Подаруйте екскурсію підземеллями Києва!

подарували вже 11 894 рази
1 людина
90 хв.
Проходить у групі
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Спуск до основної дренажної системи Києва — Микільської. Протяжність підземного маршруту — 2,5 км. Перед початком клієнту видадуть бахіли, гумові чоботи, ліхтарик і за необхідності каску. Під час екскурсії гід покаже різні андеграунд-місця та поділиться історіями підземних досліджень. Учасник зможе побачити кімнату дигера та пройти через екстремальний «собачий лаз». Екскурсія проходить в групі до 17 осіб.

Чому ми вибрали екскурсійний бутик «Цікавий Київ»

Агентство відкрилося для клієнтів у 2004 році. За цей час VIP-гостями компанії встигли стати Елтон Джон, гурт «Акваріум», «Квартет І» та група «Ноль». Офіс екскурсійного бутика знаходиться в центрі міста — у 4 хвилинах ходьби від Києво-Могилянської академії.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

95 відгуків

Юлия
10 лютого 2019
Все очень понравилось! Круто, необычно и познавательно!
Катя
9 лютого 2019
Замечательно! Рекомендую. Это Киев с другой стороны.
Анна
27 січня 2019
Отличный экспириэнс. Хороший формат для подарка.
Александра
12 січня 2019
Это увлекательное мини-путишествие по казалось бы знакомым местам, правда под землёй! На подобной экскурсии я была впервые и всем, кто собирается идти первый раз - обязательно одевайтесь в одежду удобную и которую не жалко испачкать. Будьте готовы к тому, что почти вся экскурсия происходит на полусогнутых ногах)) Но впечатление понравилось, было интересно!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.