Подаруйте прогулянку на баггі для двох!

подарували вже 6 061 разів
2 людини
25 хв.
Доступно з 9 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Коли друзі прибудуть до багі-центру, їх зустріне інструктор. Він докладно розповість про те, як керувати машинами та за необхідності видасть екіпіровку — комбінезони, які захищають одяг від пилу. Після цього розпочнеться найцікавіше. Пристебнувши ремені, друзі вирушать на прогулянку спеціально обладнаною трасою.

Чому ми вибрали баггі-центр GetDrive

Покататися на автомобілях можна в будь-який час — центр працює цілий рік. Усі багі мають автоматичну коробку передач, тому досвід водіння «на механіці» не потрібен. Прогулянка пройде на обладнаній трасі з поворотами та перешкодами.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

228 відгуків

Анна
13 січня 2019
Вчера ездила кататься на багги, получила массу удовольствия! Спасибо большое за впечатление! Все понравилось! Записалась на 10 утра, но приехала на 45 мин раньше и пришлось подождать. Со мной был сын 8 лет, в поддержку. И так как мы ждали, мелькали перед глазами и бегали греться, ведь на улице -10 градусов, сыну разрешили бесплатно со мной проехать в машине ! Мы вообще этого не ожидали! Потресающе! Да, ещё закончился срок сертификата и поднялась цена на багги. Мне никто не отказал в сертификате и цена не поменялась! Очень приятно радовало! Рекомендую bodo!
Анна
23 липня 2018
Подарок подарили подруги, зная, что я люблю экстримальные виды спорта. Выбрала багги потому, что ранее никогда на них не каталась. Прогулка на багги была драйвовой и незабываемой.
Дмитрий
10 липня 2018
https://www.facebook.com/100004648691178
Подарили на работе поездку на багги, докупил еще жене, и мы вместе отправились на получение впечатления. Нам очень понравилось, остались очень довольны.
Надежда
12 червня 2018
https://plus.google.com/113621985045781655869
Остались самые хорошие впечатления! Единственный совет - лучше ехать в дожливую погоду, когда на трассе лужи, что б лучше заносило на поворотах))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.