101602
 

Подаруй екстремальне керування мотоциклом!

Захоплююче навчання основам контраварійного керування мотоциклом. Персональним інструктором стане один із найкращих райдерів України - Микола Степаненко! Викладач розповість, як входити до різких поворотів, утримуватися на крутих заносах, об'їжджати перешкоди і різко гальмувати на будь-якій швидкості. Навчатися доведеться на сучасному й потужному японському мотоциклі Honda 600, який завдяки своїй маневреності і стійкості ідеально підходить для новачків і фанів мотоїзди.  детальніше

1 чол. 1 годину Використати до 30.04.2017
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2315 раз
1 людина
1 годину
Використати до 30.04.2017
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Проходить у групі

Екстремальне керування мотоциклом - що це?

Індивідуальний урок контраварійного керування мотоциклом під наглядом професійного райдера. Тренування з екстремальної їзди відбувається на спеціальному мототреку. Для катання використовують швидкісний спортивний мотоцикл - Honda 600. Він здатен розігнатися до 250 км/г.

Як все відбувається?

На щасливчика чекає знайомство з досвідченим мотопрофі. Він оцінить рівень навичок свого гостя і підбере для нього відповідну екіпіровку. Заняття розпочнеться з інструктажу з основ безпеки і техніки управління байком. Інструктор розповість, як виходити з заносів, правильно повертати, безпечно об'їжджати різні перешкоди, різко гальмувати, керувати мотоциклом на слизькій і мокрій дорозі. Усі прийоми можна буде відпрацювати під час самостійного заїзду на байку Honda 600. Саме на цьому спортивному мотоциклі Щасливчик зможе прокотитися по спеціальному гоночному треку, витискуючи максимум на спідометрі!

Заняття проводить один із найкращих райдерів України

Катання відбувається під керівництвом досвідченого викладача школи Respect Industry. Це кращий райдер України Микола Степаненко. Величезний особистий досвід і значний стаж викладання говорять на користь цього інструктора. Тож вчитися доведеться у професіонала своєї справи.

Швидкісний спортивний мотоцикл Honda 600

Можливість покататися на японському мотоциклі найвищого рівня - Honda, з об'ємом двигуна 600 куб. см. Мотоцикл спеціально підготовлений для навчання: він легкий в управлінні і дозволить відчути всю привабливість аеродинаміки, адже здатний розвивати швидкість до 250 км/г.

Повний комплект захисної екіпіровки видається

Перед заїздом інструктор видасть повний комплект захисної екіпіровки. Це шолом, «черепаха», рукавички, наколінники і налокітники.

Місце проведення враження

Фотографії враження

7 відгуків реальних людей

Екстремальне керування мотоциклом

1 200 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39