17912
 

Подаруй картинг для двох!

Драйвовий заїзд на картах Rimo Evo 6 або RX-7. Їх потужність — 9 і 13 кінських сил. В залежності від погоди, катання проходить на 700-метровій критому треку INGUL-KART або на гоночній трасі під відкритим небом довжиною 650 метрів в ТРЦ «Блокбастер». Можливість відчути справжній азарт і насолодитися духом змагань. подробнее...

2 чол. з 1 заїзду Використати до 30.09.2017
2 людини
з 1 заїзду
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Зростання від 130 см
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.09.2017

Картинг для двох — що це?

Захоплююча гонка на картах Rimo Evo 6 і RX-7 потужністю 9 і 13 кінських сил. Це невеликі гоночні автомобілі без кузова. Дана модель оснащена сталевим шасі, двигуном Honda GX 270 і автоматичною коробкою передач. У залежності від часу року спортивне змагання проходить на критому чи відкритому гоночному треку.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають один з картодромів на вибір: траси в ТРЦ «Блокбастер» або центр INGUL-KART. Тут їх чекає короткий інструктаж від досвідченого гонщика. Він же підбере захисну екіпіровку (шолом, підшоломник рукавички), а потім навчить правильно керувати болідом. Потім  — 10 хвилин захоплюючої гонки в компанії інших учасників заїзду. Після фінішу задоволені гонщики отримають роздруківку з результатами і статистикою заїзду. Море азарту та адреналіну — гарантовано.

Гоночні карти Rimo Evo 6 і Sodi-Kart RX-7

Гонщик проїдеться на німецьких картах Rimo Evo 6 або на картах французького виробника Sodi-Kart RX-7. Їх потужність — 9 і 13 кінських сил. Для найменших учасників заїзду нададуть версію карта потужністю 6,5 кінських сил.

Гоночна траса працює цілий рік

Картодром працює цілорічно. У «Блокбастері» влітку діє відкрита траса довжиною 650 м, а взимку можна покататися у закритому приміщенні на 300-метровому треку. Кожна траса обладнана стартовим світлофором і сучасною системою хронометражу, що дозволяє фіксувати результати заїзду кожного гонщика. У INGUL-KART працює крита траса довжиною 700 м. Загальна площа картинг-центру на Столичному шосе — 4000 кв. м, а картингу в «Блокбастері» — 5500 кв. м.

Необхідна екіпіровка видається

Перед заїздом гостям нададуть необхідну екіпіровку. Вони одягнуть підшоломник і шолом, а також захисні рукавички.

Місце проведення враження:

Картодром в ТРЦ "Блокбастер"
м. Петрівка, пр-т Московський, 34В Показати на мапі

1485 відгуків реальних людей

А
Анна
23 березня 2017
Подарила любимому мужу этот подарок. Результат - очень понравилось, классно, шикарно, адреналин, комфорт, эмоции зашкаливали. Выбрала это впечатление, хотелось давно это попробовать вместе!Сервис Bodo прекрасный! Муж остался доволен и счастлив!Рекомендуем)

Б
Борис
22 березня 2017
Все замечательно, рекомендую!

21 березня 2017
все отлично! подарок, само впечатлените и настроение и эмоции, которые мы получили при заезде на картирге. Прекрасный подарок!!!!!!!!!! Спасибо!

20 березня 2017
Отличный подарок для любителей острых ощущений! Нам очень понравилось кататься! Прав у меня нет, но это никак не помешало насладиться заездом! Адреналин и драйв обеспечен, это уж точно! Впечатление понятное, интересное и все прошло без проблем! В следующий раз будем брать сразу несколько заездов!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень