17912
 

Подаруй заїзд на картингу для двох!

Драйвовий заїзд на картах Rimo Evo 6 або RX-7. Їх потужність — 9 і 13 кінських сил відповідно. Це відмінна можливість відчути справжній азарт і насолодитися духом змагань. Місце для катання належить обрати самостійно. Це може бути критий трек INGUL-KART або траса open air  в ТРЦ «Блокбастер». Довжина в них майже однакова — 700 та 650 м відповідно. На зимовий період у «Блокбастері» функціонує крита траса.  детальніше...

2 люд. з 1 заїзду Використати до 31.03.2019
2 людини
з 1 заїзду
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Зріст від 135 см
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Картинг для двох — що це?

Захоплююча гонка на картах Rimo Evo 6 і RX-7 потужністю 9 і 13 кінських сил. Це невеликі гоночні автомобілі без кузова. Дана модель оснащена сталевим шасі, двигуном Honda GX 270 і автоматичною коробкою передач. У залежності від часу року спортивне змагання проходить на критому чи відкритому гоночному треку.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають один з картодромів на вибір: траси в ТРЦ «Блокбастер» або центр INGUL-KART. Тут їх чекає короткий інструктаж від досвідченого гонщика. Він же підбере захисну екіпіровку (шолом, підшоломник рукавички), а також навчить правильно керувати болідом. Потім — 10 хвилин захоплюючої гонки в компанії інших учасників заїзду. Після фінішу задоволені гонщики отримають роздруківку з результатами та статистикою заїзду. Море азарту та адреналіну гарантовано.

Гоночні карти Rimo Evo 6 і Sodi-Kart RX-7

Гонщик проїдеться на німецьких картах Rimo Evo 6 або на картах французького виробника Sodi-Kart RX-7. Їх потужність — 9 і 13 кінських сил. Для найменших учасників заїзду нададуть версію карта потужністю 6,5 кінських сил.

Гоночна траса працює цілий рік

Картодром працює цілорічно. У «Блокбастері» влітку діє відкрита траса довжиною 650 м, а взимку можна покататися у закритому приміщенні на 300-метровому треку. Кожна траса обладнана стартовим світлофором і сучасною системою хронометражу, що дозволяє фіксувати результати заїзду кожного гонщика. У INGUL-KART працює крита траса довжиною 700 метрів. Загальна площа картинг-центру на Столичному шосе — 4000 кв. метрів, а картингу в «Блокбастері» — 5500.

Необхідне екіпірування видається

Перед заїздом  Щасливчикам видадуть необхідне екіпірування. Вони одягнуть підшоломник та шолом, а також захисні рукавички.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Блокбастер - Картинг-центр
м. Петрівка, пр-т. Степана Бандери, 34В Показати на мапі

1752 відгуків

А
Анастасия
16 жовтня 2018
Вчера были с молодым человеком на картинге на двоих, все очень понравилось, много эмоций. Обязательно придем еще раз. Огромное спасибо за шикарные впечатления!

К
Карина
12 вересня 2018
Спасибо,все очень понравилось.

В
Валерий
14 серпня 2018
Очень драйвово!!! Не ожидал, что так быстро освоятся с техникой дети. Теперь это самое рекомендуемое впечатление.

10 серпня 2018
Большое спасибо, все очень понравилось.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень