101040
 

Подаруй незвичайну йогу в повітрі!

Найсучасніший напрямок йоги - усі вправи виконуються в повітрі! Головною точкою опори служить спеціальний полотняний гамак, підвішений до стелі. Навантаження максимально рівномірно розподіляється на всі групи м'язів. Ця методика дозволяє легко і швидко освоїти головні пози йоги - асани. Заняття проходить у невеликій групі. детальніше...

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.08.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 10 849 раз
1 людина
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 95 кг
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.08.2017

Йога в повітрі - що це?

Знайомство з одним із новітніх напрямків йоги, який стрімко набирає популярність у всьому світі. Його родзинка в тому, що усі вправи виконуються над землею. Головною точкою опори служить спеціальний гамак, підвішений до стелі. З його допомогою можна легко і швидко освоїти усі головні пози йоги - асани.

Як це відбувається?

Щасливчик відвідає групове заняття Fly Yoga в одній з кращих йога-студій Києва - Ram Yoga (ст. м. «Арсенальна» або «Мінська»). Тренування буде проходити в підвішеному стані - у спеціальному гамаку. Такі умови зроблять будь-яке навантаження м'яким і забезпечать природній розвиток м'язів і суглобів. Професійний тренер буде уважно стежити за правильністю виконання кожного прийому. Регулярні заняття йогою в повітрі знімають втому, нормалізують сон і покращують пластику тіла.

Заняття у спеціальному гамаку

Під час Fly Yoga усі вправи виконуються в спеціальному тканинному гамаку, підвішеному до стелі. Від підлоги його відділяє приблизно півметра. Це дозволяє виконувати навіть перевернуті асани - власне, саме положення вниз головою, згідно східних вчень, відновлює життєві сили.

Тренування у «невагомості»

Займаючись йогою в «повітрі», можна навчитися взаємодіяти з силою гравітації. Це не тільки дозволить відчути власну точку опори, але й принесе максимальну користь для здоров'я, витягуючи тіло і розслабляючи суглоби.

Не потрібна спеціальна підготовка

Виконувати основні пози йоги й гімнастичні прийоми з допомогою гамака набагато простіше, ніж стоячи на ногах. Це дозволяє рівномірно розподілити навантаження і підвищити концентрацію уваги. Навіть новачок досягне значного успіху вже на першому занятті.

Місце проведення враження:

Студія Ram Yoga
м. арсенальна, пер.Инженерный, 4Б Показати на мапі
м. Мінська, пр-т Героїв Сталінграда, 24А Показати на мапі

139 відгуків реальних людей

Вчора
Йогу в воздухе подарила подруга на день рождения. Занятие в школе Рам Йога, что на Минской, очень понравилось. Конечно, желательно иметь небольшой уровень подготовки, т.к. я попала в группу, где все девочки ходят определенный период времени.Но это нюансы, потому что само занятие и ощущения от упражнений в гамаке зарядили бодростью и желанием заниматься и развиваться. Очень рекомендую это впечатление: познавательно и полезно!

11 лютого 2017
Усім привіт! Сьогодні я вперше у житті була на йозі в повітрі, отримала море позитивних емоцій, відчуття легкості та невагомості в поєднанні з розтяжкою та різноманітними вправами - це щось надзвичайне!!!! Можливо тому, що інструктор ( Аліна на Арсенальній) просто чудо і задала усім прекрасний настрій та пильнувала щоб у всіх все вийшло! Усім рекомендую!!! Ви і Ваша спина, і кожен м"яз Вашого...
Усім привіт! Сьогодні я вперше у житті була на йозі в повітрі, отримала море позитивних емоцій, відчуття легкості та невагомості в поєднанні з розтяжкою та різноманітними вправами - це щось надзвичайне!!!! Можливо тому, що інструктор ( Аліна на Арсенальній) просто чудо і задала усім прекрасний настрій та пильнувала щоб у всіх все вийшло! Усім рекомендую!!! Ви і Ваша спина, і кожен м"яз Вашого тіла будуть задоволені !!! Дякую фірмі Bodo за прекрасні емоції;)

4 лютого 2017
Сертифікат подарувала подруга, щоб я пішла відволіклася від роботи та додаткового особистого проекту. Було приємно та весело спілкуватися з працівниками Бодо по телефону. Вдячна їм за хороший настрій. Враження залишило емоцій, розім'яте тіло та спокій на душі, але не рекомендую його людям, у кого проблеми зі спиною. Висіти низ головою, робити оберти та лежати медитуючи в гамаку опісля - рада...
Сертифікат подарувала подруга, щоб я пішла відволіклася від роботи та додаткового особистого проекту. Було приємно та весело спілкуватися з працівниками Бодо по телефону. Вдячна їм за хороший настрій. Враження залишило емоцій, розім'яте тіло та спокій на душі, але не рекомендую його людям, у кого проблеми зі спиною. Висіти низ головою, робити оберти та лежати медитуючи в гамаку опісля - рада, що обрала саме йогу в повітрі! Рекомендую для вражень!

Л
Людмила
26 січня 2017
Поджруга подарила на день рождения сертификат и я выбрала впечатление "Йога в воздухе". Я не являюсь поклонницей йоги, но это впечатление меня заинтересовало, т.к. это что-то необычное. занятие проходило на Оболони, в пешей доступности от метро Минская. Было очень интересно и особая физ.подготовка не нужна. Тренер очень внимательная и всегда поправляла, еслия что-то не так делала...
Поджруга подарила на день рождения сертификат и я выбрала впечатление "Йога в воздухе". Я не являюсь поклонницей йоги, но это впечатление меня заинтересовало, т.к. это что-то необычное. занятие проходило на Оболони, в пешей доступности от метро Минская. Было очень интересно и особая физ.подготовка не нужна. Тренер очень внимательная и всегда поправляла, еслия что-то не так делала, подсказывала и помагала. Уверенна, еще больше понравится тем, кто занимается йогой, имеет понятие об ассанах и т.д.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень