VR-квест для двох
Профі розповість про правила та видасть кожному гостю шоломи та контролери. Гравцям належить розгадувати головоломки та вирішувати завдання в паралельному світі.
19 відгуків
Олена
Вчора
https://www.facebook.com/100009597960915
Были на квеста Джунгли,т.к.для нас это было впервые. Было очень круто, горю желанием попробовать новые квесты)
Майстер-клас виготовлення свічки
Клієнта навчать, як правильно виготовляти свічки. Учень виготовить одну велику або ж три менших різних кольорів і форм. Також він прикрасить вироби за допомогою свого дизайну.
27 відгуків
Галина
Вчора
Відвідала майстер клас з виготовлення свічок в "Майстерні талантів". Отримала море задоволення від спокійної і душевної обстановки, від майстерності і професіоналізму викладача, від краси і магічності обстановки. До дому понесла купу задоволення і вишукані гарнющі свічки!!! Дякую!!!
Сабай-масаж
На клієнта очікує сеанс ручного масажу із використанням спеціальних каменів. Майстер уточнить побажання та стан здоров'я, потім приступить безпосередньо до процедури.
23 відгуків
Елена
Вчора
Я подучила отличные эмоции. Спасибо)
Масаж тибетськими чашами
Клієнту проведуть незвичайну розслаблюючу процедуру за технікою тибетських майстрів. Профі буде масажувати голову з використанням звуку та вібрації чаш, що співають.
3 відгуки
Светлана
Вчора
Очень понравилось!!!
Гра на ударних
Клієнт вирушить на індивідуальне заняття. Професійний музикант покаже, як тримати палички та правильно бити по барабанах. До кінця уроку учень зможе зіграти композицію.
161 відгук
Елизавета
Вчора
Это было супер и огонь 🔥 спасибо преподавателю Стасу!
Майстер-клас гри на фортепіано
Професійний музикант покаже, як сидіти за інструментом і робити чіткі переходи між клавішами. В кінці майстер-класу учень зможе виконати мелодію в акустичній варіації.
10 відгуків
Полина
Вчора
Все было на высшем уровне, профессиональный подход к каждому клиенту ❤️