102547
 

Cosmo Golf для компанії

Міні-гольф, що світиться, для компанії до 4 чоловік в залі, оформленому в космічному стилі. Учасники дружнього гольф-туру повинні потрапити в лунку на 18 ігрових доріжках різних рівнів складності. Інструктор пояснить правила гри та покаже, як правильно бити по м'ячу. Кількість ударів і попадання в лунку за 2-годинну гру буде фіксуватися в спеціальному аркуші. Переможцем стане той, хто пройде всі доріжки, зробивши найменше ударів. детальніше...

4 люд. 2 години Використати до 30.04.2019
Неактивне враження
4 людини
2 години
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.04.2019

Cosmo Golf для компанії — що це?

Міні-гольф — це відкритий для творчості спорт. Незвичайні доріжки, на яких не так-то просто потрапити в лунку, і космічна стилізація створюють особливу атмосферу. Щасливчики опиняться серед невідомих планет і астероїдів, які яскраво світяться під ультрафіолетом. Турнір проходить у темряві, єдине джерело освітлення — флуоресцентна фарба, якою прикрашені доріжки. З ким, як не з друзями, розділити цю розвагу?

Як все відбувається?

Щасливчики прийдуть в клуб Cosmo Golf, де їх зустріне інструктор. Він проведе їх у тематичний космозал з 18 світловими доріжками, кожна з яких відрізняється від всіх інших. Кожному учаснику видадуть неоновий браслет, ключки та м'ячі для гольфу. Щасливчикам проведуть невеликий вступний інструктаж, на якому вони дізнаються, як правильно стояти, тримати ключку та наносити удар, щоб потрапити в лунку. У 4 учасників буде 2 години, щоб пройти всі доріжки. По закінченню турніру переможця визначить співвідношення ударів і влучень, внесених у таблицю.

Космічна стилізація

Космічні пейзажі з зображенням планет і далеких галактик покриті флуоресцентною фарбою. Також нею оздоблені доріжки. В темряві таке оформлення справляє особливо сильне враження. На час гри легко уявити, ніби граєш з друзями у міні-гольф на борту космічного корабля, що борознить простори галактики.

Універсальність

Всі 18 доріжок мають своє оформлення та різний рівень складності. Тому гра буде цікава як новачкам, так і тим, хто знає про міні-гольфі не з чуток.

Видається все необхідне

Щасливчикам видадуть ключки та м'ячики. Кожен учасник отримає неоновий браслет. Всі результати будуть записані, щоб визначити переможця. Після гольфу можна заглянути до бару з безалкогольними напоями.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Cosmo Golf - Міні-гольф
м. Дарниця, вул. Андрія Малишка, 5 Показати на мапі

11 відгуків

9 лютого 2018
Понравилось оформление самой площадки для гольфа и дорожки (интересные и сложные). Это был подарок на Новый год. Идея понравилась, так как приятно отвлечься от обычных будней, в таком развлечении. Подарила подарок моя девушка, ей тоже всё понравилось (подарок был для двоих). Спасибо Bodo, за организацию.

Л
Лилия
14 січня 2018
Были впервые. Очень понравились сами дорожки и их увеличивающаяся сложность. Впечатление подарила крестная на день рождения детей.

Т
Таня
27 грудня 2017
Отмечали день рождение сестры,нам все оочень понравилось.Атмосфера такая классная.Получили массу удовольствия.Отдельное спасибо админу Алене:)Хороший персонал в общем.Обязательно еще придем!!!

21 жовтня 2017
Вибрали дане враження випадково, просто тому, що до цього про таке не чули. Нас зустріли, розповіли як грати в гольф. Все сподобалося. За п'ятибальною шкалою - 5!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень