Подаруйте ігровий вечір в «Мафію»!

подарували вже 2 320 разів
300 грн 1 люд. 3 години
1 людина
3 години
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Під час гри за столом сидять до 20 гравців. Ведучий розповість правила і роздасть карти сорочкою вгору — кожен буде знати тільки свою роль. Коли в місті настане ніч, відбудеться вбивство. Днем повідомлять про жертву й оголосять про початок голосування за вбивцю. Підозрюваний повинен використовувати свою хитрість і спритність, щоб виправдатися і «перевести стрілки» на іншого. В учасників буде 3 години, щоб викрити мафіозі або позбутися усіх мирних жителів.

Чому ми вибрали мережу ігрових клубів Mafia Ukraine League

За грою простежить ведучий, який вміє тримати інтригу, не виказуючи особистостей гравців. MUL з 2010 року проводить клубні та тематичні ігри, костюмовані вечірки, корпоративні заходи, театралізовані абордажі кораблів, зустрічі формату english mafia і «українська мафія».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Валерия
11 лютого 2019
https://www.facebook.com/100004080233781
Впечательние ну просто оочень классное, наигрались, получила много положительных эмоций! Рекоменую
Мария
26 січня 2019
https://plus.google.com/114469045987176656181
Игра очень понравилась, ведущий - супер, рекомендую тем, кто любит эту игру или хочет научиться. Вот разве что не очень понравилось место, где проходит игра, если захочешь во время игры купить себе напитки или десерт - неоправданно дорого
Влада
30 травня 2018
очень понравилась игра!)) когда много людей, играть веселее! а тем более, когда совсем не знаешь людей, их поведение, как они шифруются.. короче, класс! планирую ходить на эти вечера регулярно)
Евгений Радченко
2 лютого 2012
Искренне благодарю БОДО за организацию приглашения и сопровождения, а клуб за новые впечатления. В мафию играл на любительском уровне с друзьями, но это не сравнимо с профессионально организованной игрой в компании настоящих люителей этой игры. Чтобы это почувствовать - это нужно попробовать! Еще раз спасибо всем кто организовывает подобные встречи!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.