2167
 

Чайна церемонія для двох

Китайську чайну церемонію Гун Фу Ча проведе спеціаліст зі східної культури й традицій. Майстер розповість про різновиди листя, способи їх заварки та подачі. Потім він підготує глиняний посуд і візьметься до приготування чаю. Його сорт гості зможуть вибрати самостійно з меню клубу. На фоні буде грати легка музика. детальніше...

2 люд. 90 хв. Використати до 30.04.2019
Неактивне враження
2 людини
90 хв.
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Китайську чайну церемонію Гун Фу Ча проведе спеціаліст зі східної культури й традицій. Майстер розповість про різновиди листя, способи їх заварки та подачі. Потім він підготує глиняний посуд і візьметься до приготування чаю. Його сорт гості зможуть вибрати самостійно з меню клубу. На фоні буде грати легка музика.

Чому ми вибрали «Чайний клуб»

Східний центр розташований між ст. м. «Дружби народів» і «Либідська». У меню представлено багато колекційних видів чаю з різними смаками та міцністю. Після церемонії їх можна придбати. У клубі потрібно зняти взуття, тому перед початком видадуть капці.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Чайний Клуб
м. Либідська, б-р Дружби Народів, 7, кв60 Показати на мапі

53 відгуків

16 червня 2018
Больше всего понравилась атмосфера церемонии. Выбор сделали из интереса. Идея подарка впечатления - прекрасное решение, мотивирует на познание нового. Подарок от семьи. Спасибо, мы получили удовольствие ))

А
Артур
8 лютого 2018
Очень понравилась чайная церемония: в спокойной и непринуждённой обстановке пообщались на отвлечённые от суетной жизни темы, попили прекрасного чаю, прекрасно провели время

Н
Наталья
26 березня 2017
25 марта посетила чайный клуб, подарок мне от дочери. Очень благодарна ей за возможность открыть для себя мир чая, прикоснуться к культуре другой страны и людей. Впечатления очень позитивные, атмосфера располагает к расслаблению и некой даже медитации. Отдельная благодарность компании bodo, за невероятною возможность найти для себя что-то новое и интересное.Ведь зачастую в этой повседневной...
25 марта посетила чайный клуб, подарок мне от дочери. Очень благодарна ей за возможность открыть для себя мир чая, прикоснуться к культуре другой страны и людей. Впечатления очень позитивные, атмосфера располагает к расслаблению и некой даже медитации. Отдельная благодарность компании bodo, за невероятною возможность найти для себя что-то новое и интересное.Ведь зачастую в этой повседневной суете не замечаешь прекрасного вокруг, но благодаря Вам - мечты сбываются, большое спасибо, возможно ещё воспользуемся вашими услугами, удачи и новых интересных идей!

8 березня 2017
Безумно понравилось данное впечатление, посетили его 5 марта, узнали много нового о истории чая и сортах. С помощью работы чайного мастера удалось на полтора часа оторваться от суеты, и отдохнуть Спасибо огромное)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень