101602
 

Подаруй екстремальне керування мотоциклом!

Навчання навичкам контраварійного керування мотоциклом, а також видовищним елементам стантрайдінгу — трюковій їзді. Професійний інструктор навчить впевнено проходити повороти, утримувати мотоцикл в заносі, об'їжджати перешкоди, виконувати екстрене гальмування, їздити на одному колесі. Заняття проводиться на визнаних серед стантрайдерів всього світу моделях: мотарді Suzuki DRZ 400 і спортбайку Honda CBR 600 F4i. детальніше

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 385 раз
1 людина
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Проходить у групі

Екстремальне керування мотоциклом — що це?

Це можливість відчути особливості різних видів мототехніки та впевнено почуватись за кермом мотоцикла в будь-якій ситуації на дорозі. Курс підійде тим, хто вже їздить на мотоциклі, але бажає поліпшити свої навички та освоїти нові техніки управління — аж до виконання фігур вищого пілотажу — стантрайдінгу. Для занять використовуються стантбайки Suzuki DRZ 400 і Honda CBR 600 F4i.

Як все відбувається?

Щасливчик приїжджає на закритий трек «Феофанія». Тут його зустрічає інструктор і уточнює наявний рівень підготовки. Урок з екстремального водіння проводиться тільки для тих, хто вже володіє стажем керування мотоциклом і бажає вдосконалити свої вміння. Мотоцикл підберуть в залежності від навичок Щасливчика і обраної дисципліни. Це може бути мотард або спортбайк. При бажанні і відповідній підготовці клас мототехніки можна змінити. Визначившись з моделлю, байкери приступлять до практичної частини. Досвідчений райдер навчить лихо входити в круті повороти, різко гальмувати, справлятися із заносами і навіть ставити залізного коня на одне колесо!

Потужний байк і повне екіпірування

У розпорядженні Щасливчика — потужні байки з високооборотними двигунами, спеціально призначені для виконання трюків. На вибір представлені: легкий мотард Suzuki DRZ 400 і мотоцикл класу спорт Honda CBR 600 F4i. Перед заїздом видається повний комплект захисного екіпірування: шолом, жилет — «черепаха», наколінники, налокітники і рукавички.

Урок від професійного райдера

Навчання екстремальній їзді на мотоциклі проводить досвідчений стантрайдер — Микола Степаненко. Кваліфікацію інструктора підтверджує участь у різних мотошоу і змаганнях міжнародного рівня.

Індивідуальна програма заняття

В залежності від побажань і рівня підготовки Щасливчика складається персональна програма навчання. Спочатку інструктор проводить оцінку умінь учня і визначає, з якого виду техніки краще почати. Пізніше — показує, як виконувати різні вправи, а потім наступає практична частина заняття.

 

Місце проведення враження

7 відгуків реальних людей