101539
 

Подаруй гру на етнобарабанах для компанії!

Навчання грі на етнічному барабані - джембі з острова Малі. Екзотичний інструмент обтягнуто шкірою, що створює особливо мелодійне звучання. Вийде навчитися відбивати основні види ритмів - від найпростіших в 3 удари до більш складних. Це можливість не тільки отримати оригінальний досвід, а й весело провести час у компанії 3-х друзів. Грати доведеться в унісон, кожен на своєму барабані, створюючи атмосферу гармонії один із одним і з навколишнім світом.   детальніше

4 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 405 раз
4 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 6 років

Гра на етнічних барабанах - що це?

Навчання грі на етнічному барабані - джембе, для 4-х людей. Цей середнього розміру барабан виконано у формі кубка, а один з його отворів традиційно обтягнуто тонкою натуральною шкірою. Джембе може видавати глибокі басові звуки, які музикант не тільки чує, а й відчуває всім тілом.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають відому музичну школу «Рок-школу», обравши найбільш зручну локацію - неподалік від ст. м. «Контрактова» або «Позняки». Там вони познайомляться з професійним музикантом, який розповість історію екзотичного інструмента джембе. Потім він пояснить, як правильно грати на цьому барабані, відчувати ритм і відбивати його. А потім можна буде спробувати зіграти в унісон, насолоджуючись глибоким і чистим звучанням джембе, а також медитативною дією такого роду музики. Кожному учаснику майстер-класу видадуть свій барабан.

Джембе - барабан з африканським корінням

Джембе - справжній африканець, головна особливість якого в умінні видавати насичений глибокий басовий звук. Саме таке звучання використовувалося стародавніми шаманами у всьому світі. Грають на джембе 2 руками: як пальцями так і всією долонею, розсіюючи силу удару для більш об'ємного звучання.

Можливість навчитися:

  • відчувати ритм і відбивати його
  • вивчити різні види ударів: від низьких до дзвінких
  • грати в злагодженому музичному колективі

Колективна гра на барабанах

Трохи попрактикувавшись, учасники враження зможуть виконати мелодію в унісон, вистукуючи кожен свою партію. Цей прийом дозволить не тільки закріпити отримані навички, а й гарно розслабитися після насиченого і цікавого заняття.

6 відгуків реальних людей