101175
 

Подаруй екскурсію на елітну стайню для двох!

Незабутнє спілкування з породистими конячками на території елітного кінного клубу «Магнат» або в стайні історичного парку «Київська Русь»! Пізнавальні розповіді гіда, захопленого своєю справою, зроблять екскурсію ще цікавішою. А головне - гості зможуть безпосередньо поспілкуватися з конячками: погладити тварин, розчесати їм гриву і нагодувати морквиною або яблуками. Задоволення від такого контакту не описати словами! детальніше

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.05.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 254 рази
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.05.2017
Не залежить від погоди
Доступно з 5 років

Екскурсія на стайню для двох — що це?

Захоплюючий сеанс іпотерапії - цілющого спілкування з кіньми на території одного з кінних клубів. Це чудова можливість побувати в стайнях, погладити конячок, розчесати їм гриви та навіть погодувати. Екскурсія проходить під керівництвом досвідченого гіда.

Як все відбувається?

Щасливчики самостійно оберуть місце проведення екскурсії: схочуть вони побувати на території елітного кінного комплексу «Магнат» або відвідати стайні заміського парку «Київська Русь». У супроводі досвідченого гіда вони зможуть подивитися, в яких умовах мешкають коні, погладити їх і навіть нагодувати. Для цього попередньо видадуть улюблену їжу тварин, а також щітку для розчісування гриви. 

Індивідуальний супровід гіда

На території кінного комплексу можна дізнатися про коней все і навіть більше. Досвідчений гід проведе своїх гостей найцікавішими місцями і повідає безліч цікавої інформації. Гості відвідають стайню, де містяться доглянуті породисті конячки різних мастей.

Захоплююче «спілкування» з конем

У стайні можна ближче познайомитися з однією з конячок. Інструктор дозволить погодувати її з рук чимось смачненьким — яблучком або морквиною, і подоглядати за твариною, розчесавши гриву і шерсть на спині спеціальною щіткою.

Ефект іпотерапії

Відомо, що коні позитивно впливають на самопочуття людини. Спілкування з цими тваринами допомагає знімати стрес, усуває втому і нормалізує сон.

Місце проведення враження

20 відгуків реальних людей

Екскурсія на стайню для двох

400 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39