101024
 

Фаєр-шоу

Персональне заняття від профі-фаерщика, яке допоможе вперше створити власний вогненний перфоманс! Спочатку трюки виконуються без використання вогню, потім — з допомогою палаючого стаффа. Це довга палиця, оброблена термофольгой, з гнотами по краях. Під час уроку навчать простим трюків і комбінацій, щоб у підсумку жонглювання виглядало найбільш ефектно.   детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 9 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.09.2018

Фаєр Шоу - що це?

Унікальна можливість освоїти ази жонглювання вогненним стаффом. Стафф - це довга палиця, оброблена термофольгою, з гнотами по краях. Заняття проходить в індивідуальному форматі під керівництвом професійного майстра.

Як це відбувається?

Щасливчик проведе цілу годину під відкритим небом, знайомлячись з азами фаєр шоу. Допомагати опановувати основи «вогняного мистецтва» буде досвідчений інструктор - викладач професійної школи Soul Fire. Спочатку він розповість про правила безпеки, поводження з інвентарем. Потім учень зможе попрактикуватися у виконанні простих трюків без використання вогню. Тільки тоді, коли профі вважатиме, що Щасливчик готовий до повноцінного фаєр шоу, він спробує жонглювати палаючим інвентарем.

Видовищне мистецтво з багаторічною історією

Батьківщиною вогняного шоу вважається узбережжя Тихого океану у Новій Зеландії. Саме там представники племені Маорі почали привертати увагу публіки, майстерно обертаючи камінь, загорнутий у тканину на довгій мотузці. Сьогодні жонглювання палаючим реквізитом — це виступ оригінального жанру популярний у всьому світі.

Робота зі справжнім стаффом

Усе необхідне для комфортного заняття новачкові запропонують на місці. Досвідчений викладач навчить поводитися з професійним стаффом як у звичайному, так і в підпаленому стані.

Спеціальних навичок не потрібно

Навчитися робити справжнє вогняне шоу може кожен! Після основної розминки навіть новачок буде в стані опанувати базові трюки і продемонструвати їх комбінації.

Місце проведення враження:

Школа вогню Soul Fire
м. Дарниця, вул. Червоноткацька, 27-а Показати на мапі

17 відгуків реальних людей

С
Светлана
31 жовтня 2016
На мастер-класс шла совершенно не готовой жонглировать с огнем. Считала, что это опасно и сложно, особенно для девушки (жаль, что не прочла отзывы про счастливых детей перед этим). Но на деле все оказалось очень весело, доступно и захватывающе! Тренер успел за 40 мин в зале обучить меня нескольким трюкам и мы отрепетировали связку так, что получилось готовое мини-выступление на 5 мин с моей...
На мастер-класс шла совершенно не готовой жонглировать с огнем. Считала, что это опасно и сложно, особенно для девушки (жаль, что не прочла отзывы про счастливых детей перед этим). Но на деле все оказалось очень весело, доступно и захватывающе! Тренер успел за 40 мин в зале обучить меня нескольким трюкам и мы отрепетировали связку так, что получилось готовое мини-выступление на 5 мин с моей скоростью. Репетировали в теплом зале с зеркалами, а поджигать ходили на улицу. Огромное спасибо тренеру за терпение, поддержку и оптимизм.

25 липня 2016
Мы подарили это впечатление сыну на Новый год. Выбирали осознанно - потому что любой контакт с открытым огнем приводит его в неподдельный восторг, и я была уверена, что никакого страха не будет, а будет масса позитива. Сыну 11 лет, но я прочитала отзывы еще перед выбором подарка, и не беспокоилась, что у него что-то не получится. На впечатление со "счастливчиком" ездил муж, я только...
Мы подарили это впечатление сыну на Новый год. Выбирали осознанно - потому что любой контакт с открытым огнем приводит его в неподдельный восторг, и я была уверена, что никакого страха не будет, а будет масса позитива. Сыну 11 лет, но я прочитала отзывы еще перед выбором подарка, и не беспокоилась, что у него что-то не получится. На впечатление со "счастливчиком" ездил муж, я только слушала рассказы, смотрела фото и видео "финального выступления" ))). Могу сказать, что даже у одиннадцатилетнего мальчишки через час получается довольно зрелищно. В общем, если вашего ребенка на пикнике не оттащить от костра, куда он норовит засунуть палку и сделать "факел", - смело ведите его на файер-шоу, ему (или ей) точно понравится.

29 червня 2016
оригинальный подарок)спасибо bodo))

31 травня 2016
Вот такой вот подарок получил на день рождения еще в октябре. Как-то день за днем, а смог пойти только сейчас. И это было превосходно. Сижу, вспоминаю, и все никак ощущение какой-то магии не отпустит. СПАСИБО!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень