101537
 

Подаруй дегустацію віскі!

Незвичайний аристократичний досвід — дегустація 6-ти позицій першокласного шотландського віскі. Професійний сомельє розповість про історію напою і присвятить в тонкощі процесу дегустації. Це відмінна можливість не тільки скуштувати всю багатогранність смаку елітного алкоголю, але і навчитися визначати його якість за смаком, ароматом, підказкам на етикетках. У всі ці секрети присвятить сомельє в єдиному концептуальному ресторані віскі в Україні. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 9 522 раз
1 людина
90 хвилин
Доступно з 21 року
Використати до 31.03.2019

Дегустація віскі — що це?

Чудова можливість відчути себе справжнім гурманом одного з найбільш елітних напоїв у світі — віскі! Цей міцний алкоголь із багатовіковою історією виробляють більш ніж у 100 країнах світу. Для дегустації буде запропоновано 6 різних зразків шотландського віскі — односолодові напої і купажовані бленди. Попереду неймовірно цікавий і захоплюючий процес. Збагнувши усі його етапи, можна навчитися оцінювати напій по достоїнству. Адже серед величезного розмаїття неможливо знайти двох абсолютно однакових віскі.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає єдиний в Україні ресторан віскі «Whisky Corner», який знаходиться просто у серці столиці — на вул. Софіївська. Це усього в 5 хвилинах від метро «Майдан Незалежності» чи «Золоті ворота». Тут він познайомиться з кращими видами шотландського віскі у компанії досвідченого сомельє. Профі не тільки поділиться своїми знаннями про напій з багатою історією, але й розповість про культуру вживання та гастрономічні поєднання. З набуттям дегустаційного досвіду Щасливчик зможе зчитувати інформацію з етикетки віскі, дізнається основи дегустації і навчиться розрізняти напої за ароматом і смаком.

Єдиний в Україні ресторан віскі

Можливість відвідати єдиний в Україні шотландський будинок-ресторан віскі — «Whisky Corner». Тут представлена колекція з більш ніж 700 позицій цього елітного напою, яка регулярно поповнюється. А головне — у закладі створено особливу атмосферу затишку і комфорту.

Елітний шотландський віскі — 6 позицій

Шотландія — єдина країна в світі, де виробництво міцного зернового алкоголю поділяється на регіони. У кожному з них переважає свій стиль, що формувався десятиліттями, а то й століттями. Для даної дегустації запропоновано 6 зразків шотландського віскі — по 20 мл кожного напою.

Секрети дегустації улюбленого напою

Під час дегустації гість дізнається історію появи та становлення шотландського віскі, секрети виробництва й деякі хитрощі виробників елітного напою. Також належить навчитися розрізняти віскі по запаху, кольору та смаку.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Whisky Corner - Ресторан
м. Майдан Незалежності, вул. Софіївська, 16/16 Показати на мапі

88 відгуків

3 вересня 2018
Надзвичайно сподобалося! Окрема подяка чудовому сомельє Ростіславу, який професійно та захоплююче провів цю презентацію.

В
Владимир
10 серпня 2018
Подарок сделала дочь.Пользуемся всей семьей схемой подарков через фирму Бодо уже несколько лет и находим эту идею очень интересной. Впечатление выбрал как чисто мужской подарок. Само впечатление очень понравилось и обстановкой и интересной информацией ну и это было просто очень вкусно. И еще хочу сказать несколько слов благодарности сотрудникам фирмы бодо за проявленное внимание и...
Подарок сделала дочь.Пользуемся всей семьей схемой подарков через фирму Бодо уже несколько лет и находим эту идею очень интересной. Впечатление выбрал как чисто мужской подарок. Само впечатление очень понравилось и обстановкой и интересной информацией ну и это было просто очень вкусно. И еще хочу сказать несколько слов благодарности сотрудникам фирмы бодо за проявленное внимание и доброжелательность в решении сложного орг вопроса в процессе организации мероприятия. Еще раз большое спасибо.

А
Анна
16 липня 2018
Очень понравилось впечатление, приятный молодой сомелье, который все подробно рассказал. Представлены были интересные сорта виски, хоть и половину из них уже пробовали. Для любителей этого напитка - рекомендуем!

Г
Геннадий
7 травня 2018
Замечательное впечатление! Все понравилось. Интересный и познавательный рассказ сомелье Андрея, большого знатока шотландского виски. Впечатление подарила жена. Вечер прошел замечательно! Рекомендую всем любителям шотландского виски.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень