102547
 

Подаруй Cosmo Golf для компанії!

Міні-гольф, що світиться, для компанії до 4 чоловік в залі, оформленому в космічному стилі. Учасники дружнього гольф-туру повинні потрапити в лунку на 18 ігрових доріжках різних рівнів складності. Інструктор пояснить правила гри та покаже, як правильно бити по м'ячу. Кількість ударів і попадання в лунку за 2-годинну гру буде фіксуватися в спеціальному аркуші. Переможцем стане той, хто пройде всі доріжки, зробивши найменше ударів. детальніше...

4 люд. 2 години Використати до 31.05.2018
900 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 250 раз
4 людини
2 години
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2018

Cosmo Golf для компанії — що це?

Міні-гольф — це відкритий для творчості спорт. Незвичайні доріжки, на яких не так-то просто потрапити в лунку, і космічна стилізація створюють особливу атмосферу. Щасливчики опиняться серед невідомих планет і астероїдів, які яскраво світяться під ультрафіолетом. Турнір проходить у темряві, єдине джерело освітлення — флуоресцентна фарба, якою прикрашені доріжки. З ким, як не з друзями, розділити цю розвагу?

Як все відбувається?

Щасливчики прийдуть в клуб Cosmo Golf, де їх зустріне інструктор. Він проведе їх у тематичний космозал з 18 світловими доріжками, кожна з яких відрізняється від всіх інших. Кожному учаснику видадуть неоновий браслет, ключки та м'ячі для гольфу. Щасливчикам проведуть невеликий вступний інструктаж, на якому вони дізнаються, як правильно стояти, тримати ключку та наносити удар, щоб потрапити в лунку. У 4 учасників буде 2 години, щоб пройти всі доріжки. По закінченню турніру переможця визначить співвідношення ударів і влучень, внесених у таблицю.

Космічна стилізація

Космічні пейзажі з зображенням планет і далеких галактик покриті флуоресцентною фарбою. Також нею оздоблені доріжки. В темряві таке оформлення справляє особливо сильне враження. На час гри легко уявити, ніби граєш з друзями у міні-гольф на борту космічного корабля, що борознить простори галактики.

Універсальність

Всі 18 доріжок мають своє оформлення та різний рівень складності. Тому гра буде цікава як новачкам, так і тим, хто знає про міні-гольфі не з чуток.

Видається все необхідне

Щасливчикам видадуть ключки та м'ячики. Кожен учасник отримає неоновий браслет. Всі результати будуть записані, щоб визначити переможця. Після гольфу можна заглянути до бару з безалкогольними напоями.

Місце проведення враження:

Cosmo Golf - Міні-гольф
м. Дарниця, вул. Андрія Малишка, 5 Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

21 жовтня 2017
Вибрали дане враження випадково, просто тому, що до цього про таке не чули. Нас зустріли, розповіли як грати в гольф. Все сподобалося. За п'ятибальною шкалою - 5!

7 жовтня 2017
Дуже сподобався гольф, хоч грала вперше в житті) Приємний персонал (+ англомовний), все показали-розказали. Всім рекомендую!

А
Алина
6 вересня 2017
Друг подарил сертификат на впечатление от Bodo, решили вместе сходить поиграть в мини-гольф. В итоге нас было не двое а четверо, доплатили и без проблем поиграли компанией, персонал очень отзывчивый, после обучения играли 2 на 2, остались очень довольны все без исключения! Обязательно ещё раз воспользуюсь услугами, так как сервис и Bodo, и Cosmo Golf были на высоте!

Д
Даша
27 серпня 2017
Добрый день ! Были с мужем в этом заведении ! Мы просто в восторге ! Коллектив замечательный, напоил нас чаем и более того , когда мы поиграли в гольф, нам предложили поиграть в виртуальные танцы и приключения ( кстати это тоже входит в пакет этого впечатления) . Получили массу удовольствия и хотим прийти ещё ! Большое спасибо )

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Новорічна коробка
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень