101602
 

Подаруй екстремальне керування мотоциклом!

Навчання навичкам контраварійного керування мотоциклом, а також видовищним елементам стантрайдінгу — трюкової їзди. Професійний інструктор навчить впевнено проходити повороти, утримувати мотоцикл на швидкості, об'їжджати перешкоди, виконувати екстрене гальмування, їздити на одному колесі. Заняття проводяться на визнаних серед стантрайдерів всього світу моделях: Suzuki DRZ 400, Honda CBR 600 F4i, KTM Duke 125 ABS. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2018
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 660 раз
1 чоловік
60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Проходить у групі
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2018

Екстремальне керування мотоциклом — що це?

Це можливість відчути особливості різних видів мототехніки та впевнено почуватись за кермом мотоцикла в будь-якій ситуації на дорозі. Курс підійде тим, хто вже їздить на мотоциклі, але бажає поліпшити свої навички та освоїти нові техніки управління — аж до виконання фігур вищого пілотажу — стантрайдінгу. Для занять використовуються стантбайки Suzuki DRZ 400, KTM Duke 125 ABS і Honda CBR 600 F4i.

Як все відбувається?

Щасливчик приїжджає на закритий трек «Феофанія». Тут його зустрічає інструктор і уточнює наявний рівень підготовки. Урок з екстремального водіння проводиться тільки для тих, хто вже володіє стажем керування мотоциклом і бажає вдосконалити свої вміння. Мотоцикл підберуть в залежності від навичок Щасливчика і обраної дисципліни. Це може бути мотард або спортбайк. При бажанні і відповідній підготовці клас мототехніки можна змінити. Визначившись з моделлю, байкери приступлять до практичної частини. Досвідчений райдер навчить лихо входити в круті повороти, різко гальмувати, справлятися із заносами і навіть ставити залізного коня на одне колесо!

Потужний байк і повне екіпірування

У розпорядженні Щасливчика — потужні байки з високооборотними двигунами, спеціально призначені для виконання трюків. На вибір представлені: легкий мотард Suzuki DRZ 400, KTM Duke 125 ABS і мотоцикл класу спорт Honda CBR 600 F4i. Перед заїздом видається повний комплект захисного екіпірування: шолом, жилет — «черепаха», наколінники, налокітники і рукавички.

Урок від професійного райдера

Навчання екстремальній їзді на мотоциклі проводить досвідчений стантрайдер — Микола Степаненко. Кваліфікацію інструктора підтверджує участь у різних мотошоу і змаганнях міжнародного рівня.

Індивідуальна програма заняття

В залежності від побажань і рівня підготовки Щасливчика складається персональна програма навчання. Спочатку інструктор проводить оцінку умінь учня і визначає, з якого виду техніки краще почати. Пізніше — показує, як виконувати різні вправи, а потім наступає практична частина заняття.

Місце проведення враження:

Fun Rider - Мотошкола
вул. Метрологічна, 12в Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

С
Сергей
25 липня 2017
Мне очень понравилась услуга. Инструктор Юрий очень грамотно и интересно обучил меня тонкостям владения мотоциклом на треке.

В
Владеслав
17 вересня 2016
Все было очень круто, за одно впечатления мог уже ездить , все было на уровне , хороший добрый инструктор)

20 липня 2016
Подарила мужу экстремальное вождение, он остался доволен))) есть на выбор несколько мотоциклов, можно пробовать с простого, потом уже переходить на более серезный.

7 липня 2015
Было очень круто! Советую попробовать: нежаркая погода, классный мотоцикл и веселый инструктор. Впечатления - только положительные!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень