Подаруй екстремальне керування мотоциклом!

подарували вже 1 086 разів
1500 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Зріст від 150 см
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Екіпіровка видається на місці
Використати до 31.05.2019

Як проходить враження

Інструктор покаже, як входити в круті повороти, утримувати байк під час заносів, об'їжджати перешкоди на дорозі та виконувати екстрене гальмування. Залежно від навичок водія і обраного напрямку професіонал підбере мотоцикл: спортбайк або мотард. При бажанні і відповідній підготовці клас мототехніки можна змінити.

Чому ми вибрали мотошколу Respect Industry

В залежності від побажань і рівня підготовки водія складається персональна програма навчання. Для заняття використовуються байки, спеціально призначені для виконання трюків. Всі мотоцикли оснащені двигунами з дистанційним управлінням. Навчання проводить стантрайдер з досвідом участі в різних мотошоу і змаганнях міжнародного рівня. Перед заїздом видається повний комплект захисної екіпіровки: шолом, жилет, наколінники, налікотники та рукавички. Під час їзди тренер спілкується з учнем через вбудовану в шолом гарнітуру.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

11 відгуків

Дмитрий
18 июня 2018
https://www.facebook.com/100001837880762
Спасибо жене за подарок, БОДО, и ребятам с мотошколы Fun Rider за нереальные эмоции, которые я испытал пилотируя 600-ю хонду!) Отдельное спасибо инструктору Юрию, объяснял все так, что даже жена поняла, хотя за рулем был я!)))
Валентина
12 ноября 2017
Вчера были с молодым человеком на экстремальном управление мотоциклом.Все очень понравилось!Спасибо большое bodo за впечатление,и спасибо Юрию за инструктаж.
Александр
18 октября 2017
Впечатление подарил брат, на мотоцикле езжу давно, но было очень интересно так как узнал много нового, спасибо инструктору Юре. Очень понравилось организация встречи, сотрудники bodo несколько раз уточнили и помогли подобрать удобное время. Огромное Вам спасибо!
Сергей
25 июля 2017
Мне очень понравилась услуга. Инструктор Юрий очень грамотно и интересно обучил меня тонкостям владения мотоциклом на треке.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки