102313
 

Подаруй дитячий парк розваг!

2 години цікавих розваг для дитини в дитячому парку «Happylon». Можливість випробувати величезну різноманітність веселих атракціонів: від швидкісних машинок, каруселей і батутів до відеоігор і лего-конструкторів. Дитина оцінить такий широкий вибір, а батьки — високий рівень безпеки і професіоналізм персоналу. детальніше

1 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 376 раз
1 людина
2 години
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
можна привести глядачів
Зріст до 195 см
Доступно з 2 років

Дитячий парк розваг — що це?

Що потрібно дітям? Веселитися, стрибати, грати. Парк розваг — саме те місце, де можна здійснити всі ці дії. Тут є сучасні атракціони, автомати з призовими квиточками, облаштовані ігрові майданчики для самих маленьких, відеоігри та батути. Можна пройти лабіринт, покататися на машинках або сконструювати щось в кімнаті з Лего. 2 години захоплюючих пригод, які подарують синові чи доньці масу позитивних емоцій та незабутніх вражень.

Як все проходить?

Розвага пройде в дитячому парку «Happylon» на території ТЦ «Ocean Plaza». Дитина вибирає будь сподобалися атракціони необмежену кількість разів. Виняток — так звані «Кран-машини», де можна витягнути в подарунок іграшку: вони доступні за окрему плату. Старші дітки зможуть пройти багаторівневий лабіринт або покататися на бамперных машинках, а малюки   весело провести час на ігрових майданчиках. У парку є 5 автоматів, де можна отримати виграшні квитки та обміняти на приз.

2 години веселощів на сучасних атракціонах

Мрія будь-якої дитини: повна свобода вибору і дій у парку атракціонів! Можна спробувати все: машинки, батути, апарати з призовими квиточками, ігрові майданчики, запаморочливі каруселі. 2 години щастя для маленького непосиди.

Сучасний високотехнологічний парк атракціонів

«Happylon» — професійно обладнаний дитячий парк, який завоював гарну репутацію серед жителів столиці. Для маленьких — це просто рай для ігор і розваг, а для батьків — впевненість у безпеці і надійності конструкцій.

Можливість вибрати будь-який атракціон

За 2 години дитина може випробувати будь-яку уподобану карусель, пограти у відеоігри або Лего. В арсеналі парку 6 різних атракціонів, серед них:

  • «Ралі Нептуна» — обертається карусель з 1,5-метровим підйомом на чарівних китах і рибок;
  • «Острови» — батути;
  • «Марсіанська западина» — восьмиметрова башта вільного падіння;
  • «Цунамі» — капсула з поворотом 180 градусів і ін

Місце проведення враження

5 відгуків реальних людей