29653
 

Подаруй пізнавальну дегустацію віскі для двох!

Традиційна дегустація 6-ти різновидів віскі з різних регіонів Шотландії! Професійний сомельє навчить своїх гостей визначати якість напою за основними ознаками: ароматом, смаком, підказкам на етикетці. Він познайомить з базовими етапами дегустації, пропонуючи по черзі скуштувати найкращі зразки віскі в концептуальному ресторані. подробнее...

2 чол. 90 хвилин Використати до 31.12.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 352 раз
2 людини
90 хвилин
Використати до 31.12.2017

Дегустація віскі для двох — що це?

Істинний смак віскі розкриється у всьому своєму багатстві! Це унікальна можливість спробувати кращі зразки елітного алкоголю із багатовіковою історією. Для дегустації запропоновано 6 різних позицій першокласного шотландського віскі. Така різноманітність дозволить гідно оцінити кожний напій, дізнатися усе про тонкощі смаку та аромату. Цінний досвід стане в нагоді в майбутньому, адже сомельє обов'язково навчить вибирати якісний алкоголь.

Як все відбувається?

Щасливчики стануть дорогими гостями в єдиному українському ресторані віскі Whisky Corner, який розташований у самому центрі Києва. Тут їм запропонують скуштувати найкращі види цього шотландського напою. Професійний сомельє не тільки поділиться своїми знаннями про елітний напій, але й розкриє секрети його вживання і гастрономічних поєднань. Відразу 6 рідкісних різновидів віскі опиняться на одному столі — солодові та купажовані. Новий дегустаційний досвід дозволить Щасливчикам в повній мірі насолодитися смаком першокласного алкоголю. До того ж вони навчаться правильно вибирати якісний віскі: розшифровувати етикетки, розрізняти хороші напої за смаковими нотками та ароматом.

Єдиний будинок-ресторан віскі в Україні

Щасливчикам належить відвідати єдиний в Україні шотландський ресторан віскі — Whisky Corner. Тільки тут можна знайти найбільшу колекцію цього елітного алкоголю, яка нараховує понад 700 позицій!

Дегустація 6 зразків шотландського віскі

Шотландія — єдина країна в світі, де виробництво віскі ділиться на регіони. У кожному — десятиліттями готують напої із особливим «стилем». Щасливчикам запропонують для дегустації 6 зразків шотландського віскі. 3 позиції солодового віскі (на основі ячмінного солоду) і 3 бленда (купажований віскі з додаванням інших зернових спиртів).

Віскі відбірної лінійки й правила дегустації

Можна буде оцінити 6 позицій престижного напою й навчитися розрізняти їх за кольором й ароматом. На дегустації представлять по 20 мл кожного сорту, щоб можна було відчути властивий їм благородний смак.

Місце проведення враження:

Ресторан Whisky Corner
м. Майдан Незалежності, вул. Софіївська, 16/16 Показати на мапі

70 відгуків реальних людей

А
Альберт
21 червня 2017
Приятная атмосфера ресторана и увлекательный экскурс в историю создания напитка окунут вас в прекрасный и многогранный мир Виски. 90 минут пролетели незаметно, ожидал каких то промо о ресторане, но сомелье ни сказал ни слова рекламы. Получилась увлекательная беседа с обменом опытом в закусках в том числе. Рекомендую идти с другом + рекомендую заказать закусочку (дороговато).

18 червня 2017
Хочеться відразу порадити всім цінувачам алкоголю і тим, хто любить послухати цікаві історії, обрати це бодо-враження) Настільки в ресторані приємна і відповідна враженню атомосфера, що просто хочеться постійно все розглядати. Проводив екскурсію по алкоголю Ростислав, який відразу ж зацікавив нас і закохав в історію напою. Час пробіг дуже швидко і залишилось тільки купа вражень! А, показавши...
Хочеться відразу порадити всім цінувачам алкоголю і тим, хто любить послухати цікаві історії, обрати це бодо-враження) Настільки в ресторані приємна і відповідна враженню атомосфера, що просто хочеться постійно все розглядати. Проводив екскурсію по алкоголю Ростислав, який відразу ж зацікавив нас і закохав в історію напою. Час пробіг дуже швидко і залишилось тільки купа вражень! А, показавши декілька стін, заставлених різними видами віскі, взагалі повів в шок, бо таке не всюди побачиш. Тому, обравши цей подарунок, навіть не цінувач віскі, не пожалкує, послухавши всі розповіді. Дякую Бодо за чудово проведений час!

Б
Богдан
18 червня 2017
Подарок на День Рождение получил такой. Приятно провел время. Было вкусно

Л
Леонид
5 червня 2017
Был на даном впечатлении. Довольно интересно. Получил полезную информацию для себя, так как работаю в ресторанном бизнесе. Сомелье проводивший дегустацию, доходчиво и интересно расказал о истории и классификации. Много забавных историй, легенд и фактов. Советую всем любителям вкусного алкоголя

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень