2181
 

Подаруй прогулянку на баггі для двох!

Драйвова поїздка на баггі по піску і бездоріжжю. Цей стійкий автомобіль відкритого типу оснащений унікальною гоночної системою, яка дозволяє швидко набирати швидкість. А автоматична коробка передач робить його простим в управлінні, навіть для водіїв з мінімальним досвідом. Спеціальна гоночна траса в лісовій помсти «багата» на звивисті повороти і несподівані перешкоди.  детальніше

2 чол. 25 хвилин Використати до 31.07.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 027 раз
2 людини
25 хвилин
Використати до 31.07.2017
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Доступно з 9 років

Прогулянка на баггі для двох - що це?

Драйвовий заїзд по спеціальній трасі з крутими поворотами на баггі. Ці легкі автомобілі з великими колесами призначені для їзди по піску і бездоріжжю. Унікальна гоночна система баггі дозволяє швидко набирати швидкість, а невелика вага - легко маневрувати. Досвідчений інструктор навчить управляти машинками і вміло входити в повороти. Заїзд відбувається на спеціально обладнаній гоночній трасі.

Як все відбувається?

Щасливчики випробують баггі у дії на спеціальній трасі. У заздалегідь обумовленому місці їх зустріне досвідчений інструктор, який докладно розповість, як управляти цими машинами. Тепер настав час захоплюючого заїзду! Щасливчики пристебнуть ремені і можуть сміливо вирушати у «вільне плавання»! Також на території баггі - центру GetDrive є всі умови для комфорту учасників : кімната, де можна переодягтися і залишити речі, душ, wi - fi. Можна навіть постріляти в тирі з лука і арбалета .

Спеціальна гоночна траса

Прогулянка на баггі відбувається за визначеним маршрутом. Це спеціальна гоночна траса! Тут новачків очікують несподівані повороти й гарні лісові пейзажі у вигляді ялинок та кущів.

Автоматична коробка передач

Машинки дуже прості в управлінні, бо вони оснащені автоматичною коробкою передач. Достатньо пройти невеликий інструктаж - і можна вирушати назустріч вітру і новим враженням!

Все включено

Перед заїздом кожному учаснику видадуть необхідну екіпіровку - спеціальні комбінезони. Вони захищають одяг від пилу, а найголовніше - не сковують рухів.

148 відгуків реальних людей