101040
 

Подаруй майстер-клас йоги в повітрі!

Найсучасніший напрямок йоги — всі вправи виконуються в повітрі! Головною точкою опори служить спеціальний полотняний гамак, підвішений до стелі. Навантаження максимально рівномірно розподіляється на всі групи м'язів. Дана методика дозволяє легко та швидко оволодіти головними позами йоги — асанами. Заняття проходить в невеликій групі. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.12.2018
1 людина
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 95 кг
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.12.2018

Йога в повітрі — що це?

Знайомство з одним із новітніх напрямків йоги, який стрімко набирає популярність у всьому світі. Його родзинка в тому, що усі вправи виконуються над землею. Головною точкою опори служить спеціальний гамак, підвішений до стелі. З його допомогою можна легко і швидко освоїти усі головні пози йоги — асани.

Як це відбувається?

Щасливчик відвідає групове заняття Fly Yoga в одній з кращих йога-студій Києва — Ram Yoga (ст. м. «Арсенальна» або «Мінська»). Тренування буде проходити в підвішеному стані — у спеціальному гамаку. Такі умови зроблять будь-яке навантаження м'яким і забезпечать природний розвиток м'язів і суглобів. Професійний тренер буде уважно стежити за правильністю виконання кожного прийому. Регулярні заняття йогою в повітрі знімають втому, нормалізують сон і покращують пластику тіла.

Заняття у спеціальному гамаку

Під час Fly Yoga усі вправи виконуються в спеціальному тканинному гамаку, підвішеному до стелі. Від підлоги його відділяє приблизно півметра. Це дозволяє виконувати навіть перевернуті асани — власне, саме положення вниз головою, згідно східних вчень, відновлює життєві сили.

Тренування у «невагомості»

Займаючись йогою в «повітрі», можна навчитися взаємодіяти з силою гравітації. Це не тільки дозволить відчути власну точку опори, але й принесе максимальну користь для здоров'я, витягуючи тіло і розслабляючи суглоби.

Не потрібна спеціальна підготовка

Виконувати основні пози йоги й гімнастичні прийоми за допомогою гамака набагато простіше, ніж стоячи на ногах. Це дозволяє рівномірно розподілити навантаження і підвищити концентрацію уваги. Навіть новачок досягне значного успіху вже на першому занятті.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ram Yoga - Студія
м. Арсенальна, пров.Инженерный, 4Б Показати на мапі
м. Мінська, пр-т Героїв Сталінграда, 24А Показати на мапі

282 відгуків

А
Анна
13 червня 2018
Впечатление на знакомство с Fly-yoga я получила в подарок на День рождения. Это было мое второе возвращение в детство. Первое случилось, когда впервые оказалась на фитболе. На флай-йоге я вспомнила детскую ловкость по полной))) А какая шавасана в гамаке! Спасибо тренеру Ксении и команде bodo за доставленную радость!

12 червня 2018
Незабутній позитивний досвід нової для мене практики. Заняття пройшло чудово, завдяки дбайливому та професійному інструктору. Обовязково приходитиму на практику в майбутньому. Щасти вам

I
Inna
9 червня 2018
Відвідала заняття з флай-йоги на ст.м. Арсенальна.Тренером була Еліна. Хочу подякувати за організацію. Затишний компактний зал. Це було моє перше заняття з йоги, тому частину вправ виконувала через силу. Загалом вдячна за корисне заняття. Сподобались розтягування, перевороти і релакс в кінці заняття.

22 травня 2018
Ходили с дочкой на йогу в воздухе. Я давно хотела попробовать, да и дочке интересно было. Очень понравилось! Было немножко трудно, но почувствовать новый уровень владения телом - это круто! Спасибо моим друзьям за подарок! В следующем месяце меня ждут ещё bodo впечатления)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень