Подаруйте дегустацію віскі для двох!

подарували вже 4 043 рази
2 людини
90 хв.
Доступно з 21 року
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Пара вирушить до ресторану, де зможе спробувати міцний алкоголь. Сомельє поділиться секретами того, як правильно оцінювати смак напою. Друзі продегустують кілька видів шотландського віскі, кожен з яких виробляється в певному регіоні країни.

Чому ми вибрали шотландський будинок-ресторан Whisky Corner

Whisky Corner є єдиним в Україні концептуальним рестораном віскі, в якому налічується близько 780 сортів цього напою. Колекція алкоголю регулярно поповнюється. Заклад знаходиться в центрі міста, недалеко від ст. м. «Майдан Незалежності» і «Золоті ворота».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

116 відгуків

Александр
14 березня 2019
Подарили дегустацию виски на двоих, в центре города находится ресторан , где выбор виски очень удивил. Очень интересно и познавательно сотрудник ресторана рассказал о истории виски, его географии. Все было на наивысшем уровне. Спасибо сотрудникам ресторана и Bodo!!!!
Сергей
10 березня 2019
https://www.facebook.com/100006788616817
Все было отлично, остались очень довольны дегустацией виски на двоих,- настоящий профессионал, достойно выполнил свою работу! Всем рекомендую.
Наталя
9 березня 2019
Сертифікат отримала в подарунок. Дегустували у 4friends Whisky pub. Все сподобалось.
Артём
9 березня 2019
Всё понравилось, дегустация просто супер !!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.