102670
 

Подаруй дегустацію коньяку для двох!

Знайомство із зразковими сортами благородного напою. На вибір буде 3 сети, в кожному з яких представлені 7 видів коньяку з різних країн. Легкі закуски з асорті горіхів, сиру камамбер і багета доповнять багатогранний смак. Двоє близьких людей проведуть близько години в компанії досвідченого сомельє. Він продемонструє правильну техніку дегустації та поділиться цікавими історіями. детальніше...

2 люд. 60 хв Використати до 31.03.2019
1 200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 183 раз
2 людини
60 хв
Доступно з 21 року
Використати до 31.03.2019

Дегустація коньяку для двох — що це?

Франція, Вірменія, Грузія та Україна — міцні напої з цих країн належить продегустувати двом Щасливчикам. Вони почують про історію коньяку, технологію його виробництва, а потім спробують найкращі види. Про правильну механіку дегустації докладно розповість професійний сомельє. Обидва друга зможуть обрати по одному з трьох сетів, в кожному з яких знаходяться 7 типів коньяку по 20 мл. Щоб повніше розкрити смакову палітру алкоголю, принесуть тарілку з легкими закусками.

Як все відбувається?

У дегустаційному клубі Щасливчиків зустріне сомельє. Він запропонує їм обрати з 3-х сетів один набор коньяку різної витримки й походження. У кожному представлено 7 видів міцного алкоголю по 20 мл. Протягом години майстер буде показувати, як правильно дегустувати напій, і розповідати секрети його історії та технології приготування. Щасливчикам принесуть тарілку з ніжним сиром камамбер, асорті з горіхів і крутони.

Різна витримка

Крім походження, післясмаку та міцності напої будуть відрізнятися і за «віком». «Наймолодшому» алкоголю 2 роки, а найбільш витриманому — 20 років.

3 різних набори

Щасливчики оберуть собі сет за смаком. Кожен з них наповнений 7 видами коньяку з різних країн. Бурштиновий напій з Грузії, Вірменії, Франції та України доповнять легкі закуски.

Поради від профі

Як визначати якісний коньяк за відтінком, етикеткою та знаками на пляшці навчить досвідчений сомельє. Він в деталях опише ідеальний продукт і поділиться секретами.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Alcomag - Дегустаційний клуб
м. Палац Україна, вул. Антоновича, 131 Показати на мапі

3 відгуки

11 липня 2018
Остались очень довольны с мужем! познавательно! Дегустацию проводил Мирослав - приятный и эрудированный человек!)) час пролетел незаметно, вернее мы даже дольше сидели, общались и все так непринужденно и увлекательно! Отличный подарок и полезный! Рекомендую))

А
Артем
15 грудня 2017
Отлично прошла дегустация. Узнал много нового, а главное - попробовал много нового) Не думал, что дегустация - это целая наука. Но теперь знаю, какая закуска подойдет к коньяку лучше остальных. Спасибо сомелье! И напоил, и накормил, и рассказал интересно)

Н
Николай
15 грудня 2017
было очень интересно и познавательно! и вкусно, конечно) сомелье все по полочкам разложил - теперь знаю, как отличить качественный коньяк)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень