101024
 

Фаєр-шоу

Персональне заняття від профі-фаерщика, яке допоможе вперше створити власний вогненний перфоманс! Спочатку трюки виконуються без використання вогню, потім — з допомогою палаючого стаффа. Це довга палиця, оброблена термофольгой, з гнотами по краях. Під час уроку навчать простим трюків і комбінацій, щоб у підсумку жонглювання виглядало найбільш ефектно.   детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 9 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2018

Фаєр Шоу - що це?

Унікальна можливість освоїти ази жонглювання вогненним стаффом. Стафф - це довга палиця, оброблена термофольгою, з гнотами по краях. Заняття проходить в індивідуальному форматі під керівництвом професійного майстра.

Як це відбувається?

Щасливчик проведе цілу годину під відкритим небом, знайомлячись з азами фаєр шоу. Допомагати опановувати основи «вогняного мистецтва» буде досвідчений інструктор - викладач професійної школи Soul Fire. Спочатку він розповість про правила безпеки, поводження з інвентарем. Потім учень зможе попрактикуватися у виконанні простих трюків без використання вогню. Тільки тоді, коли профі вважатиме, що Щасливчик готовий до повноцінного фаєр шоу, він спробує жонглювати палаючим інвентарем.

Видовищне мистецтво з багаторічною історією

Батьківщиною вогняного шоу вважається узбережжя Тихого океану у Новій Зеландії. Саме там представники племені Маорі почали привертати увагу публіки, майстерно обертаючи камінь, загорнутий у тканину на довгій мотузці. Сьогодні жонглювання палаючим реквізитом — це виступ оригінального жанру популярний у всьому світі.

Робота зі справжнім стаффом

Усе необхідне для комфортного заняття новачкові запропонують на місці. Досвідчений викладач навчить поводитися з професійним стаффом як у звичайному, так і в підпаленому стані.

Спеціальних навичок не потрібно

Навчитися робити справжнє вогняне шоу може кожен! Після основної розминки навіть новачок буде в стані опанувати базові трюки і продемонструвати їх комбінації.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Школа вогню Soul Fire
м. Дарниця, вул. Червоноткацька, 27-а Показати на мапі

17 відгуків

С
Светлана
31 жовтня 2016
На мастер-класс шла совершенно не готовой жонглировать с огнем. Считала, что это опасно и сложно, особенно для девушки (жаль, что не прочла отзывы про счастливых детей перед этим). Но на деле все оказалось очень весело, доступно и захватывающе! Тренер успел за 40 мин в зале обучить меня нескольким трюкам и мы отрепетировали связку так, что получилось готовое мини-выступление на 5 мин с моей...
На мастер-класс шла совершенно не готовой жонглировать с огнем. Считала, что это опасно и сложно, особенно для девушки (жаль, что не прочла отзывы про счастливых детей перед этим). Но на деле все оказалось очень весело, доступно и захватывающе! Тренер успел за 40 мин в зале обучить меня нескольким трюкам и мы отрепетировали связку так, что получилось готовое мини-выступление на 5 мин с моей скоростью. Репетировали в теплом зале с зеркалами, а поджигать ходили на улицу. Огромное спасибо тренеру за терпение, поддержку и оптимизм.

25 липня 2016
Мы подарили это впечатление сыну на Новый год. Выбирали осознанно - потому что любой контакт с открытым огнем приводит его в неподдельный восторг, и я была уверена, что никакого страха не будет, а будет масса позитива. Сыну 11 лет, но я прочитала отзывы еще перед выбором подарка, и не беспокоилась, что у него что-то не получится. На впечатление со "счастливчиком" ездил муж, я только...
Мы подарили это впечатление сыну на Новый год. Выбирали осознанно - потому что любой контакт с открытым огнем приводит его в неподдельный восторг, и я была уверена, что никакого страха не будет, а будет масса позитива. Сыну 11 лет, но я прочитала отзывы еще перед выбором подарка, и не беспокоилась, что у него что-то не получится. На впечатление со "счастливчиком" ездил муж, я только слушала рассказы, смотрела фото и видео "финального выступления" ))). Могу сказать, что даже у одиннадцатилетнего мальчишки через час получается довольно зрелищно. В общем, если вашего ребенка на пикнике не оттащить от костра, куда он норовит засунуть палку и сделать "факел", - смело ведите его на файер-шоу, ему (или ей) точно понравится.

29 червня 2016
оригинальный подарок)спасибо bodo))

31 травня 2016
Вот такой вот подарок получил на день рождения еще в октябре. Как-то день за днем, а смог пойти только сейчас. И это было превосходно. Сижу, вспоминаю, и все никак ощущение какой-то магии не отпустит. СПАСИБО!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень