Подаруйте гастровечір від школи Миколи Тищенка!

2 людини
до 2 годин
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Кулінари-початківці вирушать на індивідуальний майстер-клас готування в школу Миколи Тищенка. Тематикою заняття можна вибрати одну з кухонь світу, заздалегідь домовившись з шеф-кухарем. Учням видадуть кухонне приладдя та необхідні продукти. Профі поділиться секретами й авторськими методиками готування. Новачки опанують рецепти декількох страв і соусів. В кінці майстер-класу кулінарні шедеври можна продегустувати, сидячи за столиком ресторану.

Чому ми вибрали кулінарну школу Миколи Тищенка

Школа навчає мистецтву готування з 2008 року. Куратором закладу є Віталій Сітак — випускник лондонської кулінарної школи Cordon Bleu. Заняття проходять в ресторані Велюр в 10 хвилинах ходьби від станції метро «Університет». Засновник школи Микола Тищенко — власник мережі ресторанів, ведучий програми «Ревізор» і екс-суддя шоу «МастерШеф».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Алексей
28 грудня 2018
Увлекательный и полезный урок! Повар таланливый, простой в общении, рецепты интересные! Я редко готовлю, в этот раз девушка заманила, так как ей подарили сертификат. Но теперь буду радовать семью чаще! Спасибо за качественный сервис!
Андрей
20 вересня 2018
Подарок-впечатление вручила жена, с ней вместе и посетили занятие. Остались очень довольны. Порадовал профессионализм повара, обстановка в кухне - все буквально блестит, свежие продукты. Научились готовить мясо и очень вкусный соус (сложное название, не вспомню)) Спасибо большое школе и Бодо! Очень интересный и полезный опыт, а главное - вкусный!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.