17912
 

Подаруй картинг для двох!

Драйвовий заїзд на картах Rimo Evo 6 або RX-7. Їх потужність — 9 і 13 кінських сил. В залежності від погоди, катання проходить на 700-метровому критому треку INGUL-KART або на гоночній трасі під відкритим небом довжиною 650 метрів в ТРЦ «Блокбастер». Можливість відчути справжній азарт і насолодитися духом змагань. подробнее...

2 чол. з 1 заїзду Використати до 31.12.2017
2 людини
з 1 заїзду
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Зростання від 130 см
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2017

Картинг для двох — що це?

Захоплююча гонка на картах Rimo Evo 6 і RX-7 потужністю 9 і 13 кінських сил. Це невеликі гоночні автомобілі без кузова. Дана модель оснащена сталевим шасі, двигуном Honda GX 270 і автоматичною коробкою передач. У залежності від часу року спортивне змагання проходить на критому чи відкритому гоночному треку.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають один з картодромів на вибір: траси в ТРЦ «Блокбастер» або центр INGUL-KART. Тут їх чекає короткий інструктаж від досвідченого гонщика. Він же підбере захисну екіпіровку (шолом, підшоломник рукавички), а також навчить правильно керувати болідом. Потім — 10 хвилин захоплюючої гонки в компанії інших учасників заїзду. Після фінішу задоволені гонщики отримають роздруківку з результатами та статистикою заїзду. Море азарту та адреналіну гарантовано.

Гоночні карти Rimo Evo 6 і Sodi-Kart RX-7

Гонщик проїдеться на німецьких картах Rimo Evo 6 або на картах французького виробника Sodi-Kart RX-7. Їх потужність — 9 і 13 кінських сил. Для найменших учасників заїзду нададуть версію карта потужністю 6,5 кінських сил.

Гоночна траса працює цілий рік

Картодром працює цілорічно. У «Блокбастері» влітку діє відкрита траса довжиною 650 м, а взимку можна покататися у закритому приміщенні на 300-метровому треку. Кожна траса обладнана стартовим світлофором і сучасною системою хронометражу, що дозволяє фіксувати результати заїзду кожного гонщика. У INGUL-KART працює крита траса довжиною 700 метрів. Загальна площа картинг-центру на Столичному шосе — 4000 кв. метрів, а картингу в «Блокбастері» — 5500.

Необхідна екіпіровка видається

Перед заїздом гостям видадуть необхідну екіпіровку. Вони одягнуть підшоломник та шолом, а також захисні рукавички.

Місце проведення враження:

Блокбастер - Картинг-центр
м. Петрівка, пр-т. Степана Бандери, 34В Показати на мапі

1575 відгуків реальних людей

22 червня 2017
Нарешті в червні використали новорічний подарунок, все було на рівні : атмостфера, драйв та настрій) Рекомендую)

22 червня 2017
Подарили коллеги на работе сертификат bodo с разными впечатлениями на выбор. Выбрала Картинг, просто в восторге! Шикарное впечатление! Ходили вдвоем с парнем, было очень весело и круто, особенно когда обогнали друг друга :) Отличный подарок, обязательно берите не пожалеете!

Л
Любов
21 червня 2017
Вирішили зробити подарунок синові на 13 років, оскільки різні гаджети є, а хотілось щось таке, щоб запам"яталось, тому вибрали картинг. Я страшенно переживала, чи сподобається і, взагалі, як все це має відбуватись. Все було просто чудово! Красива упаковка з сертифікатом, нагадування , ну, і , звичайно, маса позитивних емоцій від гонок! Враження чудові, тому покатались ще по другому разу!!! ВСЕ...
Вирішили зробити подарунок синові на 13 років, оскільки різні гаджети є, а хотілось щось таке, щоб запам"яталось, тому вибрали картинг. Я страшенно переживала, чи сподобається і, взагалі, як все це має відбуватись. Все було просто чудово! Красива упаковка з сертифікатом, нагадування , ну, і , звичайно, маса позитивних емоцій від гонок! Враження чудові, тому покатались ще по другому разу!!! ВСЕ ПРОСТО СУПЕР!Рекомендую! Дуже оригінальний і незабутній подарунок!

А
Артeм
19 червня 2017
Сeртифікат брав другу на подарунок в чeсть дня народжeння. Сам студeнт, відносно нeдорого. Вeсь сeрвіс відповідає ціні: швидко, просто, зрозуміло, а головнe вражаючe. Всe сподобалося. Бeзпeрeчно один з найкращих варіантів подарунку на дeнь народжeння. РEКОМEНДУЮ! Оцінка:4+

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень