101175
 

Подаруй екскурсію на елітну стайню для двох!

Незабутнє спілкування з породистими кіньми у стайні історичного парку «Київська Русь»! Пізнавальні розповіді гіда, захопленого своєю справою, зроблять екскурсію ще більш цікавою. А головне — гості зможуть безпосередньо поспілкуватися з кіньми: погладити тварин, розчесати їм гриву і нагодувати морквою або яблуками. Задоволення від такого контакту не описати словами! подробнее...

2 чол. 60 хвилин Використати до 30.09.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 085 раз
2 людини
60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 30.09.2017

Екскурсія на стайню для двох — що це?

Захоплюючий сеанс іпотерапії - цілющого спілкування з кіньми на території одного з кінних клубів. Це чудова можливість побувати в стайнях, погладити конячок, розчесати їм гриви та навіть погодувати. Екскурсія проходить під керівництвом досвідченого гіда.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають стайні заміського парку «Київська Русь». У супроводі досвідченого гіда вони зможуть подивитися, в яких умовах мешкають коні, погладити їх і навіть нагодувати. Для цього попередньо видадуть улюблену їжу тварин, а також щітку для розчісування гриви. 

Індивідуальний супровід гіда

На території кінного комплексу можна дізнатися про коней все і навіть більше. Досвідчений гід проведе своїх гостей найцікавішими місцями і повідає безліч цікавої інформації. Гості відвідають стайню, де містяться доглянуті породисті конячки різних мастей.

Захоплююче «спілкування» з конем

У стайні можна ближче познайомитися з однією з конячок. Інструктор дозволить погодувати її з рук чимось смачненьким — яблучком або морквиною, і подоглядати за твариною, розчесавши гриву і шерсть на спині спеціальною щіткою.

Ефект іпотерапії

Відомо, що коні позитивно впливають на самопочуття людини. Спілкування з цими тваринами допомагає знімати стрес, усуває втому і нормалізує сон.

Місце проведення враження:

Парк "Київська Русь"
Київська обл., Обухівський район, с.Копачев Показати на мапі

20 відгуків реальних людей

28 вересня 2016
Подарок BODO я получила на свой день рождения! долго не могла выбрать но все же остановилась на подарке экскурсия на конюшню, так как решила преодолеть свой страх перед лошадьми. мы с мужем замечательно провели время и не пожалели о выборе! Девушка-инструктор провела нам экскурсию, показала всех лошадей, а в завершение одну из них мы даже почистили и оседлали! спасибо BODO за чудесное впечатление!

Е
Евгения
2 вересня 2016
Первым делом, спасибо Вам огромное за эти впечатления!

16 травня 2016
Экскурсию в конный клуб "Магнат" мне с мужем подарили наши сыновья и приурочили это к моему дню рождения, за что им благодарна. Приятным сюрпризом для нас стало то, что экскурсию провели для всей семьи (дети не остались в стороне). Спасибо Паше и Саше, которые провели нас по территории клуба и познакомили со многими его питомцами. Их рассказ оказался очень увлекательным и познавательным...
Экскурсию в конный клуб "Магнат" мне с мужем подарили наши сыновья и приурочили это к моему дню рождения, за что им благодарна. Приятным сюрпризом для нас стало то, что экскурсию провели для всей семьи (дети не остались в стороне). Спасибо Паше и Саше, которые провели нас по территории клуба и познакомили со многими его питомцами. Их рассказ оказался очень увлекательным и познавательным. И, главное, мы почувствовали тепло этих прекрасных животных, когда прикасались к ним. Особенно запомнился конь по кличке Романд (извините, если ошибка в имени). Мы его гладили, немного чистили щеткой и фотографировались с ним. А он, умничка, все это спокойно выдержал. Спасибо тебе, Ромчик! Это незабываемо!

Е
Елена
13 травня 2016
Впечатление в подарок семья дарила мне, а получилось впечатление для всей семьи. Мы остались очень довольны посещением конюшни "Киевская Русь", своими сопровождающими Анной и Владимиром, а главное - общением с лошадьми - это заряд положительных эмоций на долгое время. Спасибо менеджерам фирмы BODO за внимательное отношение.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень