101040
 

Подаруй майстер-клас йоги в повітрі!

Найсучасніший напрямок йоги — всі вправи виконуються в повітрі! Головною точкою опори служить спеціальний полотняний гамак, підвішений до стелі. Навантаження максимально рівномірно розподіляється на всі групи м'язів. Дана методика дозволяє легко та швидко оволодіти головними позами йоги — асанами. Заняття проходить в невеликій групі. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.05.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 14 636 раз
1 людина
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 95 кг
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2018

Йога в повітрі — що це?

Знайомство з одним із новітніх напрямків йоги, який стрімко набирає популярність у всьому світі. Його родзинка в тому, що усі вправи виконуються над землею. Головною точкою опори служить спеціальний гамак, підвішений до стелі. З його допомогою можна легко і швидко освоїти усі головні пози йоги — асани.

Як це відбувається?

Щасливчик відвідає групове заняття Fly Yoga в одній з кращих йога-студій Києва — Ram Yoga (ст. м. «Арсенальна» або «Мінська»). Тренування буде проходити в підвішеному стані — у спеціальному гамаку. Такі умови зроблять будь-яке навантаження м'яким і забезпечать природний розвиток м'язів і суглобів. Професійний тренер буде уважно стежити за правильністю виконання кожного прийому. Регулярні заняття йогою в повітрі знімають втому, нормалізують сон і покращують пластику тіла.

Заняття у спеціальному гамаку

Під час Fly Yoga усі вправи виконуються в спеціальному тканинному гамаку, підвішеному до стелі. Від підлоги його відділяє приблизно півметра. Це дозволяє виконувати навіть перевернуті асани — власне, саме положення вниз головою, згідно східних вчень, відновлює життєві сили.

Тренування у «невагомості»

Займаючись йогою в «повітрі», можна навчитися взаємодіяти з силою гравітації. Це не тільки дозволить відчути власну точку опори, але й принесе максимальну користь для здоров'я, витягуючи тіло і розслабляючи суглоби.

Не потрібна спеціальна підготовка

Виконувати основні пози йоги й гімнастичні прийоми за допомогою гамака набагато простіше, ніж стоячи на ногах. Це дозволяє рівномірно розподілити навантаження і підвищити концентрацію уваги. Навіть новачок досягне значного успіху вже на першому занятті.

Місце проведення враження:

Студія Ram Yoga
м. Арсенальна, пров.Инженерный, 4Б Показати на мапі
м. Мінська, пр-т Героїв Сталінграда, 24А Показати на мапі

183 відгуків реальних людей

13 листопада 2017
Флай-Йога на двоих оказалась настолько удивительным и запоминающимся событием, что я непременно хочу вернуться к ней в будущем! Сертификат подарила подруга, “Йога в гамаках для двоих” показалась самым заманчивым и интригующим впечатлением среди ассортимента возможностей, т.к. мне показалось, что она идеально сочетает пользу, возможности развития и яркость впечатления. На занятие в вечернее...
Флай-Йога на двоих оказалась настолько удивительным и запоминающимся событием, что я непременно хочу вернуться к ней в будущем! Сертификат подарила подруга, “Йога в гамаках для двоих” показалась самым заманчивым и интригующим впечатлением среди ассортимента возможностей, т.к. мне показалось, что она идеально сочетает пользу, возможности развития и яркость впечатления. На занятие в вечернее время пришли только мы вдвоем, поэтому оно получилось практически индивидуальным для нас с подругой. Очень понравилась грамотность и педагогичность тренера, а так же особая атмосфера, которую она создала. До этого я бы и подумать не могла, что способна выполнить все те асаны, которые мы сделали. Здесь можно летать, висеть вниз головой, кувыркаться в воздухе и многое дугое. Ушли окрыленными!

13 листопада 2017
Впечатление подарила подруга. Йога в воздухе на двоих показалась самым интересным вариантом с точки зрения пользы и развития. И впечатлений, конечно. На занятие шли в вечернее время. Кроме нас двоих в студии никого не оказалось так поздно, поэтому занятие вышло практически индивидуальным. Очень понравилась работа тренера. Под ее рукодством мы сделали такие асаны, про котлрые я бы никогда до...
Впечатление подарила подруга. Йога в воздухе на двоих показалась самым интересным вариантом с точки зрения пользы и развития. И впечатлений, конечно. На занятие шли в вечернее время. Кроме нас двоих в студии никого не оказалось так поздно, поэтому занятие вышло практически индивидуальным. Очень понравилась работа тренера. Под ее рукодством мы сделали такие асаны, про котлрые я бы никогда до этого не подумала, что они реальны для меня, без подготовки и практики. И еще ей удалось создать атмоферу настоящей магии и волшебства: мы летали, висели вниз головой, кувыркались в воздухе, раскачивались, словно на качелях - под конец занятия мне показалось, что у меня начинают расти крылья:) Это было просто незабываемо и я уверенно рекомендую это впечатление. Если Вы хотите летать - ФлайЙога для Вас!

10 жовтня 2017
"Йога в Воздухе" - это потрясающее занятие с отдыхом и насыщением енергии)

А
Алиса
3 жовтня 2017
Йога - это вообще всегда хорошая идея) А йога в воздухе - еще лучше) По подарочному сертификату шло 2 занятия по 90 минут. Когда я записывалась, предупредили, что преподаватель заболела, потому предложили альтернативу, я выбрала хатха-йогу. На второе занятие пойду уже на флай. Приятная, удобная студия, вежливые администраторы. Думаю, я еще не раз буду посещать её :) п.с. Отдельный плюс -...
Йога - это вообще всегда хорошая идея) А йога в воздухе - еще лучше) По подарочному сертификату шло 2 занятия по 90 минут. Когда я записывалась, предупредили, что преподаватель заболела, потому предложили альтернативу, я выбрала хатха-йогу. На второе занятие пойду уже на флай. Приятная, удобная студия, вежливые администраторы. Думаю, я еще не раз буду посещать её :) п.с. Отдельный плюс - сервису Бодо. Операторы консультируют очень детально, дают всю необходимую информацию, отвечают на вопросы. Очень довольна таким подходом, спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Новорічна коробка
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень