Подаруй майстер-клас йоги в повітрі!

подарували вже 16 454 рази
1 людина
2 заняття по 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Флай-йога — екзотична східна техніка, особливість якої в тому, що всі вправи виконуються в підвішеному стані. При цьому головною точкою опори служить спеціальний гамак, прикріплений до стелі. З його допомогою можна легко і швидко опанувати головні асани. На заняттях інструктор покаже, як правильно виконувати різні прийоми та вправи для дихання. Йога допоможе позбутися втоми, нормалізувати сон і поліпшити пластику тіла.

Чому ми вибрали студію Ram Yoga

На вибір є дві студії — перша розташована у двох хвилинах ходьби від метро «Арсенальна», друга — в 15 хвилинах від метро «Мінська». В Ram Yoga працюють сертифіковані інструктори, що практикують йогу не менше 2-3 років. Зали обладнані дзеркалами в повний зріст і системою кондиціонування.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

198 відгуків

Виктория
Сьогодні
Флай-йога - это идеальное занятие для активных людей. Кажется, что ты в напряжении, но на самом деле тело максимально расслаблено, в результате спина и все мышцы, как после отличного массажа. И главное, что все только под нагрузкой собственного веса. Сначала ты не понимаешь что делать и как справиться с этим гамаком, а к концу занятия с лёгкостью висьшь верх тормашками доверяя гравитации и собственным зацепам. Круто! Очень рекомендую попробовать!
Анна
22 серпня 2018
Впечатление в подарок получила от подруги. И это был приятный сюрприз. Выбрала йогу в воздухе, потому что давно хотела попробовать, а тут представилась такая возможность. Записалась в студию на Арсенальной. Правда, пришлось пойти одной, никто из друзей не смог. Очень внимательная инструктор Ксения подробно показывала и описывала все элементы. Получилось парить в воздухе, переворачиваться, правильно дышать...В итоге, мне так понравилось, что я купила у них пробную карту. Спасибо, всем огромное!
Mariana
25 червня 2018
https://plus.google.com/111522076044127862386
Той випадок, коли слова зайві! Для тих, хто хоче дійсно відчути і усвідомити кожну частину свого тіла, прислухатись до себе та ефективно позбутись напруження після робочого дня - ідеальний варіант. Дуже круто, дякую)))
Анна
13 червня 2018
Впечатление на знакомство с Fly-yoga я получила в подарок на День рождения. Это было мое второе возвращение в детство. Первое случилось, когда впервые оказалась на фитболе. На флай-йоге я вспомнила детскую ловкость по полной))) А какая шавасана в гамаке! Спасибо тренеру Ксении и команде bodo за доставленную радость!

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.