Аромамасаж
Сеанс відбудеться у кабінеті із приглушеним світлом і розслаблювальною музикою. Майстер дізнається побажання клієнта і зробить класичний масаж всього тіла з аромаоліями.
732 відгуків
користувач без аватара
Александра
25 січня 2023
Дякую, усе сподобалося.
SPA в темряві
Сеанс відбудеться у напівтемряві при м'якому мерехтінні свічок. Майстер зробить авторський олійний масаж всього тіла, а також приділить увагу біологічно активним точкам.
562 відгуків
користувач без аватара
Жук Ольга
24 січня 2023
Очень приятная процедура. И замечательный мастер. Я получила огромное удовольствие)
SPA догляд для тіла з мінералами
Клієнт вирушить у салон краси на сеанс SPA догляду за тілом. Досвідчені фахівці зроблять йому розслаблювальні та лікувальні процедури з використанням різних мінералів.
77 відгуків
користувач Дарина
Дарина
23 січня 2023
https://www.facebook.com/100002397326373
Осталась очень довольна впечатлением, все понравилось! Советую всем!
Фруктове SPA
Клієнт відвідає один із салонів, де на нього чекає SPA сеанс — розпарювання у фітобочці, пілінг скрабом і масаж. Комплекс процедур розслабляє і має оздоровчий ефект.
53 відгуків
користувач без аватара
Анна
23 січня 2023
Неймовірні враження! Це один з найкращих подарунків, що я отримала ❤️ Особливо хочу відзначити Територію СПА! Зручне та безпечне розташування, дуже уважний та приємний персонал, а процедура - безмежне задоволення! Після відвідування ніби заново народжуєшся. Рекомендую всім!
Курс вокалу
Комплекс індивідуальних занять, спрямованих на вдосконалення технік співу. В ході навчання учень дізнається про можливості власного голосу та випробує їх на практиці.
77 відгуків
користувач без аватара
Литвиненко Валерія
22 січня 2023
Найпозитивніші враження. Викладач з вокалу дуже сподобалась , менеджер все чітко зрозуміло пояснила)
Океанаріум для сім'ї
Приятелі разом вирушать на екскурсію океанаріумом, де мешкає безліч тварин і риб. Тут вони зможуть побачити морських їжаків, мурен, піраній та прісноводних скатів та інших.
72 відгуків
користувач без аватара
Анна
20 січня 2023
Понравилось и мне и детям. Все в восторге!