Подаруйте дегустацію коньяку для двох!

подарували вже 336 рази
2 людини
60 хв.
Доступно з 21 року
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Сомельє навчить оцінювати аромат, колір і смак напою, а також розповість про історію та створення коньяку. Дегустація охопить усі традиційні етапи та пройде під керівництвом фахівця. Гості скуштують 7 сортів напою, до яких подадуть сир, горіхи та хлібні вироби. Вони навчаться відрізняти якісні сорти та підбирати правильні закуски.

Чому ми вибрали алкогольний бутик Alcomag

У бутику працюють професійні сомельє, які постійно проходять навчання для підвищення кваліфікації. Alcomag співпрацює безпосередньо з виробниками алкоголю, які мають відповідні сертифікати та документи. На дегустації запропонують три сети на вибір, до яких входять французькі, вірменські, грузинські та українські коньяки.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Олександр Галієв
18 березня 2019
https://www.facebook.com/100003117541722
Було цікаво і смачно) Дякую.
Борис
13 лютого 2019
Прекрасно!!!
Сергей
2 лютого 2019
Всё было прекрасно, самалье, обстановка, сам магазин и отношение. Самалье, Илья, просто молодец.
Валентина
30 грудня 2018
Все прошло отлично!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.