101879
 

Подаруй день тайського СПА!

Райська насолода — тайське СПА! Для розслаблення можна вибрати 1 з 2 комплексних програм, де оригінальні східні масажі будуть гармонійно змінювати один одного. «Рай на землі», назва першого комплексу, поєднує масажі з акцентом на спину і плечі, які ідеально підійдуть для чоловіків. А в програмі «Богиня» передбачено догляд за шкірою тіла і масажні сеанси в 4 руки. Такий підхід по достоїнству оцінять жінки. Всі процедури виконують корінні тайські майстри, які навчалися при монастирі Ват По. Вони підносять сеанси як колоритні ритуали, і завдяки цьому відпочинок набуває особливої східної чарівності! детальніше...

1 люд. до 2,5 годин Використати до 30.06.2018
3 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 210 раз
1 людина
до 2,5 годин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 30.06.2018

День тайського СПА — що це?

Курорт одного дня! Тут і екзотика, і данина східній традиції, і релігія — як ще знайти гармонію? Тайське СПА має дуже виразні особливості: кожен масаж — це своєрідний ритуал. У кімнаті, декорованій свічками і пелюстками троянд, відбувається обмін енергіями між гостем та його майстром — корінним жителем Таїланду. Для повноцінного релаксу розроблені 2 програми на вибір. Обидві поєднують в собі сеанси незвичайних масажів, що змінюють один одного протягом декількох годин.

Як все відбувається?

Про такий відпочинок мріє кожен, але лише Щасливчик отримає його у подарунок. Сюрприз приховує в собі відвідування східного салону Wai Thai, де працюють корінні тайські майстри. На вибір гостя запропонують різні програми розслаблення: «Рай на землі» та «Богиня». Перший комплекс робить акцент на позбавлення від стресу, добірка масажів у ньому сприяє глибокому розслабленню м'язів шиї, плечей і спини, а також «прогріванню» енергетичних точок. Другий комплекс передбачає турботу про все тіло і окремо про шкіру — пілінг забезпечить очищення, а масаж в 4 руки — колосальне розслаблення. Незалежно від вибору, Щасливчик дізнається, що таке неземна насолода і відмінний відпочинок!

Таїланд в центрі Києва   атмосфера Сходу

Пелюстки троянд, свічки, пахощі — забутися в такий безтурботній атмосфері дуже просто! Масажист поклоном привітає свого гостя і почне процедуру, як і прийнято, з обмивання ніг молоком. Варто відзначити, що всі майстри салону мають сертифікати і дипломи кращих шкіл Бангкока (монастир Ват По) і Чанг Мая, і багаторічний досвід роботи в кращих SPA Європи та Азії!

На вибір 2 програми для тайського релаксу:

 • «Рай на землі» — релаксаційний комплекс, який поєднує в собі одразу 3 масажні техніки: антистресовий сеанс з акцентом на шийно-комірцеву зону і спину, масаж теплими трав'яними мішечками і аромамасаж тіла.
 • «Богиня» — комплекс тайських масажів в 4 руки і пілінг всього тіла. Масажне меню тут наступне: сабай, стоунтерапія, антистресовий сеанс і масаж шийно-комірцевої зони, який виконають одночасно з масажем стоп.

Цілюща сила східних ритуалів

Комплекси процедур мають глибоке прогрівання суглобів і тканин тіла, позбавляють від напруги в області комірцевої зони і спини, а головне — дарують ні з чим незрівняне задоволення. Незвичайні техніки підібрані таким чином, щоб сподобатися як чоловікам, так і жінкам.

Місце проведення враження:

Wai-Thai - Центр тайського масажу
м. Лівобережна, вул. Микільсько-Слобідська, 2Б Показати на мапі
м. Золоті ворота, пер. Георгіївський, 2 Показати на мапі
м. Льва Толстого, вул. Горького 20 Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

В
Владислав
10 листопада 2017
День Тайского Спа понравился неимоверно. Остался очень доволен!

21 вересня 2017
Отличный подарок! Получила полноценный отдых для души и тела.

М
Марина
11 вересня 2017
Мне 50 лет.Подарок преподнесли муж с сыном. Что мне хотелось, не могла определиться. 2,5 часа посвященные себе - это была удачная идея. Впетчатления - приятная атмосфера, приятные ощущения, все очень профессионально. Удобно - подарком можно воспользоваться не в четко определенный день, а ты имеешь возможность подобрать день и время. Праздник был полгода назад, а удовольствие от подарка стер эти...
Мне 50 лет.Подарок преподнесли муж с сыном. Что мне хотелось, не могла определиться. 2,5 часа посвященные себе - это была удачная идея. Впетчатления - приятная атмосфера, приятные ощущения, все очень профессионально. Удобно - подарком можно воспользоваться не в четко определенный день, а ты имеешь возможность подобрать день и время. Праздник был полгода назад, а удовольствие от подарка стер эти 6 месяцев. Я очень рада, что у Вас реализовалась потрясающая идея выбора подарка, впетчатлений. Сама бы идея тайского массажа, спа-процедур - не пришла, или заняла бы массу времени и нервов. Спасибо! Желаю дальнейших удачных реализованных идей, процветающего бизнеса.

Н
Наталья
13 липня 2017
Выбрала комплекс Богиня,чтобы попробовать, как это тайский массаж в четыре руки. Результат превзошел ожидания!!! Все очень понравилось-расслабляет великолепно! Программа отличная! Спасибо мужу за великолепный подарок, мастерам салона и Бодо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень