2167
 

Подаруй чайну церемонію для двох!

Автентична церемонія приготування та смакування чаю у кращих східних традиціях! Досвідчений майстер розповість про різновиди листя, способи їх заварки і подачі. Використовуючи спеціальну глиняний посуд і воду з цілющого джерела, він присвятить новачків у секрети заварювання чаю. А елітний сорт напою для цього можна буде вибрати на свій смак! детальніше

2 чол. 90 хвилин Використати до 31.07.2017
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 155 раз
2 людини
90 хвилин
Використати до 31.07.2017

Чайна церемонія для двох — що це?

Чудовий сеанс чаювання, повністю автентичний східним традиціям. Церемонію проводить професійний майстер, який знає усе про культуру та звичаї Сходу. Мерехтіння свічок, легка музика та м'які подушки прямо на підлозі створюють атмосферу вишуканого таїнства, якою сповна насолодяться справжні цінителі прекрасного. Сорт елітного чаю можна вибрати на особистий розсуд.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають унікальний церемоніальний зал, де їх зустріне професійний майстер, який знає усі секрети чаювання по-східному. Він запропонує гостям зручно розташуватися на підлозі з м'якими подушками та принесе кілька сортів листя, з яких Щасливчики зможуть обрати напій до смаку. Саме його майстер і приготує! Він внесе в зал спеціальний дерев'яний піднос, на якому буде проходити підготовка до чаювання — прямо в присутності гостей! Поряд із підносом Щасливчики зможуть побачити пальник — на нього майстер поставить кип'ятитися воду зі спеціального цілющого джерела. Тільки після декількох етапів заварювання Щасливчики зможуть скуштувати приготований напій, випробувавши його справжній смак.

Автентична чайна церемонія

Чайна церемонія проходить із дотриманням усіх стародавніх канонів та під акомпанемент приємної східної музики. Для цього використовується спеціальний посуд, традиційні способи заварювання та подавання чаю, а головне — вода з цілющого джерела!

Давньосхідна технологія приготування

Майстер чайної церемонії познайомить із усіма етапами приготування напою. Він кілька разів заливатиме листя окропом та зливатиме рідину — таким чином, згідно з стародавніми віруваннями, чайне листя очищується від усього поганого. Це дозволяє йому «розкритися» та «віддати» справжній аромат напою. При цьому, чай обов'язково потрібно вживати гарячим! На цей рахунок у східній культурі існує приказка: «Свіжий зелений чай подібний бальзаму, залишений на тривалий час напій подібний укусу змії».

Колекційні сорти чаю на вибір

Ведучий церемонії розповість про кращі чайні сорти. Він також порадить той сорт напою, який обов'язково сподобається гостям.

Місце проведення враження

46 відгуків реальних людей