2156
 

Екстрім на квадроциклі

Драйвове катання на потужному японському квадроциклі Kawasaki KVF 360, який є гібридом автомобіля та мотоцикла. Йому під силу підкорити бездоріжжя на будь-якій обраній трасі — з лісовою, польовою або навіть болотистою місцевістю. Сівши за кермо квадроцикла одного разу, вже неможливо забути екстремальні відчуття під час катання. Точно захочеться їздити ще й ще.  детальніше

1 чол. 1 годину Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
1 людина
1 годину
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Доступно з 16 років
Проходить у групі

Екстрим на квадроциклі — що це?

Драйвовий заїзд на потужному чотириколісному гібриді автомобіля та мотоцикла, здатному розвивати швидкість до 150 км/год. Потужний транспортний засіб ніби спеціально створено для подолання перешкод на пересіченій місцевості. Випробувати його можна на справжньому бездоріжжі — із великими гілками, ямами та калюжами. Подібні перешкоди гарантують найекстремальніші відчуття!

Як все відбувається?

Враження проходить в клубі екстремальних пригод «Гасай» — 41-й км траси Київ-Одеса. На вибір Щасливчика — 8 трас різної складності. Перед заїздом обов'язково відбудеться вступний інструктаж по техніці безпеки. А далі — гонки на потужному квадроциклі, які проходять в супроводі досвідченого інструктора.

Справжні японські квадроцикли Kawasaki KVF

На відміну від багатьох квадроклубів, техніка «Гасаю» не китайська, а японська. Для катання використовуються потужні й перевірені квадроцикли Kawasaki KVF. Об'єм двигуна в 360 кубів та автоматична коробка зроблять це враження дійсно незабутнім.

8 трас різної складності на вибір

В залежності від рівня підготовки можна покататися на одній із 8 трас, вибравши ландшафт на свій розсуд: поле, ліс, болото. Траси працюють цілий рік.

Повне спорядження

Перед заїздом підбирається все необхідне екіпірування: шолом, підшоломник, бахіли та рукавички.

Місце проведення враження

316 відгуків реальних людей