Подаруйте екстремальне керування мотоциклом!

подарували вже 1 211 разів
1500 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
від 150 см
Все необхідне видається
Актуально з весни

Як проходить враження

Інструктор покаже, як входити в круті повороти, утримувати байк під час заносів, об'їжджати перешкоди на дорозі та виконувати екстрене гальмування. Залежно від навичок водія і обраного напрямку професіонал підбере мотоцикл: спортбайк або мотард. При бажанні і відповідній підготовці клас мототехніки можна змінити.

Чому ми вибрали мотошколу Respect Industry

В залежності від побажань і рівня підготовки водія складається персональна програма навчання. Для заняття використовуються байки, спеціально призначені для виконання трюків. Всі мотоцикли оснащені двигунами з дистанційним управлінням. Навчання проводить стантрайдер з досвідом участі в різних мотошоу і змаганнях міжнародного рівня. Перед заїздом видається повний комплект захисної екіпіровки: шолом, жилет, наколінники, налікотники та рукавички. Під час їзди тренер спілкується з учнем через вбудовану в шолом гарнітуру.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

11 відгуків

Дмитрий
18 червня 2018
https://www.facebook.com/100001837880762
Спасибо жене за подарок, БОДО, и ребятам с мотошколы Fun Rider за нереальные эмоции, которые я испытал пилотируя 600-ю хонду!) Отдельное спасибо инструктору Юрию, объяснял все так, что даже жена поняла, хотя за рулем был я!)))
Валентина
12 листопада 2017
Вчера были с молодым человеком на экстремальном управление мотоциклом.Все очень понравилось!Спасибо большое bodo за впечатление,и спасибо Юрию за инструктаж.
Александр
18 жовтня 2017
Впечатление подарил брат, на мотоцикле езжу давно, но было очень интересно так как узнал много нового, спасибо инструктору Юре. Очень понравилось организация встречи, сотрудники bodo несколько раз уточнили и помогли подобрать удобное время. Огромное Вам спасибо!
Сергей
25 липня 2017
Мне очень понравилась услуга. Инструктор Юрий очень грамотно и интересно обучил меня тонкостям владения мотоциклом на треке.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.