102314
 

Подаруй дитячий парк розваг для двох!

Відвідування для двох дітей парку атракціонів Happylon. За 2 години можна буде прокотитися на всіх гойдалках, пограти в Лего і автомати з призовими квиточками. Для самих маленьких на території працюють майданчик, гойдалки та батути. Дітей очікують драйвові атракціони, наприклад, «Тайфун» або «Цунамі». За додаткову плату доступні кран-машини, де можна витягнути подарунок.  детальніше

2 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 52 рази
2 людини
2 години
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Можна привести глядачів
Зріст до 195 см
Доступно з 2 років

Дитячий парк розваг для двох — що це?

2 години веселощів в парку розваг. Двоє дітей зможуть прокотитися на всіх атракціонах необмежену кількість разів, пограти в автомати з призовими квиточками або провести час на ігровому майданчику. У їх розпорядженні будуть яскраві тематичні батути «Острови» і обертаються каруселі, кімната з конструкторами Lego і багаторівневий лабіринт.

Як все проходить?

Парк розваг Happylon знаходиться на 2-му поверсі ТРЦ Ocean plaza. Двоє маленьких Щасливчиків прибудуть сюди в супроводі дорослих, щоб відчути всю гаму відчуттів від катання на атракціонах. У парку розваг представлені 6 різних гойдалок, серед них — башта вільного падіння, батути і лабіринт. Також можна пограти в автомати, отримати виграшний квиток і обміняти його на приз. За окрему плату на території пропонують перекусити в дитячому кафе або витягнути іграшку в одній з кран-машин.

2 години в парку розваг

Кататися на атракціонах можна скільки завгодно разів, головне — укластися у відведений час. На території парку є гойдалки та ігрові майданчики для самих маленьких, а також екстремальні розваги для дітей старшого віку.

6 різноманітних атракціонів

У вартість сертифіката входить катання на всіх атракціонах, які є в парку:

  • «Ралі Нептуна» — обертається карусель
  • «Острови» — спортивні батути
  • «Тайфун» — атракціон-лавка, який піднімається вгору-вниз з великою швидкістю
  • «Маріанська западина» — 8-метрова башта вільного падіння
  • «Цунамі» — розгойдується в різні боки атракціон з кутом повороту 180 градусів
  • «Регата» — автотрек з бамперными машинками

Ігрові автомати та відеоігри

Також діти зможуть пограти в призові автомати, вибравши 5 найбільш вподобаних. Виграні квитки можна обміняти на подарунки. Серед інших доступних розваг   відеоігри і відеосимулятори, які можна пройти по одному разу.  

Місце проведення враження

2 відгуки від реальних людей