Подаруйте fashion фотосесію!

подарували вже 41 рази
10000 грн 1 люд. до 5 годин
1 людина
до 5 годин
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Спочатку модель разом зі стилістом обере 3 образи для фотосесії. Потім майстри зроблять зачіску та макіяж. Зйомка проходитиме в двох заздалегідь обраних залах студії. Через декілька днів модель отримає всі знімки в первинній обробці. 15 кращих кадрів фотограф додатково відретушує.

Чому ми вибрали XXL studio

Це найбільша фотостудія Києва. Вона знаходиться недалеко від ст. м. «Берестейська». Тут є 10 залів, оформлених у різних стилях. Серед них — «Версаль», «Хілтон», «Бруклін», «Париж» та інші. Фотографи використовують професійне обладнання. На території студії є 2 бутики, де модель зможе взяти в оренду декілька вбрань.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

6 відгуків

Карина
1 листопада 2017
Во время такой фотосессии можно почувствовать себя настоящей звездой!) Все бегают вокруг тебя, помогают создать идеальный образ. Я не ожидала, что настолько буду довольна результатом, потому что почти никогда не любила смотреть на себя на фотографиях. Но друзья решили это исправить и я им безумно благодарна за сертификат Bodo)
Наталья
12 серпня 2017
https://www.facebook.com/100001831482278
Эту фотосессию я получила в подарок на Новый год от мужа. Честно признаться, подарок меня приятно удивил и обрадовал, ведь согласитесь, какая девушка не захотела бы поучаствовать в такой фотосессии? Организация была на высшем уровне: стилист подобрала отличные образы, парикмахер-визажист прекрасно их дополнила, а фотограф помогал позировать и создавал настроение. Фотографии получились на высшем уровнем, друзья и знакомые были в восторге. Единственный минус - пришлось ждать готовые фото 7 недель. В целом, впечатлением довольна.
Мария
8 листопада 2016
Давно мечтала о такой профессиональной фотосессии!! Все прошло на высшем уровне. Сделали очень крутой креативный макияж. Помогли создать незабываемый образ. И запечатлили это все на фото! Мне очень понравилось!
Татьяна
1 серпня 2016
https://www.facebook.com/tanja.antonenko
Почувствовала себя звездой! Со мной работал и визажист, и парикмахер, подобрали наряд, фотограф очень помог с постановкой. Получились действительно не просто "фотки", а качественные работы.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.