17912
 

Подаруй картинг для двох!

Драйвовий заїзд на картах Rimo Evo 6 або RX-7. Їх потужність — 9 і 13 кінських сил. В залежності від погоди, катання проходить на 700-метровому критому треку INGUL-KART або на гоночній трасі під відкритим небом довжиною 650 метрів в ТРЦ «Блокбастер». Можливість відчути справжній азарт і насолодитися духом змагань. детальніше...

2 чол. з 1 заїзду Використати до 28.02.2018
2 людини
з 1 заїзду
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Зростання від 130 см
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2018

Картинг для двох — що це?

Захоплююча гонка на картах Rimo Evo 6 і RX-7 потужністю 9 і 13 кінських сил. Це невеликі гоночні автомобілі без кузова. Дана модель оснащена сталевим шасі, двигуном Honda GX 270 і автоматичною коробкою передач. У залежності від часу року спортивне змагання проходить на критому чи відкритому гоночному треку.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають один з картодромів на вибір: траси в ТРЦ «Блокбастер» або центр INGUL-KART. Тут їх чекає короткий інструктаж від досвідченого гонщика. Він же підбере захисну екіпіровку (шолом, підшоломник рукавички), а також навчить правильно керувати болідом. Потім — 10 хвилин захоплюючої гонки в компанії інших учасників заїзду. Після фінішу задоволені гонщики отримають роздруківку з результатами та статистикою заїзду. Море азарту та адреналіну гарантовано.

Гоночні карти Rimo Evo 6 і Sodi-Kart RX-7

Гонщик проїдеться на німецьких картах Rimo Evo 6 або на картах французького виробника Sodi-Kart RX-7. Їх потужність — 9 і 13 кінських сил. Для найменших учасників заїзду нададуть версію карта потужністю 6,5 кінських сил.

Гоночна траса працює цілий рік

Картодром працює цілорічно. У «Блокбастері» влітку діє відкрита траса довжиною 650 м, а взимку можна покататися у закритому приміщенні на 300-метровому треку. Кожна траса обладнана стартовим світлофором і сучасною системою хронометражу, що дозволяє фіксувати результати заїзду кожного гонщика. У INGUL-KART працює крита траса довжиною 700 метрів. Загальна площа картинг-центру на Столичному шосе — 4000 кв. метрів, а картингу в «Блокбастері» — 5500.

Необхідна екіпіровка видається

Перед заїздом гостям видадуть необхідну екіпіровку. Вони одягнуть підшоломник та шолом, а також захисні рукавички.

Місце проведення враження:

Блокбастер - Картинг-центр
м. Петрівка, пр-т. Степана Бандери, 34В Показати на мапі

1629 відгуків реальних людей

А
Андрей
16 серпня 2017
Жена подарила нам с сыном на День рождения. Получили море удовольствия и адреналина)) Реально круто!!

А
Александр
16 серпня 2017
Добрый день, Мы отлично прокатились на картингу, получили массу приятных впечатлений. Спасибо Вам, и администрации картинга. Всё понравилось. Данное впечатление выбрали, потому что любим драйв Это отличная идея дарить подарки-впечатления.

15 серпня 2017
Спасибо bodo.ua и команде Блокбастер за прекрасное впечатление!!! Все было просто супер)))

О
Ольга
14 серпня 2017
Сертификат на катание на картинге для двоих подарили ребенку друзья еще зимой. И вот к концу лета, мы наконец-то его активировали и записались на картинг, по телефону. Все было быстро и организовано. Выполнив все рекомендации полученные по телефону и продублированные в электронном письме мы приехали в назначенное время в Блокбастер. Девочки на регистрации картинга оформили заезд очень быстро...
Сертификат на катание на картинге для двоих подарили ребенку друзья еще зимой. И вот к концу лета, мы наконец-то его активировали и записались на картинг, по телефону. Все было быстро и организовано. Выполнив все рекомендации полученные по телефону и продублированные в электронном письме мы приехали в назначенное время в Блокбастер. Девочки на регистрации картинга оформили заезд очень быстро, выдали экипировку и чек. Для ребенка это был первый опыт езды на картинге, поэтому я очень рада, что он принес только положительные эмоции и желание вернуться еще раз. Так же хочется отметить хорошую работу инструкторов, которые дают четкие указания в начале заезда, что можно делать и чего нельзя, а также быстро реагируют на ситуацию на трассе. Спасибо bodo и картинг центру в Блокбастере за отлично проведенное время.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень