101537
 

Подаруй пізнавальну дегустацію віскі!

Незвичайний аристократичний досвід — дегустація 6-ти позицій першокласного шотландського віскі. Професійний сомельє розповість про історію напою і присвятить в тонкощі процесу дегустації. Це відмінна можливість не тільки скуштувати всю багатогранність смаку елітного алкоголю, але і навчитися визначати його якість за смаком, ароматом, підказкам на етикетках. У всі ці секрети присвятить сомельє в єдиному концептуальному ресторані віскі в Україні. подробнее...

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.12.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 5 876 раз
1 людина
90 хвилин
Використати до 31.12.2017

Дегустація віскі — що це?

Чудова можливість відчути себе справжнім гурманом одного з найбільш елітних напоїв у світі — віскі! Цей міцний алкоголь із багатовіковою історією виробляють більш ніж у 100 країнах світу. Для дегустації буде запропоновано 6 різних зразків шотландського віскі — односолодові напої і купажовані бленди. Попереду неймовірно цікавий і захоплюючий процес. Збагнувши усі його етапи, можна навчитися оцінювати напій по достоїнству. Адже серед величезного розмаїття неможливо знайти двох абсолютно однакових віскі.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає єдиний в Україні ресторан віскі «Whisky Corner», який знаходиться просто у серці столиці — на вул. Софіївська. Це усього в 5 хвилинах від метро «Майдан Незалежності» чи «Золоті ворота». Тут він познайомиться з кращими видами шотландського віскі у компанії досвідченого сомельє. Профі не тільки поділиться своїми знаннями про напій з багатою історією, але й розповість про культуру вживання та гастрономічні поєднання. З набуттям дегустаційного досвіду Щасливчик зможе зчитувати інформацію з етикетки віскі, дізнається основи дегустації і навчиться розрізняти напої за ароматом і смаком.

Єдиний в Україні ресторан віскі

Можливість відвідати єдиний в Україні шотландський будинок-ресторан віскі — «Whisky Corner». Тут представлена колекція з більш ніж 700 позицій цього елітного напою, яка регулярно поповнюється. А головне — у закладі створено особливу атмосферу затишку і комфорту.

Елітний шотландський віскі — 6 позицій

Шотландія — єдина країна в світі, де виробництво міцного зернового алкоголю поділяється на регіони. У кожному з них переважає свій стиль, що формувався десятиліттями, а то й століттями. Для даної дегустації запропоновано 6 зразків шотландського віскі — по 20 мл кожного напою.

Секрети дегустації улюбленого напою

Під час дегустації гість дізнається історію появи та становлення шотландського віскі, секрети виробництва й деякі хитрощі виробників елітного напою. Також належить навчитися розрізняти віскі по запаху, кольору та смаку.

Місце проведення враження:

Ресторан Whisky Corner
м. Майдан Незалежності, вул. Софіївська, 16/16 Показати на мапі

71 відгук

А
Александр
Вчора
Сертификат на впечатление "Дегустация виски" мне подарила девушка. А остался от него в полном восторге! Первое, что порадовало - это заведение, где проводилось дегустация. Приятная, ламповая обстановка, культурный обслуживающий персонал а самое главное - это ощущение, что хозяин вкладывал в него какую-то частичку души. Второе, что понравилось, конечно напитки. Ни на секунду не возникало чувства...
Сертификат на впечатление "Дегустация виски" мне подарила девушка. А остался от него в полном восторге! Первое, что порадовало - это заведение, где проводилось дегустация. Приятная, ламповая обстановка, культурный обслуживающий персонал а самое главное - это ощущение, что хозяин вкладывал в него какую-то частичку души. Второе, что понравилось, конечно напитки. Ни на секунду не возникало чувства, что организаторы пытались сэкономить, налить дешевые напитки. Это 100% качественные продукты. Третье - это очень приятный сомелье, рассказы которого об истории виски, вкусах и ароматах можно слушать часами. Одним словом все составляющие понравились, но больше всего понравилось их общее сочетание. Мероприятие на 100% дает понять как это важно порой отвлечься от суеты и шума большого города, просто расслабиться и посидеть со старыми друзьями за бокалом виски. Всем советую, гарантирую, что вы останетесь довольны. Тем более, что своих денег стоит абсолютно точно!

А
Альберт
21 червня 2017
Приятная атмосфера ресторана и увлекательный экскурс в историю создания напитка окунут вас в прекрасный и многогранный мир Виски. 90 минут пролетели незаметно, ожидал каких то промо о ресторане, но сомелье ни сказал ни слова рекламы. Получилась увлекательная беседа с обменом опытом в закусках в том числе. Рекомендую идти с другом + рекомендую заказать закусочку (дороговато).

18 червня 2017
Хочеться відразу порадити всім цінувачам алкоголю і тим, хто любить послухати цікаві історії, обрати це бодо-враження) Настільки в ресторані приємна і відповідна враженню атомосфера, що просто хочеться постійно все розглядати. Проводив екскурсію по алкоголю Ростислав, який відразу ж зацікавив нас і закохав в історію напою. Час пробіг дуже швидко і залишилось тільки купа вражень! А, показавши...
Хочеться відразу порадити всім цінувачам алкоголю і тим, хто любить послухати цікаві історії, обрати це бодо-враження) Настільки в ресторані приємна і відповідна враженню атомосфера, що просто хочеться постійно все розглядати. Проводив екскурсію по алкоголю Ростислав, який відразу ж зацікавив нас і закохав в історію напою. Час пробіг дуже швидко і залишилось тільки купа вражень! А, показавши декілька стін, заставлених різними видами віскі, взагалі повів в шок, бо таке не всюди побачиш. Тому, обравши цей подарунок, навіть не цінувач віскі, не пожалкує, послухавши всі розповіді. Дякую Бодо за чудово проведений час!

Б
Богдан
18 червня 2017
Подарок на День Рождение получил такой. Приятно провел время. Было вкусно

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень