101694
 

Fashion фотосесія

Професійна зйомка в стилі глянцевих журналів! Її проведе зоряний фотограф — Михайло Федорак, який вже встиг попрацювати з багатьма вітчизняними та зарубіжними знаменитостями. Про створення фешн-образу подбають відразу 2 професіонала: перукар-візажист зробить стильну укладку і завдасть яскравий макіяж, а стиліст допоможе підібрати 3 модних вбрання! Вийде близько 200 кадрів з базовою обробкою і ще 15 — з художньою ретушшю від профі. детальніше...

1 люд. до 3,5 годин Використати до 30.04.2018
Неактивне враження
1 людина
до 3,5 годин
Використати до 30.04.2018

Fashion фотосесія — що це?

Ексклюзивна фотозйомка у стилі фешн від команди професіоналів: іменитого фотографа, досвідченого стиліста і перукаря-візажиста. Саме такі знімки селебріті подають до друку у модних журналах. Привабливі яскраві образи і ілюзія розкоші досягаються завдяки стильній зачісці, макіяжу, одягу і глибокій художній ретуші готових кадрів. Можна буде отримати близько 200 знімків в 3-х різних образах, до того ж 15 найкращих кадрів пройдуть професійну обробку в фоторедакторі. Зйомка проходить в студії.

Як все відбувається?

Щаслива власниця сертифікату опиниться в центрі уваги команди досвідчених професіоналів. Їй потрібно попередньо зв'язатися з фотографом і стилістом. Це дозволить профі заздалегідь визначити деталі майбутньої зйомки і підібрати для моделі актуальні поєднання одягу. Сама зйомка відбудеться у стінах сучасної студії. Перукар-візажист подбає про стильну зачіску і яскравий макіяж, а також буде час від часу поправляти їх. Готові знімки можна буде забрати за кілька тижнів. За цей час фотограф встигне зробити базову редакцію всіх фотографій і відретушувати 15 кращих знімків.

Фотограф, що працює з зірками

В портфоліо талановитого фотохудожника Михайла Федорака можна побачити розкішні знімки українських знаменитостей, які розміщувалися як у журналах, так і на їх обкладинках. Серед його клієнтів такі особистості як Алан Бадоєв, Джамала, Анастасія Приходько, Monatik та інші публічні люди.

3 різних образи

Позувати перед спалахами фотокамер доведеться у 3-х різних образах. Їх можна вигадати особисто або довіритися досвіду стиліста. Він заздалегідь підбере модні поєднання одягу і надасть їх перед зйомкою. 

Професійний макіяж і укладка

Перед фотозйомкою досвідчений перукар-візажист зробить моделі шикарну зачіску з урахуванням обраних нарядів. А довершить образ яскравий і стійкий фешн-макіяж. Він відрізняється незвичайними поєднаннями кольорів і чітким розподілом акцентів на бровах, очах, лінії скул і губах. Саме за таким принципом наносять грим моделям перед виходом на подіум.

Місце проведення враження:

Фотограф Михайло Федорак

5 відгуків реальних людей

12 серпня 2017
Эту фотосессию я получила в подарок на Новый год от мужа. Честно признаться, подарок меня приятно удивил и обрадовал, ведь согласитесь, какая девушка не захотела бы поучаствовать в такой фотосессии? Организация была на высшем уровне: стилист подобрала отличные образы, парикмахер-визажист прекрасно их дополнила, а фотограф помогал позировать и создавал настроение. Фотографии получились на высшем...
Эту фотосессию я получила в подарок на Новый год от мужа. Честно признаться, подарок меня приятно удивил и обрадовал, ведь согласитесь, какая девушка не захотела бы поучаствовать в такой фотосессии? Организация была на высшем уровне: стилист подобрала отличные образы, парикмахер-визажист прекрасно их дополнила, а фотограф помогал позировать и создавал настроение. Фотографии получились на высшем уровнем, друзья и знакомые были в восторге. Единственный минус - пришлось ждать готовые фото 7 недель. В целом, впечатлением довольна.

М
Мария
8 листопада 2016
Давно мечтала о такой профессиональной фотосессии!! Все прошло на высшем уровне. Сделали очень крутой креативный макияж. Помогли создать незабываемый образ. И запечатлили это все на фото! Мне очень понравилось!

1 серпня 2016
Почувствовала себя звездой! Со мной работал и визажист, и парикмахер, подобрали наряд, фотограф очень помог с постановкой. Получились действительно не просто "фотки", а качественные работы.

3 квітня 2015
Я в восторге от фотосессии! Впечатление было потряющим. Стилист и визажист от меня просто не отходили, то и дело усовершенствуя мой образ.Спасибо Бодо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень