102470
 

Подаруй майстер-клас на гольф-симуляторі!

Індивідуальний урок віртуального гольфу на симуляторі — можливість відточити навички в будь-який час року. Профі можна не ховати ключку з настанням холодів, а новачкам не обов'язково чекати початку сезону, щоб спробувати. Інструктор навчить як точно загнати м'яч у лунку, а спеціальні технології допоможуть відтворити умови справжнього поля для гольфу. детальніше...

1 люд. 60 хв Використати до 31.03.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 535 раз
1 людина
60 хв
Не залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Гольф-симулятор — що це?

Реалістична симуляція гри, яка допомагає оволодіти ключкою та покращити навички в будь-який зручний момент. Гольф-симулятор — це цілорічна можливість тренуватися, навіть коли за вікном сніг, дощ або тридцятиградусна спека. Запатентована технологія AboutGolfSystem наближає умови тренування до реальних: вона розпізнає як далеко і з якою силою гравець вдарив по м'ячу.

Як все відбувається?

Індивідуальне заняття на симуляторі пройде в центрі Києва в клубі GolfPoint. Щасливчик освоїть теорію на занятті з інструктором, який розповість правила гри, покаже, як користуватися тренажером і пояснить, як рахуються бали. Одне заняття на симуляторі допоможе відпрацювати захоплення ключки, правильну постановку ніг і техніку влучного удару. За допомогою технології ParOnGolf гравець заб'є фінальний м'яч на відстані до 3,6 м у справжню лунку.

Сучасні технології

Симулятор створить відчуття гри на полі для гольфу. Система розпізнає дані польоту м'яча: коли гравець вдарить по м'ячу, вона зафіксує цифрові показники удару і відстань. А спеціальна технологія врахує особливості місцевості: в залежності від положення м'яча на полі екрану, штучна галявина буде міняти нахил.

Відточити техніку та освоїти складні удари

Коли гравець освоїть основні удари, він відпрацює патт — легкий удар, головна мета якого — закотити м'яч у лунку. Гравець освоїть цю техніку на штучній поляні з вирізаною в ній лункою — ґріні. Дивлячись як далеко м'яч приземлився на галявині, відкриється одна з трьох лунок.

Гольф у будь-який час року

Віртуальне тренування не залежить від погодних умов або часу. Щасливчику не потрібно виділяти для занять цілі вихідні, виїжджати за місто і везти з собою купу ключок. Тепер грати можна ввечері після роботи, в центрі міста, взимку і влітку.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
GolfPoint - Гольф-симулятор
м. Олімпійська, вул. Гайдара 58/10 Показати на мапі

3 відгуки

1 жовтня 2017
Отлично отметили мой день рождения! Прекрасный симулятор с погружением с среду, замечательные хозяева - Татьяна и Андрей. Отлично провели два часа, приятная усталость, хорошее настроение. А еще у них там кофе очень вкусный! Приходите, не пожалеете!

Д
Денис
3 березня 2017
Было супер! Я даже не догадывался, что есть такая технология. Как говорится, "до чего техника дошла...". Ходили вдвоем с девушкой, она в гольфе мало что понимает, но тренер её все объяснил, показал как держать клюшку. В общем, остались довольны. Кстати, такой услуги кроме как на Бодо больше ни у кого не видели.

О
Олег
3 березня 2017
Выбрал это впечатление потому, что являюсь большим поклонником этого вида спорта, а сезон очень короткий. Летом и весной занимаюсь в киевском гольф центре на Оболонской набережной, а зимой клюшка пылится. Поэтому всем советую виртуальный гольф, было реально классно загнать мяч в лунку, когда везде февральская слякоть и грязь и до открытия сезона еще ждать и ждать! Спасибо Бодо за такую возможность!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень