Подаруйте дегустацію віскі!

подарували вже 9 813 разів
1 людина
90 хв.
Доступно з 21 року
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Відвідувач оцінить кілька сортів віскі, серед яких односолодові напої та купажовані бленди. Кожен вид напою виготовляється в певному регіоні Шотландії. На дегустації буде присутній сомельє. Спеціаліст розповість про культуру вживання віскі й навчить розрізняти елітний алкоголь за кольором і смаком. Послуга може проходити як індивідуально, так і в невеликій групі.

Чому ми вибрали шотландський дім-ресторан Whisky Corner

Заклад розташований у центрі Києва, між ст. м. «Майдан Незалежності» і «Золоті ворота». Whisky Corner — єдиний концептуальний ресторан віскі в Україні, в якому представлено кілька сотень сортів елітного напою. Колекція алкоголю регулярно поповнюється і є найбільш повною у Східній Європі.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

116 відгуків

Александр
14 березня 2019
Подарили дегустацию виски на двоих, в центре города находится ресторан , где выбор виски очень удивил. Очень интересно и познавательно сотрудник ресторана рассказал о истории виски, его географии. Все было на наивысшем уровне. Спасибо сотрудникам ресторана и Bodo!!!!
Сергей
10 березня 2019
https://www.facebook.com/100006788616817
Все было отлично, остались очень довольны дегустацией виски на двоих,- настоящий профессионал, достойно выполнил свою работу! Всем рекомендую.
Наталя
9 березня 2019
Сертифікат отримала в подарунок. Дегустували у 4friends Whisky pub. Все сподобалось.
Артём
9 березня 2019
Всё понравилось, дегустация просто супер !!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.