101602
 

Подаруй екстремальне керування мотоциклом!

Навчання навичкам контраварійного керування мотоциклом, а також видовищним елементам стантрайдінгу — трюкової їзди. Професійний інструктор навчить впевнено проходити повороти, утримувати мотоцикл на швидкості, об'їжджати перешкоди, виконувати екстрене гальмування, їздити на одному колесі. Заняття проводяться на визнаних серед стантрайдерів всього світу моделях: Suzuki DRZ 400, Honda CBR 600 F4i, KTM Duke 125 ABS. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 937 раз
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Проходить у групі
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Екстремальне керування мотоциклом — що це?

Можливість відчути особливості різних видів мототехніки та впевнено почуватись за кермом мотоцикла в будь-якій ситуації на дорозі. Курс підійде тим, хто вже їздить на мотоциклі, але бажає поліпшити свої навички та освоїти нові техніки управління — аж до виконання фігур вищого пілотажу — стантрайдингу. Для занять використовуються стантбайки Suzuki DRZ 400, KTM Duke 125 ABS і Honda CBR 600 F4i.

Як все відбувається?

Щасливчик приїжджає на закритий трек «Феофанія». Тут його зустрічає інструктор і уточнює наявний рівень підготовки. Урок з екстремального керування проводиться тільки для тих, хто вже володіє стажем управління мотоциклом і бажає вдосконалити свої уміння. Мотоцикл підберуть в залежності від навичок Щасливчика та обраної дисципліни. Це може бути мотард або спортбайк. При бажанні та відповідній підготовці клас мототехніки можна змінити. Визначившись з моделлю, байкери займуться практичною частиною. Досвідчений райдер навчить лихо входити у круті повороти, різко гальмувати, справлятися із заносами та навіть ставити залізного коня на одне колесо!

Потужний байк і повне екіпірування

У розпорядженні Щасливчика — потужні байки з високооборотними двигунами, спеціально призначені для виконання трюків. На вибір представлені: легкий мотард Suzuki DRZ 400, KTM Duke 125 ABS і мотоцикл класу спорт Honda CBR 600 F4i. Перед заїздом видається повний комплект захисного екіпірування: шолом, жилет — «черепаха», наколінники, налокітники та рукавички.

Урок від професійного райдера

Навчання екстремальній їзді на мотоциклі проводить досвідчений стантрайдер — Микола Степаненко. Кваліфікацію інструктора підтверджує участь у різних мотошоу та змаганнях міжнародного рівня.

Індивідуальна програма заняття

У залежності від побажань і рівня підготовки Щасливчика складається персональна програма навчання. Спочатку інструктор проводить оцінку умінь учня і визначає, з якого виду техніки краще почати. Пізніше — показує, як виконувати різні вправи, а потім приходить час практичної частини заняття.

Місце проведення враження:

Fun Rider - Мотошкола
вул. Метрологічна, 12в Показати на мапі

10 відгуків реальних людей

В
Валентина
12 листопада 2017
Вчера были с молодым человеком на экстремальном управление мотоциклом.Все очень понравилось!Спасибо большое bodo за впечатление,и спасибо Юрию за инструктаж.

А
Александр
18 жовтня 2017
Впечатление подарил брат, на мотоцикле езжу давно, но было очень интересно так как узнал много нового, спасибо инструктору Юре. Очень понравилось организация встречи, сотрудники bodo несколько раз уточнили и помогли подобрать удобное время. Огромное Вам спасибо!

С
Сергей
25 липня 2017
Мне очень понравилась услуга. Инструктор Юрий очень грамотно и интересно обучил меня тонкостям владения мотоциклом на треке.

В
Владеслав
17 вересня 2016
Все было очень круто, за одно впечатления мог уже ездить , все было на уровне , хороший добрый инструктор)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень