складним, ніж воднолижний спорт. Для того, щоб підпорядкувати собі дошку, знадобиться багато зусиль і хороша фізична підготовка. Але результат виконаної роботи ні з чим не порівняти — вітер і бризки в обличчя, швидкість, несподівані повороти.

Докладний інструктаж від профі

Перед катанням досвідчений інструктор розповість про головні тонкощі вейкбордингу. Він розкаже:

 • як утримувати рівновагу на дошці
 • про правильну постановку ніг
 • про техніку захвату рукоятки троса

15 хвилин практики на воді

Спробувати покататися на вейкборді можна буде по черзі — для кожного передбачено 15 хвилин практики на воді. Цього більш ніж достатньо, щоб отримати свою порцію екстрим-емоцій і відчути приємну втому після катання. 

Місце проведення враження:

Koba's Prokat
м. Петрівка, Парк Дружби народів, X-park Показати на мапі

61 відгук

20 вересня 2017
Дуже класно провели день)) інструктор Слава дуже позитивний і професійний ;) прекрасне завершення сезону!!

28 серпня 2017
Cупруга подарила сертификат, т. к знает о моем увлечении экстремальными видами спорта, на которые, к сожалению, у меня не хватает времени. Давно хотел попробовать вейкбординг и, благодаря опытным инструкторам, с удовольствием стану на доску еще. Это был заряд адреналина на всю рабочую неделю. Спасибо консультантам Bodo за подробную информацию и выбор правильной школы для начинающим и самим организаторам.

21 серпня 2017
это было незабываемо!!! Инструктор Сергей все хорошо, доступно и с терпением объяснил! Все у меня получилось, хотя никакого такого спортивного опыта нету! Невероятные эмоции!!! Отличный способ провести активный летний день в Киеве!!!

15 серпня 2017
Прошло очень круто, Инстурктор Сергей-объяснил всё круто быстро и доступно И плюс музыка во время езды-крутяк в общем! спасибо вам)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень