Картинг для двох

подарували вже 39 387 разів
2 людини
по 1 заїзду
Залежить від погоди
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
до 120 кг
від 135 см
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі влаштують перегони на невеликих машинах. Перед стартом вони пройдуть інструктаж. Адміністратор видасть кожному захисну екіпіровку: шолом, підшоломник і рукавички. Потім друзі візьмуть участь у заїзді в компанії інших гонщиків. Після фінішу інструктор визначить переможця.

Чому варто спробувати картинг для двох

Для управління картом не обов'язково мати досвід водіння, автомобіль оснащений автоматичним зчепленням, пружною підвіскою і жорстким рульовим механізмом. Карт — дуже безпечний транспорт, у разі зіткнення гонщика захищає передній і задній бампер, а повороти коліс здійснюються практично миттєво.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 876 відгуків

Евгений
Сьогодні
Отличное развлечение, море эмоций и адреналина!
Андрей
19 березня 2019
Заезд на картинге подарила жена. И очень угадала с подарком!) Активировать сертификат помогла девушка-оператор колл-центра бодо (отдельное спасибо за оперативность). Каких либо проблем или сложностей с получением услуги на картодроме не возникло, все гут. Ездил на карте впервые. Получил массу положительных впечатлений и адреналина
Андрей
18 березня 2019
https://www.facebook.com/100007787288388
Агонь, вс было просто агонь!!
Дмитрий
18 березня 2019
Отлично провели время. Спасибо)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.