17912
 

Подаруй картинг для двох!

Драйвовий заїзд на картах Rimo Evo 6. Їхня потужність — 9 кінських сил. У залежності від часу року катання проходить на 300-метровому критому треку або на гоночній трасі під відкритим небом довжиною 650 метрів. Видаються роздруківки з результатами заїзду. Можливість відчути справжній азарт і насолодитися духом змагань. детальніше

2 чол. 1 заїзд Використати до 31.05.2017
2 людини
1 заїзд
Використати до 31.05.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Зростання від 130 см
Доступно з 7 років

Картинг для двох - що це?

Захоплююча гонка на картах Rimo Evo 6 потужністю 9 кінських сил. Це невеликі гоночні автомобілі без кузова. Ця модель облаштована сталевим шасі, двигуном Honda GX 270 і автоматичною коробкою передач. У залежності від пори року спортивне змагання проходить на критому чи відкритому гоночному треці. 

Як це відбувається?

Щасливчики відвідають один з найбільших картодромов Києва - «Блокбастер». Тут на них чекає короткий інструктаж від досвідченого гонщика. Він підбере захисну екіпіровку (шолом, підшоломник, рукавички), а потім - навчить правильно керувати болідом. Далі - бизько 10 хвилин захоплюючої гонки у компанії інших учасників заїзду. Після фінішу задоволені гонщики отримають роздруківку з результатами і статистикою заїзду. Море азарту та адреналіну - гарантовано! 

Карти «Rimo Evo 6»

У розпорядженні гонщиків опиняться карти «Rimo Evo 6» німецького виробництва. Це невеликі боліди потужністю 9 кінських сил. Для найменших гонщиків запропонують версію карта потужністю 6,5 кінських сил. 

Гоночна траса працює і взимку, і влітку

Комплекс гоночних трас «Блокбастер» - це більше 5,5 тис. кв. м! Його можна відвідати у будь-яку пору року. Влітку катання проходить на відкритій трасі довжиною 650 м, а взимку використовується 300-метровий трек у закритому приміщенні. Обидві траси обладнані стартовим світлофором і сучасною системою хронометражу, що дозволяє фіксувати результати заїзду кожного учасника змагань. 

Потрібна екіпіровка видається

Перед заїздом гостям видадуть екіпіровку, у якій кожен відчує себе справжнім гонщиком. Безпосередньо перед заїздом вони вдягнуть підшоломник і шолом, а також доповнять образ захисними рукавичками. 

Місце проведення враження

1412 відгуків реальних людей