101024
 

Фаєр Шоу

Персональне заняття від профі-фаєрщика, яке допоможе вперше створити власний вогняний перфоманс! Спочатку трюки виконуються без використання вогню, потім - з допомогою палаючого стаффу. Це довга палиця, оброблена термофольгою, з гнотами по краях. Під час уроку навчать простих трюків і комбінацій, щоб у результаті жонглювання виглядало найбільш ефектно.   детальніше

1 чол. 1 годину Використати до 30.04.2017
Неактивне враження
1 людина
1 годину
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається
Можна привести глядачів
Доступно з 9 років

Фаєр Шоу - що це?

Унікальна можливість освоїти ази жонглювання вогненним стаффом. Стафф - це довга палиця, оброблена термофольгою, з гнотами по краях. Заняття проходить в індивідуальному форматі під керівництвом професійного майстра.

Як це відбувається?

Щасливчик проведе цілу годину під відкритим небом, знайомлячись з азами фаєр шоу. Допомагати опановувати основи «вогняного мистецтва» буде досвідчений інструктор - викладач професійної школи Staff Family. Спочатку він розповість про правила безпеки, поводження з інвентарем. Потім учень зможе попрактикуватися у виконанні простих трюків без використання вогню. Тільки тоді, коли профі вважатиме, що Щасливчик готовий до повноцінного фаєр шоу, він спробує жонглювати палаючим інвентарем.

Видовищне мистецтво з багаторічною історією

Батьківщиною вогняного шоу вважається узбережжя Тихого океану у Новій Зеландії. Саме там представники племені Маорі почали привертати увагу публіки, майстерно обертаючи камінь, загорнутий у тканину на довгій мотузці. Сьогодні жонглювання палаючим реквізитом — це виступ оригінального жанру популярний у всьому світі.

Робота зі справжнім стаффом

Усе необхідне для комфортного заняття новачкові запропонують на місці. Досвідчений викладач навчить поводитися з професійним стаффом як у звичайному, так і в підпаленому стані.

Спеціальних навичок не потрібно

Навчитися робити справжнє вогняне шоу може кожен! Після основної розминки навіть новачок буде в стані опанувати базові трюки і продемонструвати їх комбінації.

Місце проведення враження

Фотографії враження

17 відгуків реальних людей

Неактивне враження