Подаруй відвідування вистави-імпровізації від «Чорного квадрата»!

подарували вже 3 444 разів
600 грн 2 люд. 1 сеанс
2 людини
1 сеанс
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Глядачі вирушать на спектакль «Sexуальное чтиво» у Freedom Event Hall. Їм нададуть квитки, виходячи з наявності вільних місць. Вечір у «Чорному квадраті» буде відрізнятися від візитів у класичні театри. Для глядачів підготують шоу, наповнене імпровізацією. Актори торкнуться теми кохання, стосунків і сексу. На кожній виставі присутній запрошений зірковий гість. В одному з блоків шоу він виступає експромтом нарівні з іншими акторами.

Чому ми вибрали театр-студію «Чорний квадрат»

Студія наповнює свої спектаклі імпровізаціями, створюючи кожного разу неповторне шоу. Такий формат дозволяє максимально залучити глядачів до того, що відбувається. На сцені постійно присутня інтрига, адже ніхто не знає, що станеться далі. «Чорний квадрат» існує з 1991 року. Це єдиний театр подібного формату.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

13 відгуків

Елена
22 июня 2018
Были с мужем вчера, очень понравилось. Хорошие места, обстановка. Вкусное вино. Рекомендую!
Natalia
31 мая 2018
https://www.facebook.com/100006602230809
На 8 марта получила в подарок сертификат от партнеров и была приятно удивлена новым впечатлением - Черный Квадрат. Само впечатление очень понравилось, насмеялись от души, а иногда даже до слез. Было приятно чувствовать себя участником действа. Из минусов - хотели докупить билеты для друзей, чтобы пойти вчетвером, но Freedom все никак не мог распределить места. Пришлось рисковать и докупать билеты прям в день мероприятия (что не очень удобно для планирования досуга), чтобы сидеть рядом. Но в целом, повторюсь, впечатления очень приятные. Всем рекомендую.
Анна
15 апреля 2018
Импровизацию от черного квадрата я выбрала из-за возможности пойти туда вдвоем. Все понравилось, перезванивали и кто сняли все летели как работники bodo, так и работники event-hall'а. Впечатление получила как подарок на свадьбе друзей.
Виктория
24 марта 2018
Здравствуйте! Впечатление подарили коллеги.Поскольку очень любим спектакли "Черного квадрата", единогласно с мужем выбрали именно этот вариант. Организовано все супер! Повеселились, вместе с участниками! Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки