101024
 

Подаруй урок фаєр шоу!

Персональне заняття від профі-фаєрщика, яке допоможе вперше створити власний вогняний перфоманс! Спочатку трюки виконуються без використання вогню, потім - з допомогою палаючого стаффу. Це довга палиця, оброблена термофольгою, з гнотами по краях. Під час уроку навчать простих трюків і комбінацій, щоб у результаті жонглювання виглядало найбільш ефектно.   детальніше

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.05.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 983 рази
1 людина
90 хвилин
Використати до 31.05.2017
Все необхідне видається
Можна привести глядачів
Доступно з 9 років

Фаєр Шоу - що це?

Унікальна можливість освоїти ази жонглювання вогненним стаффом. Стафф - це довга палиця, оброблена термофольгою, з гнотами по краях. Заняття проходить в індивідуальному форматі під керівництвом професійного майстра.

Як це відбувається?

Щасливчик проведе цілу годину під відкритим небом, знайомлячись з азами фаєр шоу. Допомагати опановувати основи «вогняного мистецтва» буде досвідчений інструктор - викладач професійної школи Soul Fire. Спочатку він розповість про правила безпеки, поводження з інвентарем. Потім учень зможе попрактикуватися у виконанні простих трюків без використання вогню. Тільки тоді, коли профі вважатиме, що Щасливчик готовий до повноцінного фаєр шоу, він спробує жонглювати палаючим інвентарем.

Видовищне мистецтво з багаторічною історією

Батьківщиною вогняного шоу вважається узбережжя Тихого океану у Новій Зеландії. Саме там представники племені Маорі почали привертати увагу публіки, майстерно обертаючи камінь, загорнутий у тканину на довгій мотузці. Сьогодні жонглювання палаючим реквізитом — це виступ оригінального жанру популярний у всьому світі.

Робота зі справжнім стаффом

Усе необхідне для комфортного заняття новачкові запропонують на місці. Досвідчений викладач навчить поводитися з професійним стаффом як у звичайному, так і в підпаленому стані.

Спеціальних навичок не потрібно

Навчитися робити справжнє вогняне шоу може кожен! Після основної розминки навіть новачок буде в стані опанувати базові трюки і продемонструвати їх комбінації.

Місце проведення враження

17 відгуків реальних людей

Фаєр Шоу

400 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 464 13 34
093 170 06 39