102315
 

Подаруй екскурсію в Межигір'ї для двох!

Прогулянка по декоративного парку Межигір'я з оглядом головних визначних пам'яток — президентського будинку «Хонки», спортивного і банного комплексів, ресторану на воді. Гід розповість багато цікавого про колишньої резиденції, роблячи акцент на історичній цінності місцевості. Можна буде помилуватися мешканцями фазанарію, побачити породистих голубів і страусів. На завершення прогулянки туристи відвідають місце, де раніше знаходився Спасо-Преображенський монастир, пройдуть повз гостьового будиночка і спустяться до джерела з цілющою водою. За окрему плату можна побувати в кінологічному центрі, де дресирують породистих собак, і в музеї ретро-автомобілів. У групі — до 18 учасників.  детальніше

2 чол. 5 годин Використати до 31.07.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 512 раз
2 людини
5 годин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі

Екскурсія в Межигір'я — що це?

Маршрут по резиденції колишнього президента, який включає в себе пішохідну прогулянку по парку Верхнього Межигір'я, під час якої можна буде побачити основні будівлі на території. Огляд приміщень зсередини не входить в програму туру. Після короткого відпочинку належить спуститися до набережній Київського моря. Там гості побачать ресторан на воді — «Галеон», глянуть на вихованців фазанарію і голуб'ятні. Ще один пункт туру — Заповідна долина — місце, яке дало назву Межигір'ю. Закінчиться маршрут у страусиної ферми. Перед від'їздом до Києва можна буде спуститися до цілющого джерела «Дзвінкова криниця».

Як все проходить?

Туристи зберуться біля пам'ятника Григорію Сковороді на Контрактовій площі, після чого на автомобілі їх відвезуть в Межигір'ї. По дорозі екскурсовод буде розповідати цікаві подробиці про миготять за вікном пам'ятних місцях Києва. Через півгодини група прибуде на місце. Попереду у них — цікава екскурсія з оглядом основних об'єктів Верхнього і Нижнього Межигір'я. За бажанням, за додаткову плату можна буде відвідати кінологічний центр з породистими собаками і музей ретроавтомобілів, в якому зібрані 43 одиниці техніки.

4-годинна пішохідна екскурсія по Межигір'ю

Під час пішохідної екскурсії туристи зможуть побачити такі об'єкти колишньої резиденції:

  • основні будівлі («Хонку», сауно-банний комплекс біля озер, корабель-ресторан «Галеон», «Будиночок Путіна»)
  • стилізований куточок «Руїни Парфенона»
  • зоокутку (фазанарий, голубник, страусину ферму)
  • Заповідну долину
  • гаражний і адмін комплекси

Межигір'я крізь призму історії

У своїх оповіданнях екскурсовод розповість і про історичну значущість резиденції. Туристи зможуть побачити місце, де колись височів Межигірський монастир, а також дізнаються цікаві факти і припущення про місцезнаходження бібліотеки Ярослава мудрого на території.

Трансфер до місця проведення екскурсії

В Межигір'ї туристів відвезе комфортабельний автобус з кондиціонером. Він принесе групу назад до Києва. Дорога в одну сторону займає півгодини. Під час екскурсії в учасників будуть короткі перерви, щоб вони могли зробити фотографії і перекусити.  

Місце проведення враження

1 відгук реальних людей