29653
 

Подаруй дегустацію віскі для двох!

Традиційна дегустація 6-ти різновидів віскі з різних регіонів Шотландії! Професійний сомельє навчить своїх гостей визначати якість напою за основними ознаками: ароматом, смаком, підказкам на етикетці. Він познайомить з базовими етапами дегустації, пропонуючи по черзі скуштувати найкращі зразки віскі в концептуальному ресторані. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.12.2018
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 3 522 раз
2 людини
90 хвилин
Доступно з 21 року
Використати до 31.12.2018

Дегустація віскі для двох — що це?

Істинний смак віскі розкриється у всьому своєму багатстві! Це унікальна можливість спробувати кращі зразки елітного алкоголю із багатовіковою історією. Для дегустації запропоновано 6 різних позицій першокласного шотландського віскі. Така різноманітність дозволить гідно оцінити кожний напій, дізнатися усе про тонкощі смаку та аромату. Цінний досвід стане в нагоді в майбутньому, адже сомельє обов'язково навчить вибирати якісний алкоголь.

Як все відбувається?

Щасливчики стануть дорогими гостями в єдиному українському ресторані віскі Whisky Corner, який розташований у самому центрі Києва. Тут їм запропонують скуштувати найкращі види цього шотландського напою. Професійний сомельє не тільки поділиться своїми знаннями про елітний напій, але й розкриє секрети його вживання і гастрономічних поєднань. Відразу 6 рідкісних різновидів віскі опиняться на одному столі — солодові та купажовані. Новий дегустаційний досвід дозволить Щасливчикам в повній мірі насолодитися смаком першокласного алкоголю. До того ж вони навчаться правильно вибирати якісний віскі: розшифровувати етикетки, розрізняти хороші напої за смаковими нотками та ароматом.

Єдиний будинок-ресторан віскі в Україні

Щасливчикам належить відвідати єдиний в Україні шотландський ресторан віскі — Whisky Corner. Тільки тут можна знайти найбільшу колекцію цього елітного алкоголю, яка нараховує понад 700 позицій!

Дегустація 6 зразків шотландського віскі

Шотландія — єдина країна в світі, де виробництво віскі ділиться на регіони. У кожному — десятиліттями готують напої із особливим «стилем». Щасливчикам запропонують для дегустації 6 зразків шотландського віскі. 3 позиції солодового віскі (на основі ячмінного солоду) і 3 бленда (купажований віскі з додаванням інших зернових спиртів).

Віскі відбірної лінійки й правила дегустації

Можна буде оцінити 6 позицій престижного напою й навчитися розрізняти їх за кольором й ароматом. На дегустації представлять по 20 мл кожного сорту, щоб можна було відчути властивий їм благородний смак.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Whisky Corner - Ресторан
м. Майдан Незалежності, вул. Софіївська, 16/16 Показати на мапі

85 відгуків

Г
Геннадий
7 травня 2018
Замечательное впечатление! Все понравилось. Интересный и познавательный рассказ сомелье Андрея, большого знатока шотландского виски. Впечатление подарила жена. Вечер прошел замечательно! Рекомендую всем любителям шотландского виски.

А
Алина
15 квітня 2018
Подарила парню на 23-е, остался доволен. Советую этот подарок и ресторан для любителей хорошего алкоголя, обслуживание на высшем уровне, будем посещать ещё.

Е
Евгений
21 березня 2018
Что больше всего понравилось? Понравилось все. Главное время пролетело незаметно :) Почему выбрали именно это впечатление? Дума потому, что я хорошо отношусь к виски. Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? Вполне хорошая идея. Отношение положительное, если подарок-впечатление "в тему". Кто подарил подарок? Жена.

Д
Дарина
13 лютого 2018
Шикарно провела вечір! Була одна на увесь заклад, тому здавалось, що це приватний урок б̶ы̶т̶и̶я̶ пития. Можна задавати питання до безкінечності і вести гру в асоціації зі смаком кожного наступного віскі, говорити про присмак торфу, водослів, сигари Черчіля :) Раджу!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень