101040
 

Подаруй незвичайну йогу в повітрі!

Найсучасніший напрямок йоги - усі вправи виконуються в повітрі! Головною точкою опори служить спеціальний полотняний гамак, підвішений до стелі. Навантаження максимально рівномірно розподіляється на всі групи м'язів. Ця методика дозволяє легко і швидко освоїти головні пози йоги - асани. Заняття проходить у невеликій групі. детальніше

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.07.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 10 538 раз
1 людина
90 хвилин
Використати до 31.07.2017
Форма одягу - спортивна
Обмеження: - до 95 кг
Доступно з 18 до 55 років
Проходить у групі

Йога в повітрі - що це?

Знайомство з одним із новітніх напрямків йоги, який стрімко набирає популярність у всьому світі. Його родзинка в тому, що усі вправи виконуються над землею. Головною точкою опори служить спеціальний гамак, підвішений до стелі. З його допомогою можна легко і швидко освоїти усі головні пози йоги - асани.

Як це відбувається?

Щасливчик відвідає групове заняття Fly Yoga в одній з кращих йога-студій Києва - Ram Yoga (ст. м. «Арсенальна» або «Мінська»). Тренування буде проходити в підвішеному стані - у спеціальному гамаку. Такі умови зроблять будь-яке навантаження м'яким і забезпечать природній розвиток м'язів і суглобів. Професійний тренер буде уважно стежити за правильністю виконання кожного прийому. Регулярні заняття йогою в повітрі знімають втому, нормалізують сон і покращують пластику тіла.

Заняття у спеціальному гамаку

Під час Fly Yoga усі вправи виконуються в спеціальному тканинному гамаку, підвішеному до стелі. Від підлоги його відділяє приблизно півметра. Це дозволяє виконувати навіть перевернуті асани - власне, саме положення вниз головою, згідно східних вчень, відновлює життєві сили.

Тренування у «невагомості»

Займаючись йогою в «повітрі», можна навчитися взаємодіяти з силою гравітації. Це не тільки дозволить відчути власну точку опори, але й принесе максимальну користь для здоров'я, витягуючи тіло і розслабляючи суглоби.

Не потрібна спеціальна підготовка

Виконувати основні пози йоги й гімнастичні прийоми з допомогою гамака набагато простіше, ніж стоячи на ногах. Це дозволяє рівномірно розподілити навантаження і підвищити концентрацію уваги. Навіть новачок досягне значного успіху вже на першому занятті.

136 відгуків реальних людей