Подаруйте дитячий парк розваг!

подарували вже 1 754 рази
1 людина
не обмежено
Доступно з 1 року
Використати до 30.11.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Дитина вирушить до парку розваг у супроводі батьків. Замість квитків їй видадуть клубну картку, яка дозволяє відвідувати різні атракціони. Відвідувач буде самостійно вибирати каруселі та ігрові автомати, які він хоче випробувати.

Чому ми вибрали розважальний центр «Ігроленд»

Центр є одним з найкращих розважальних комплексів в країні. На території є забави для різних вікових категорій. Старші діти можуть покататися на каруселях, а молодші — відвідати розвиваючі атракціони. Квитки, виграні в автоматах, можна обміняти на сувенір в магазині центру «Ігроленд».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

46 відгуків

Татьяна
4 березня 2019
https://plus.google.com/105896176523042816205
Большое спасибо за то что помогли воспользоваться и восстановить ваучер. Дети получили массу позитива и эмоции били через край. Не хотели уезжать, хотя и прибыли на територии около 8 часов:))пришлось идти на уловки чтобы их от туда выманить:) отдельный респект ребятам аниматорам и безопасности . Спасибо. Очень довольны :)
Елена
4 березня 2019
https://www.facebook.com/100012877292903
В Игроленде отдыхаем с детьми не первый раз! Дети в восторге от развлечений и насыщенной программы заведения! Спасибо bodo!!!
Даша
23 лютого 2019
Отличный детский центр-были с ребёнком 3лет, все понравилось. 300грн положили на карту и мы на своё усмотрение распоряжались ими-сходили в детскую комнату, наигрались и мы(взрослые) и ребёнок на аттракционах, поиграли в аэрохокей, вообщем там есть куда потратить эти 300грн) кстати, в будние дни цена ниже, соответственно можно на большем количестве аттракционов поиграть (мы были в пятницу вечером)! Рекомендую, классный и чистенький центр, услуга понравилась))) спасибо Игроленду и Бодо)))
Елена
17 лютого 2019
https://www.facebook.com/100012877292903
Дети в восторге от подарка. Очень много развлечений, много автоматов, глаза разбегаются, особенно понравилась игра, где получаешь билеты за набранные очки, которые потом можно обменять на игрушку или другой приз. Большая батутная зона, лабиринты. Также проводится много мастер-классов на тематические темы, например, вчера детки изготовляли чудо-валентинку)) дети остались довольны, обязательно приедем сюда снова!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.