101175
 

Подаруй екскурсію на елітну стайню для двох!

Незабутнє спілкування з породистими кіньми на конюшні історичного парку «Київська Русь»! Пізнавальні розповіді гіда, захопленого своєю справою, зроблять екскурсію ще більш цікавою. А головне — гості зможуть безпосередньо поспілкуватися з кіньми: погладити тварин, розчесати їм гриву і нагодувати морквою або яблуками. Задоволення від такого контакту не описати словами! детальніше

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 639 раз
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Доступно з 5 років

Екскурсія на стайню для двох — що це?

Захоплюючий сеанс іпотерапії - цілющого спілкування з кіньми на території одного з кінних клубів. Це чудова можливість побувати в стайнях, погладити конячок, розчесати їм гриви та навіть погодувати. Екскурсія проходить під керівництвом досвідченого гіда.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають стайні заміського парку «Київська Русь». У супроводі досвідченого гіда вони зможуть подивитися, в яких умовах мешкають коні, погладити їх і навіть нагодувати. Для цього попередньо видадуть улюблену їжу тварин, а також щітку для розчісування гриви. 

Індивідуальний супровід гіда

На території кінного комплексу можна дізнатися про коней все і навіть більше. Досвідчений гід проведе своїх гостей найцікавішими місцями і повідає безліч цікавої інформації. Гості відвідають стайню, де містяться доглянуті породисті конячки різних мастей.

Захоплююче «спілкування» з конем

У стайні можна ближче познайомитися з однією з конячок. Інструктор дозволить погодувати її з рук чимось смачненьким — яблучком або морквиною, і подоглядати за твариною, розчесавши гриву і шерсть на спині спеціальною щіткою.

Ефект іпотерапії

Відомо, що коні позитивно впливають на самопочуття людини. Спілкування з цими тваринами допомагає знімати стрес, усуває втому і нормалізує сон.

Місце проведення враження

20 відгуків реальних людей