101537
 

Подаруй пізнавальну дегустацію віскі!

Незвичайний аристократичний досвід — дегустація 6-ти позицій першокласного шотландського віскі. Професійний сомельє розповість про історію напою і присвятить в тонкощі процесу дегустації. Це відмінна можливість не тільки скуштувати всю багатогранність смаку елітного алкоголю, але і навчитися визначати його якість за смаком, ароматом, підказкам на етикетках. У всі ці секрети присвятить сомельє в єдиному концептуальному ресторані віскі в Україні. подробнее...

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.10.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 5 568 раз
1 людина
90 хвилин
Використати до 31.10.2017

Дегустація віскі — що це?

Чудова можливість відчути себе справжнім гурманом одного з найбільш елітних напоїв у світі — віскі! Цей міцний алкоголь із багатовіковою історією виробляють більш ніж у 100 країнах світу. Для дегустації буде запропоновано 6 різних зразків шотландського віскі — односолодові напої і купажовані бленди. Попереду неймовірно цікавий і захоплюючий процес. Збагнувши усі його етапи, можна навчитися оцінювати напій по достоїнству. Адже серед величезного розмаїття неможливо знайти двох абсолютно однакових віскі.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає єдиний в Україні ресторан віскі «Whisky Corner», який знаходиться просто у серці столиці — на вул. Софіївська. Це усього в 5 хвилинах від метро «Майдан Незалежності» чи «Золоті ворота». Тут він познайомиться з кращими видами шотландського віскі у компанії досвідченого сомельє. Профі не тільки поділиться своїми знаннями про напій з багатою історією, але й розповість про культуру вживання та гастрономічні поєднання. З набуттям дегустаційного досвіду Щасливчик зможе зчитувати інформацію з етикетки віскі, дізнається основи дегустації і навчиться розрізняти напої за ароматом і смаком.

Єдиний в Україні ресторан віскі

Можливість відвідати єдиний в Україні шотландський будинок-ресторан віскі — «Whisky Corner». Тут представлена колекція з більш ніж 700 позицій цього елітного напою, яка регулярно поповнюється. А головне — у закладі створено особливу атмосферу затишку і комфорту.

Елітний шотландський віскі — 6 позицій

Шотландія — єдина країна в світі, де виробництво міцного зернового алкоголю поділяється на регіони. У кожному з них переважає свій стиль, що формувався десятиліттями, а то й століттями. Для даної дегустації запропоновано 6 зразків шотландського віскі — по 20 мл кожного напою.

Секрети дегустації улюбленого напою

Під час дегустації гість дізнається історію появи та становлення шотландського віскі, секрети виробництва й деякі хитрощі виробників елітного напою. Також належить навчитися розрізняти віскі по запаху, кольору та смаку.

Місце проведення враження:

Ресторан Whisky Corner
м. Майдан Незалежності, вул. Софіївська, 16/16 Показати на мапі

66 відгуків реальних людей

Про
Олег
18 травня 2017
Подарок жены. Все прошло отлично, начали вовремя и не заметил, как прошли 90 минут. Рассказ был интересным, была возможность задавать впросы по ходу дегустации. Кое что знал, но была и новая для меня информация. Рекомендую попробовать (если не критична цена).

Д
Дмитрий
13 травня 2017
Был на данной дегустации. Все очень понравилось... Интересный рассказ сомелье о истории виски, видах виски и всем что с ним связано. Виски (6ть сортов) которое дегустировали очень понравилось. Также показали и рассказали о многих других виски которые не участвуют в деустации. Рекомендую!!!

А
Александр
8 травня 2017
Все было на высоком уровне,услугой остался очень доволен.Познавательно,увлекательно,вкусно!

В
Вера
24 квітня 2017
Девиз - Все что Вы не знали о виски и боялись спросить! :-) Впечатление просто супер! Шли вдвоем и мы не фанаты виски, теперь как минимум пить его будем с удовольствием и пониманием дела! Я теперь точно знаю какое виски мне нравится больше и как его выбрать. Сомелье очень интересно рассказывал историю и процесс приготовления и различия виски! Ответил на все вопросы. Если Вам интересно что Вы...
Девиз - Все что Вы не знали о виски и боялись спросить! :-) Впечатление просто супер! Шли вдвоем и мы не фанаты виски, теперь как минимум пить его будем с удовольствием и пониманием дела! Я теперь точно знаю какое виски мне нравится больше и как его выбрать. Сомелье очень интересно рассказывал историю и процесс приготовления и различия виски! Ответил на все вопросы. Если Вам интересно что Вы пьете и как это различить, как пить правильно и получать от этого удовольствие эта дегустация для Вас!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень