101472
 

Подаруй майстер-клас з фехтування на стародавніх мечах для двох!

Індивідуальний майстер-клас для двох із давньослов'янської техніки ведення бою на мечах! Навчання проходить на спеціальних гумових мечах, з їх допомогою навіть належить здійснити правильний захват та основи захисту. Оволодівши майстерністю бою, можна буде одягнути обладунки та відчути важкість справжньої металевої зброї. В лицарських обладунках навіть належить здійснити невеликий ігровий поєдинок! детальніше

2 чол. 30 хвилин Використати до 31.07.2017
700 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 722 рази
2 людини
30 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Все необхідне видається

Бої на мечах для двох — що це?

Можливість навчитися давньослов'янській техніці ведення бою на спеціальних мечах. Заняття проходить під керівництвом професійного інструктора. Навчання проводять на гумових мечах, які повністю відтворюють форму та вигляд давньослов'янської зброї. Потім доведеться перевдягнутися в автентичні лицарські обладунки та відчути важкість справжнього металевого меча.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають масштабний етно-комплекс — парк «Київська Русь». Їх чекає знайомство зі справжнім профі збройової майстерності! Досвідчений тренер підбере відповідну зброю і розповість, як правильно нею користуватися. Під його керівництвом можна буде навчитись давньослов'янській техніці ведення бою, правильному захвату меча, основам захисту. Спочатку Щасливчики відпрацюють прийоми на гумових мечах, а потім їх чекає повноцінне театралізоване дійство — ігровий двобій у справжньому лицарському вбранні. Це прекрасна можливість відчути дзвін справжнього металу, схрестивши важкі мечі!

Унікальний етно-комплекс «Київська Русь»

У стінах комплексу можна опинитися ніби в далекому минулому — у часи легендарних воїнів та битв! Обстановка тут повністю автентична середньовічному місту, а розміри території складають понад 10 гектарів!

Інструктаж зі спеціальними мечами

Бій проходить на спеціальних гумових мечах, які повністю відповідають формі справжньої зброї! Більш того, інструктор розповість правила безпеки та підбере необхідну захисну екіпіровку. 

Автентичні лицарські обладунки

Збагнувши техніку бою, Щасливчики одягнуться в давнє лицарське вбрання — шолом та важку металеву кольчугу. Залишиться взяти в руки справжній меч і щит, і відчути себе в ролі справжнього воїна!

Місце проведення враження

3 відгуки від реальних людей