Подаруйте оренду Porsche Cayenne!

1 людина
1 доба
Доступно з 23 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Оренда автомобіля Porsche Cayenne на добу. Клієнту видадуть ключі та всі необхідні документи на машину. У водія буде цілий день, щоб використовувати кросовер для поїздок територією України. Обмежень щодо маршруту немає. За бажанням клієнт запросить із собою друзів (до 3 осіб).

Чому ми вибрали компанію автопрокату BLS

Компанія BLS надає послуги оренди авто протягом 11 років. Всі автомобілі застраховані, регулярно проходять огляд і технічне обслуговування. Вносити заставу не потрібно.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Роман
20 липня 2018
С компанией Бодо знаком не первый год, несколько раз сам дарил подарки. В этот раз впечатление преподнесли мне - аренду Porsche Cayenne. Думал, будет какой-то тест-драйв, а тут целые сутки можно кататься, ехать куда тебе вздумается. Катались, кстати, вместе с женой. Заехали к нескольким друзьям, все были в восторге. Отличный выходной получился! Спасибо, компании Бодо, как всегда за качественный сервис, и прокат центру за отличную машину.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.