2156
 

Подаруй екстрим на квадроциклі!

Драйвове катання на потужному квадроциклі, який є гібридом автомобіля й мотоцикла. Йому під силу підкорити бездоріжжя на будь-якій обраній трасі — у лісі або полі. Сівши за кермо квадроцикла одного разу, вже неможливо забути екстремальні відчуття під час катання. Точно захочеться їздити ще й ще. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.12.2018
1 200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 8 460 раз
1 людина
60 хвилин
Не залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 16 років
Використати до 31.12.2018

Екстрим на квадроциклі — що це?

Драйвовий заїзд на потужному чотириколісному гібриді автомобіля й мотоцикла — він здатний розвивати швидкість до 100 км/год. Потужний транспортний засіб ніби спеціально створений для подолання перешкод на пересіченій місцевості. Випробувати його можна на справжньому бездоріжжі — з великими гілками, ямами та калюжами. Подібні перешкоди гарантують найекстремальніші відчуття!

Як все відбувається?

Щасливчик обере клуб на свій розсуд. Це може бути GetDrive або Fun Drive. Обидві локації пропонують траси різної складності. Перед заїздом обов'язково відбудеться вступний інструктаж з техніки безпеки. А далі — гонки на потужному квадроциклі в супроводі досвідченого інструктора. Після катання можна влаштувати невеличкий фотосет на мальовничій галявині. Гонки відбуваються далеко від шуму міст, серед лісової гущі або широкого поля. 

Потужні квадроцикли

Для катання використовуються потужні та перевірені квадроцикли. Об'єм двигуна в 250 кубів та автоматична коробка передач зроблять це враження дійсно незабутнім.

Траси різної складності на вибір

У залежності від рівня підготовки можна покататися на одній із трас, обравши ландшафт на свій розсуд: ліс або поле. Траси працюють цілий рік.

Повне спорядження

Перед заїздом підбирається все необхідне екіпірування: шолом, підшоломник. За бажання надається захисний костюм.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
GetDrive - Прокат квадроциклів
Київська обл., Макарівський р-н, с. Колонщина, вул. Шевченка, 6А Показати на мапі
Київська обл., між с. Міла і с. Мрія, 28-й км Житомирської траси Показати на мапі
Fun Driver - Прокат квадроциклів
м. Виставковий центр, вул. Метрологічна, 12В, Автодром «Феофанія» Показати на мапі

319 відгуків

14 травня 2018
Було круто, однозначно рекомендую покататись!

Н
Николай
2 лютого 2018
у меня никогда не было опыта именно экстремальной езды, но я умею кататься на мотоцикле. я думал, что сам смогу все освоить, но это не так. некоторые детали никогда не поймешь самостоятельно, а только сделаешь кучу ошибок. познавательно, да. но еще больше меня порадовало, что дух перехватывает. это незабываемые ощущения, буду практиковаться

Е
Евгений
29 серпня 2017
Мы с девушкой в полном восторге! Адреналин зашкаливает! Спасибо инструктору, который объяснил что и как. Однозначно приедем еще и будем советовать друзьям.

7 листопада 2016
Работа Bodo - все в порядке, все понравилось, никаких вопросов. Экстрим на квадроцикле: •Что больше всего понравилось? - отношение персонала/инструктора - красивая природа •Почему выбрали именно это впечатление? - ни разу не ездил на квадроцикле •Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? - отлично •Кто подарил подарок? - жена Пару замечаний: - нет деления по уровню навыков, я...
Работа Bodo - все в порядке, все понравилось, никаких вопросов. Экстрим на квадроцикле: •Что больше всего понравилось? - отношение персонала/инструктора - красивая природа •Почему выбрали именно это впечатление? - ни разу не ездил на квадроцикле •Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? - отлично •Кто подарил подарок? - жена Пару замечаний: - нет деления по уровню навыков, я ездил, первый раз, но было немного скучно из-за других участников группы - экстремальное катание - "экстремальное" - весело, интересно, но никак не экстремально :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень