Аромамасаж
Європейський масаж зі східними оліями. Майстер застосує традиційну техніку в поєднанні з авторськими прийомами: нанесе на шкіру аромакомпозицію та розімне тіло.
251 відгук
Марина
Сьогодні
Добрый день! Как говорит моя дочь, почилила на 100% У Татьяны замечательные ручки👌Я шла на эту процедуру с одной целью-расслабиться,и цель была достигнута. Хочу добавить,что все происходило на территории спа комплекса Цунами,естественно это добавило атмосферности в это впечатление. Мы были в среду в 9.30,людей мало, спокойно,без суеты,вообщем все понрааилось👍. Единственное НО в нашем случае, мы были первый раз и нас не предупредили,что среда-мужской день,если бы мы захотели продрожить впечатление,то не смогли бы поплавать в бассейне,поэтому обращаю внимание для новичков! Ну,а в остальном рекомендую!!!
Пейнтбол для компанії
Приятелі прибудуть на локацію і розділяться на команди. Інструктор розповість правила, після чого видасть зброю та екіпірування. Потім почнеться гра в стилі мілітарі.
8 відгуків
Мария
Сьогодні
Все остались очень довольны!
Азійська вечеря
Відвідувачі вирушать до затишного тематичного ресторану, в якому представлені страви азійської кухні. Вони зможуть вибрати вподобані позиції із загального меню закладу.
10 відгуків
Ілона
4 липня 2022
Все пройшло чудово, дуже смачна їжа і привітний персонал, рекомендую!)
VR-квест для компанії
Друзі зможуть повністю зануритися у віртуальний світ за допомогою спеціальних шоломів і контролерів. Гості будуть вирішувати головоломки та виконувати різні завдання.
27 відгуків
Юлия
3 липня 2022
https://www.facebook.com/100006476132665
Были на квесте Чернобыль. Остались довольны, необычные ощущения испытали. Хотим попробовать ещё разные сценарии
Фотосесія з проектором
На клієнта чекає антуражна зйомка. Декорації для неї створять зображення, які будуть проектуватися на модель та фон позаду. Вигідні пози підкаже професійний фотограф.
19 відгуків
Наталья
3 липня 2022
Очень понравилась фотосессия, ребята большие молодцы )
Майстер-клас гончарства з випалом для двох
Творче заняття, на якому учасники попрацюють із глиною та гончарним кругом. За час майстер-класу друзі встигнуть зробити до 3 виробів. Їх вони заберуть після випалу.
260 відгуків
Татьяна
3 липня 2022
Спасибо мастеру за внимательность, приветливость, за его умелые руки, которые помогли нам изготовить изделия