101539
 

Подаруй майстер-клас гри на етнічних барабанах!

Навчання грі на етнічному барабані — джембе з острова Малі. Екзотичний інструмент, обтягнутий шкірою, створює особливо мелодійне звучання. Належить навчитися відбивати основні види ритмів — від найпростіших до 3 ударів до більш складних. Це можливість не тільки отримати оригінальний досвід, але й весело провести час в компанії 3-х друзів. Грати належить в унісон, кожен на своєму барабані, створюючи атмосферу гармонії один з одним і з навколишнім світом.   детальніше...

4 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 2 060 раз
4 людини
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Гра на етнічних барабанах — що це?

Навчання грі на етнічному барабані — джембе, для 4-х друзів. Цей середнього розміру барабан виконано у формі кубка, а один з його отворів традиційно обтягнуто тонкою натуральною шкірою. Джембе може видавати глибокі басові звуки, які музикант не тільки чує, а й відчуває всім тілом.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають відому музичну «Рок-школу». Там вони познайомляться з професійним музикантом, який розповість історію екзотичного інструмента джембе. Потім він пояснить, як правильно грати на цьому барабані, відчувати ритм і відбивати його. А потім можна буде спробувати зіграти в унісон, насолоджуючись глибоким і чистим звучанням джембе, а також медитативною дією такого роду музики. Кожному учаснику майстер-класу видадуть свій барабан.

Джембе — барабан з африканським корінням

Джембе — справжній африканець, головна особливість якого в умінні видавати насичений глибокий басовий звук. Саме таке звучання використовувалося стародавніми шаманами у всьому світі. Грають на джембе 2 руками: як пальцями так і всією долонею, розсіюючи силу удару для більш об'ємного звучання.

Можливість навчитися:

 • відчувати ритм і відбивати його
 • вивчити різні види ударів: від низьких до дзвінких
 • грати в злагодженому музичному колективі

Колективна гра на барабанах

Трохи попрактикувавшись, учасники враження зможуть виконати мелодію в унісон, вистукуючи кожен свою партію. Цей прийом дозволить не тільки закріпити отримані навички, а й гарно розслабитися після насиченого і цікавого заняття.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Рок-школа
м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 Показати на мапі
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі

8 відгуків

М
Марина
24 січня 2018
Весёлое занятие для компании. Поиграли и на джембе и на барабанной установке, преподаватель рассказывал весёлые истории и всячески подбадривал. После занятия из головы не уходил ритм барабанов и желание продолжить учёбу)

16 червня 2017
Подарок получила 9-летняя дочка от друга и сама выбрала именно это впечатление) осталась очень довольна. Удалось поучиться играть и на этнических барабанах и на обычных) учитель был терпимый и внимательный. И дочка даже заинтересовалась в дальнейшей учебе в рок-школе :-)

6 січня 2017
Мастер-класс получила в подарок на день рождения. И не сюрприз - выбирала сама. Ходили с друзьями. Было волнительно, потому, что хотела я одна, а друзей просто потащила. Но в итоге - время пролетело незаметно и даже поняли, что часа мало. Домой ехали, а у всех ритм в голове отбивался и руки хотели продолжать). Отзыв пишу с задержкой, поэтому сообщаю, что джембе уже куплен!!! Благодарю команду БОДО за организацию и Rock School за проведение!

27 травня 2016
Это впечатление мы подарили себе и детям. Без напряжения с легкостью мы отбивали те ритмы которые предлагал нам учитель и у нас получалось. А некоторые из нас так прониклись, что вполне могли бы пойти в ученики к шаманам:) Под конец занятия мы пробарабанили композицию достаточно слажено. Этнические барабаны это интересный инструмент(его можно брать в походы), который повышает настроение и дает...
Это впечатление мы подарили себе и детям. Без напряжения с легкостью мы отбивали те ритмы которые предлагал нам учитель и у нас получалось. А некоторые из нас так прониклись, что вполне могли бы пойти в ученики к шаманам:) Под конец занятия мы пробарабанили композицию достаточно слажено. Этнические барабаны это интересный инструмент(его можно брать в походы), который повышает настроение и дает заряд бодрости. Это был очень интересный и полезный опыт. Мы получили хорошей впечатление и замечательное настроение.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень