101472
 

Подаруй майстер-клас з фехтування на стародавніх мечах для двох!

Індивідуальний майстер-клас для двох з давньослов'янської техніки ведення бою на мечах. Навчання проходить на спеціальних гумових мечах, з їх допомогою відпрацьовується правильний захват і основи захисту. Оволодівши майстерністю бою, можна буде одягнути повне обмундирування і відчути вагу металевої зброї. В обладунках навіть належить відтворити невеликий лицарський поєдинок. подробнее...

2 чол. 30 хвилин Використати до 31.10.2017
700 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 758 раз
2 людини
30 хвилин
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Використати до 31.10.2017

Бої на мечах для двох — що це?

Можливість навчитися давньослов'янській техніці ведення бою на спеціальних мечах. Заняття проходить під керівництвом професійного інструктора. Навчання проводять на гумових мечах, які повністю відтворюють форму та вигляд давньослов'янської зброї. Потім доведеться перевдягнутися в автентичні лицарські обладунки та відчути вагу справжнього металевого меча.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають масштабний етно-комплекс — парк «Київська Русь». Їх чекає знайомство із профі збройової майстерності. Досвідчений тренер підбере відповідну зброю і розповість, як правильно нею користуватися. Під його керівництвом можна буде навчитись давньослов'янській техніці ведення бою, правильному захвату меча, основам захисту. Спочатку Щасливчики відпрацюють прийоми на гумових мечах, а потім їх чекає повноцінне театралізоване дійство — ігровий двобій у справжньому лицарському вбранні. Це прекрасна можливість відчути дзвін справжнього металу, схрестивши важкі мечі.

Унікальний етно-комплекс «Київська Русь»

У стінах комплексу можна опинитися ніби в далекому минулому — у часи легендарних воїнів та битв. Обстановка тут повністю автентична середньовічному місту, а розміри території складають понад 10 гектарів.

Інструктаж зі спеціальними мечами

Бій проходить на спеціальних гумових мечах, які повністю відповідають формі справжньої зброї. Більш того, інструктор розповість правила безпеки та підбере необхідну захисну екіпіровку.

Автентичні лицарські обладунки

Збагнувши техніку бою, Щасливчики одягнуться в давнє лицарське вбрання — шолом та важку металеву кольчугу. Залишиться взяти в руки справжній меч і щит, і відчути себе в ролі справжнього воїна.

Місце проведення враження:

Парк "Київська Русь"
Київська обл., Обухівський район, с.Копачев Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

І
Игорь
1 червня 2015
для разнообразия и такое стоит попробовать. подарок от кумы. было интересно

А
Артем
18 жовтня 2014
Респект организаторам. Я занимаюсь карате, своего товарища по спарингу с собой взял. Эти рыцарские доспехи тяжелые. жесть просто. и меч с щитом прилично весит. Но классно. Такого наверно нигде и никогда не попробуешь. И кстати тактика совсем другая. Не как в карате

Н
Нина
7 червня 2014
Нам полюбились все впечатления, которые проходят в комплексе киевской руси. Там очень красиво. Первый раз нам подарили возможность прокатиться на лошадках, а теперь вот мужу битву на мечах. Поехали вместе со старшим сыном. Пока они выясняли свои отношения на мечах, я бутерброды им готовила. Все остались довольны. Я в доспехах своих пофотала на память.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень