Подаруйте індивідуальне пошиття нижньої білизни!

подарували вже 545 рази
1500 грн 1 люд. 5 днів
1 людина
5 днів
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Дизайнер визначить тип фігури і допоможе вибрати вдалий фасон. Колір, декоративні елементи, комплектація набору — на розсуд замовника. У комплект входить один бюстгальтер і одна пара трусиків або один бюстгальтер і дві пари трусиків. Кількість залежить від обраного типу тканини. Примірки відбуваються в ательє.

Чому ми вибрали майстерню Soko Lingerie

Ательє замовляє матеріали з Європи, а моделі відшиває на власному обладнанні. Постійним клієнтам Soko Lingerie надає знижки і подарунки. Шоурум знаходиться в центрі міста.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

34 відгуки

Якименко Анна
15 лютого 2019
Я была восторге! Все прошло замечательно
Анастасія
14 лютого 2019
Дуже сподобалося. Рекомендую
Валентина
13 лютого 2019
Все было замечательно ❤
Олеся
9 лютого 2019
Приємно вражена та переповнена позитивом від теплого та веселого настрою моєї юної консультантки))) і це ввечері в п'ятницю, коли хочеться швидше втекти з роботи... Дякую за професіоналізм та ентузіазм!!! З нетерпінням очікую на результат!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.