2167
 

Подаруй чайну церемонію для двох!

Автентична церемонія приготування та смакування чаю у кращих східних традиціях! Досвідчений майстер розповість про різновиди листя, способи їх заварки та подачі. Використовуючи спеціальний глиняний посуд і воду з цілющого джерела, він пояснить новачкам секрети заварювання чаю. А елітний сорт напою для цього можна буде обрати на свій смак! детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 28.02.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 2 859 раз
2 людини
90 хвилин
Використати до 28.02.2019

Чайна церемонія для двох — що це?

Чудовий сеанс чаювання, повністю автентичний східним традиціям. Церемонію проводить професійний майстер, який знає все про культуру та звичаї Сходу. Мерехтіння свічок, легка музика та м'які подушки прямо на підлозі створюють атмосферу вишуканого таїнства, якою сповна насолодяться справжні поціновувачі прекрасного. Сорт елітного чаю можна обрати на особистий розсуд.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають унікальний церемоніальний зал, де їх зустріне професійний майстер, який знає всі секрети чаювання по-східному. Він запропонує зручно розташуватися на підлозі з м'якими подушками та принесе кілька сортів листя, з яких Щасливчики зможуть обрати напій до смаку. Саме його майстер і приготує! Він внесе в зал спеціальний дерев'яний піднос, на якому проходитиме підготовка до чаювання — прямо в присутності Щасливчиків! Поряд із підносом Щасливчики зможуть побачити пальник — на нього майстер поставить кип'ятитися воду зі спеціального цілющого джерела. Тільки після декількох етапів заварювання Щасливчики зможуть скуштувати приготований напій, спробувавши його справжній смак.

Автентична чайна церемонія

Чайна церемонія відбуватиметься із дотриманням усіх стародавніх канонів та під акомпанемент приємної східної музики. Для цього використовується спеціальний посуд, традиційні способи заварювання та подавання чаю, а головне — вода з цілющого джерела!

Давньосхідна технологія приготування

Майстер чайної церемонії познайомить із усіма етапами приготування напою. Він кілька разів заливатиме листя окропом та зливатиме рідину — таким чином, згідно зі стародавніми віруваннями, чайне листя очищується від усього поганого. Це дозволяє йому «розкритися» та «віддати» справжній аромат напою. При цьому чай обов'язково потрібно вживати гарячим! Із цього приводу в східній культурі існує приказка: «Свіжий зелений чай подібний бальзаму, залишений на тривалий час напій подібний укусу змії».

Колекційні сорти чаю на вибір

Ведучий церемонії розповість про кращі чайні сорти. Він також порадить той сорт напою, який обов'язково сподобається Щасливчикам.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Чайний Клуб
м. Либідська, б-р Дружби Народів, 7, кв60 Показати на мапі

53 відгуків

Т
Татьяна
16 червня 2018
Больше всего понравилась атмосфера церемонии. Выбор сделали из интереса. Идея подарка впечатления - прекрасное решение, мотивирует на познание нового. Подарок от семьи. Спасибо, мы получили удовольствие ))

А
Артур
8 лютого 2018
Очень понравилась чайная церемония: в спокойной и непринуждённой обстановке пообщались на отвлечённые от суетной жизни темы, попили прекрасного чаю, прекрасно провели время

Н
Наталья
26 березня 2017
25 марта посетила чайный клуб, подарок мне от дочери. Очень благодарна ей за возможность открыть для себя мир чая, прикоснуться к культуре другой страны и людей. Впечатления очень позитивные, атмосфера располагает к расслаблению и некой даже медитации. Отдельная благодарность компании bodo, за невероятною возможность найти для себя что-то новое и интересное.Ведь зачастую в этой повседневной...
25 марта посетила чайный клуб, подарок мне от дочери. Очень благодарна ей за возможность открыть для себя мир чая, прикоснуться к культуре другой страны и людей. Впечатления очень позитивные, атмосфера располагает к расслаблению и некой даже медитации. Отдельная благодарность компании bodo, за невероятною возможность найти для себя что-то новое и интересное.Ведь зачастую в этой повседневной суете не замечаешь прекрасного вокруг, но благодаря Вам - мечты сбываются, большое спасибо, возможно ещё воспользуемся вашими услугами, удачи и новых интересных идей!

8 березня 2017
Безумно понравилось данное впечатление, посетили его 5 марта, узнали много нового о истории чая и сортах. С помощью работы чайного мастера удалось на полтора часа оторваться от суеты, и отдохнуть Спасибо огромное)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень