101879
 

Подаруй день тайського спа!

Райська насолода — тайське СПА! Для розслаблення можна вибрати 1 з 2 комплексних програм, де оригінальні східні масажі будуть гармонійно змінювати один одного. «Рай на землі», назва першого комплексу, поєднує масажі з акцентом на спину і плечі, які ідеально підійдуть для чоловіків. А в програмі «Богиня» передбачено догляд за шкірою тіла і масажні сеанси в 4 руки. Такий підхід по достоїнству оцінять жінки. Всі процедури виконують корінні тайські майстри, які навчалися при монастирі Ват По. Вони підносять сеанси як колоритні ритуали, і завдяки цьому відпочинок набуває особливого східне чарівність! подробнее...

1 чол. до 2,5 годин Використати до 31.10.2017
3 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 108 раз
1 людина
до 2,5 годин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.10.2017

День тайського СПА — що це?

Курорт одного дня! Тут і екзотика, і данину східної традиції, і релігія — як ще один шлях знайти гармонію. Тайське СПА має дуже виразні особливості: кожен масаж підноситься як своєрідний ритуал. У просторі однієї кімнати, декорованою свічками і пелюстками троянд, відбувається обмін енергіями між гостем і його майстром — корінним жителем Таїланду. Для повноцінного релаксу розроблені 2 програми на вибір. Обидві поєднують в собі сеанси незвичайних масажів, що змінюють один одного протягом декількох годин.

Як все проходить?

Про такий відпочинок мріє кожен, але лише Щасливчик отримає його у подарунок. Сюрприз приховує в собі відвідування східного салону Wai Thai, де працюють корінні тайські майстри. На вибір гостя запропонують різні програми розслаблення: «Рай на землі» і «Богиня». Перший комплекс робить акцент на позбавлення від стресу, добірка масажів у ньому сприяє глибокого пророблення м'язів шиї, плечей і спини, а також «прогріванню» енергетичних точок. Другий комплекс передбачає турботу про всьому тілі і окремо про шкірі — пілінг забезпечить очищення, а масаж в 4 руки — колосальне розслаблення. Незалежно від вибору, Щасливчик дізнається, що таке неземне насолоду і відмінно відпочине!

Таїланд в центрі Києва   атмосфера Сходу

Пелюстки троянд, свічки, пахощі — забутися в такий безтурботній атмосфері дуже просто! Масажист поклоном привітає свого гостя, і почне процедуру, як і прийнято, з обмивання ніг молоком. Варто відзначити, що всі майстри салону мають сертифікати і дипломи кращих шкіл Бангкока (монастир Ват) і Чанг Травня, і багаторічний досвід роботи в кращих SPA Європи і Азії!

На вибір 2 програми для тайського релаксу:

  • «Рай на землі» — релаксаційний комплекс, який поєднує в собі відразу 3 масажні техніки: антистресовий сеанс з акцентом на шийно-комірцеву зону і спину, масаж теплими трав'яними мішечками і аромамасаж тіла.
  • «Богиня» — комплекс тайських масажів в 4 руки і пілінг всього тіла. Масажне меню тут наступне: сабай, стоунтерапія, антистресовий сеанс і масаж шийно-комірцевої зони, який виконають одночасно з масажем стоп.

Цілюща сила східних ритуалів

Комплекси процедур мають глибоке прогрівання суглобів і тканин тіла, позбавляють від напруги в області комірцевої зони і спини, а головне — дарують ні з чим незрівняне задоволення. Незвичайні техніки підібрані таким чином, щоб сподобатися як чоловікам, так і жінкам.

Місце проведення враження:

Салон тайського масажу Wai Thai
м. Лівобережна, вул. Микільсько-Слобідська, 2Б Показати на мапі
м. Золоті ворота, пер. Георгіївський, 2 Показати на мапі
м. Льва Толстого, вул. Горького 20 Показати на мапі

4 відгуки від реальних людей

25 травня 2016
Так как хотелось именно расслабится, и не смотря на заверения что "это больше для девочек" ;), выбрал комплекс "Богиня" - и угадал. Это были потрясающие два с половиной часа великолепного релакса. Массажи в четыре руки полностью отключают мозг, и через пару минут ты перестаешь понимать что с тобой происходит. И лишь иногда тебе приходится возвращаться на землю, и объяснять...
Так как хотелось именно расслабится, и не смотря на заверения что "это больше для девочек" ;), выбрал комплекс "Богиня" - и угадал. Это были потрясающие два с половиной часа великолепного релакса. Массажи в четыре руки полностью отключают мозг, и через пару минут ты перестаешь понимать что с тобой происходит. И лишь иногда тебе приходится возвращаться на землю, и объяснять массажисткам что ты стонешь не от боли, а от удовольствия. Резюмируя: если ваша половинка любитель СПА-процедур - то этот подарок она однозначно оценит. Спасибо моей любимой, мастерам Wai Thai, и Бодо за подарок!

Н
Настя
13 вересня 2015
Оставлю отзыв в пользу "рая на земле" - хорошая подборка массажей, все делают очень деликатно, спрашивают предпочтения. Был в салоне на Горького - хорошая атмосфера внутри, приятный персонал. Спасибо!

А
Аня
29 березня 2015
Для того, чтобы восстановить силы, идеально. Расслабляет с первых минут. Тоже выбрала комплекс "Богиня" и не прогадала - тайский массаж в четыре руки однозначно стоит попробовать.

А
Алла
15 лютого 2015
Как ярая поклонница стоунтерапии, я сразу выбрала комплекс "Богиня". Ох, это просто что-то с чем-то!!!)) Но обо всем по-порядку. Во-первых, сама атмосфера. Интерьер впечатляет, все в восточном стиле, встречает тайка, мне понравилось. Во-вторых, перед началом процедур мне вымыли ножки в молоке. Это же целый ритуал! Я уже мысленно представила себя Клеопатрой)) Ну и сами массажи - все...
Как ярая поклонница стоунтерапии, я сразу выбрала комплекс "Богиня". Ох, это просто что-то с чем-то!!!)) Но обо всем по-порядку. Во-первых, сама атмосфера. Интерьер впечатляет, все в восточном стиле, встречает тайка, мне понравилось. Во-вторых, перед началом процедур мне вымыли ножки в молоке. Это же целый ритуал! Я уже мысленно представила себя Клеопатрой)) Ну и сами массажи - все прошло на высшем уровне! Я уже заметила, что тайцы владеют какими-то особенными секретами. С их массажными приемчиками ничего не сравнится) Отдохнула я на все 100, как заново родилась! Спасибо мужу, спасибо Бодо, спасибо тем, кто прочел!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень