Подаруйте майстер-клас йоги в повітрі!

подарували вже 17 010 разів
1 людина
2 заняття по 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
до 95 кг
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Флай-йога — екзотична східна техніка, особливість якої в тому, що всі вправи виконуються в підвішеному стані. При цьому головною точкою опори служить спеціальний гамак, прикріплений до стелі. З його допомогою можна легко і швидко опанувати головні асани. На заняттях інструктор покаже, як правильно виконувати різні прийоми та вправи для дихання. Йога допоможе позбутися втоми, нормалізувати сон і поліпшити пластику тіла.

Чому ми вибрали студію Ram Yoga

На вибір є дві студії — перша розташована у двох хвилинах ходьби від метро «Арсенальна», друга — в 15 хвилинах від метро «Мінська». В Ram Yoga працюють сертифіковані інструктори, що практикують йогу не менше 2-3 років. Зали обладнані дзеркалами в повний зріст і системою кондиціонування.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

227 відгуків

Юля
9 лютого 2019
Я осталась очень довольна данным впечатлением. Занятие прошло как на одном дыхании, - легко, интересно и придало сил и энергии. Под чутким руководством тренера удалось выполнить все упражнения и ощутить сувствл невесомости. Уже записалась на следующее посещение)
Ольга
6 лютого 2019
Работой bodo как всегда довольна на все 100%! Очень приятно удивлена, что можно использовать забронировать впечатление на дату, намного позже, чем заканчивается срок действия сертификата (мой был до 31.01, а я только на первом занятии по йоге была) Конкретно по поводу йоги - это просто восхитительно!) там вам и стретчинг и медитация и йога, и качельки))) очень хорошо способствует развитию вестибулярного аппарата, мы и головой вниз висели, и качались в таком же положении, и кувыркались через гамак, в общем - я в восторге! Студия лучшая из всех, где я была в Киеве. Купила абонемент)
Андрей
3 лютого 2019
Очень нравится как организован сервис по работе с клиентами. Так держать!
Лена
3 лютого 2019
Сходила на первое занятие.Впечатление прошло отлично. Удобное расположение на Арсенальной. По времени оптимально в 1,5 часа чтобы поработать над дыханием, сделать разминку и в конце приступить с упражнением вниз головой. Жду следующего занятия!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.