101879
 

Подаруй день тайського спа!

Райська насолода - тайське СПА! Для розслаблення можна обрати 1 з 2 комплексних програм, де оригінальні східні масажі будуть гармонійно змінювати один одного. «Рай на землі», назва першого комплексу, поєднує масажі з акцентом на спину і плечі, які ідеально підійдуть для чоловіків. А в програмі «Богиня» передбачено догляд за шкірою тіла і масажні сеанси в 4 руки. Такий підхід гідно оцінять жінки. Всі процедури виконують корінні тайські майстри, які навчалися при монастирі Ват По. Вони подають сеанси як колоритні ритуали, і завдяки цьому відпочинок набуває особливої східної чарівності! детальніше

1 чол. до 3 годин Використати до 30.04.2017
3 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 259 раз
1 людина
до 3 годин
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним

День тайського СПА — що це?

Курорт одного дня! Тут і екзотика, і данина східним традиціям, і релігія — як іще один шлях знайти гармонію. Тайське СПА має дуже виразні особливості: кожен масаж підноситься як своєрідний ритуал. У просторі однієї кімнати, декорованої свічками і пелюстками троянд, відбувається обмін енергіями між гостем і його майстром — корінним жителем Таїланду. Для повноцінного релаксу розроблено 2 програми на вибір. Обидві поєднують в собі сеанси незвичайних масажів, що змінюють один одного протягом кількох годин. А наприкінці процедур на гостя чекає приємне чаювання!

Як все відбувається?

Про такий відпочинок мріє кожен, але лише Щасливчик отримає його у подарунок. Сюрприз приховує в собі відвідування східного салону Wai Thai, де працюють корінні тайські майстри. На вибір гостю запропонують різні програми розслаблення: «Рай на землі» і «Богиня». Перший комплекс робить акцент на позбавлення від стресу, добірка масажів у ньому сприяє глибокому проробленню м'язів шиї, плечей і спини, а також «прогріванню» енергетичних точок. Другий комплекс передбачає турботу за усім тілом і окремо за шкірою — пілінг забезпечить очищення, а масаж у 4 руки — колосальне розслаблення. Незалежно від вибору, Щасливчик дізнається, що таке неземна насолода і чудово відпочине!

Таїланд у центрі Києва - атмосфера Сходу

Пелюстки троянд, свічки, пахощі — забутися в такий безтурботній атмосфері дуже просто! Масажист поклоном привітає свого гостя, і почне процедуру, як і прийнято, з обмивання ніг молоком. Варто відзначити, що всі майстри салону мають сертифікати і дипломи кращих шкіл Бангкока (монастир Ват По) і Чанг Мая, і багаторічний досвід роботи у кращих SPA Європи і Азії!

На вибір 2 програми для тайського релаксу:

  • «Рай на землі» — релаксаційний комплекс, який поєднує в собі одразу 3 масажні техніки: антистресовий сеанс з акцентом на шийно-комірцеву зону і спину, масаж теплими трав'яними мішечками і аромамасаж тіла.
  • «Богиня» — комплекс тайських масажів у 4 руки і пілінг всього тіла. Масажне меню тут наступне: сабай, стоунтерапія, антистресовий сеанс і масаж шийно-комірцевої зони, який виконають одночасно з масажем стоп.

Цілюща сила східних ритуалів

Комплекси процедур глибоко прогрівають суглоби і тканини тіла, позбавляють від напруги в області комірцевої зони і спини, а головне — дарують ні з чим незрівняне задоволення. Незвичайні техніки підібрано таким чином, щоб вони сподобалися як чоловікам, так і жінкам.

Фотографії враження

4 відгуки від реальних людей

День тайського СПА

3 500 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39