Аромамасаж
Професійний майстер зробить клієнтові балійський масаж усього тіла. Під час сеансу він буде використовувати ароматичні олії. Масаж знімає втому і сприяє розслабленню.
330 відгуків
Виктория
Вчора
Мастера своего дела. Получила наслаждения и полное расслабления. Спасибо )
Прогулянка на квадроциклах для двох
Друзі проїдуться на потужних всюдиходах пересіченою місцевістю в компанії однодумців. Заміська прогулянка буде проходити в групі до 6 учасників.
121 відгук
Любовь
Вчора
https://www.facebook.com/100003102455344
Прогулка на квадроциклах ОЧЕНЬ понравиоась. Получили море впечатлений. Обязательно повторим. Спасибо Bodo, спасибо инструктору Александру за отличный сервис.
Шоколадний майстер-клас для двох
Кондитер покаже технологію створення солодощів і допоможе на всіх етапах заняття. Прислухаючись до його порад, учні навчаться готувати та прикрашати цукерки.
105 відгуків
Илона
Вчора
https://www.facebook.com/100001871780699
Очень понравилось! Многое узнали о разных видах шоколада, получили удовольствие от процесса, от вкусного какао и шоколада. Большое спасибо ☺️
Playstation у VR-окулярах
Приятелі зіграють разом в Playstation у VR-окулярах з кутом огляду 360 градусів. Друзі будуть взаємодіяти з різними віртуальними предметами та змагатися одне з одним.
37 відгуків
Иван
Вчора
Всё круто, админ толковый, игр много
День SPA для двох
Клієнти вирушать до SPA комплексу, де відвідають тренування, поплавають у басейні та розпаряться в хамамі або сауні. Також на них чекають процедури: пілінг, масаж і обгортання.
46 відгуків
Лариса Лобода
Вчора
Дуже задоволена роботою працівників, зокрема Беспалого М. М. - гарний масажист, високої кваліфікації, задоволена увагою до клієнтів всього персоналу. Щиро дякую. Є бажання приходити знову)
Екстрим на квадроциклах для двох
Друзі влаштують заїзд бездоріжжям. У кожного — свій квадроцикл. Досвідчений інструктор допоможе розібратися з керуванням і буде супроводжувати приятелів за маршрутом.
243 відгуків
Иван
Вчора
Всё прошло хорошо.Только нужно в тёплое время.Инструктор всё доступно разъяснил.