Політ на легкому літаку
Можливість насолодитися краєвидами Львівської області з висоти до 800 м. Льотчик влаштує повітряну прогулянку та за бажанням клієнта виконає базові фігури пілотажу.
273 відгуків
Святослав
Вчора
Дуже цікаво було спробувати щось нове. Сам політ пройшов прекрасно, чудовий інструктор, який мене майже навчив керувати цим повітряним судном)
Шоколадний майстер-клас для двох
На гостей чекає створення солодощів з праліне та шоколаду під керівництвом досвідченого кондитера. Також друзі спробують свої частування, до яких подадуть какао.
16 відгуків
Ольдзя
Вчора
https://www.facebook.com/100000617160872
Чудово, невимушено, солодко. Раділи, мов діти :)
Урок верхової їзди
Інструктор пояснить, як поводитися з конем. Потім тренер навчить вершника триматися в сідлі та розповість кілька команд. Новачок зможе самостійно управляти скакуном.
462 відгуків
Юля
Вчора
Все пройшло на ура)
Велоквест для компанії
Учасники оберуть капітана, який отримає карту, конверт із завданнями та підказками. Приятелям необхідно знайти в місті зашифровані локації, переміщаючись за маршрутом.
4 відгуки
Ростислав
Вчора
Все було чудово, квести були не надто важкі, проте не елементарними.
Дегустація крафтового пива для компанії
Друзі продегустують сім видів хмільного напою, звареного на власній пивоварні закладу.
19 відгуків
Рома
Вчора
Все було неймовірно круто! Такого цікавого пива ми ще не куштували ! Особлива подяка для театру пива за професійних працівників адже саме вони створили незабутню емоцію! Ну а Bodo окреме дякуєм за організацію та гарний вечір ! Друзі саме з Bodo Ваша мрія може стати незабутньою реальністю !
Занурення у світ VR-ігор для двох
Друзі вирушать розважатися до клубу віртуальної реальності. Після короткого інструктажу приятелі зможуть вибрати ігри до вподоби та зануритися у світ фантастики.
126 відгуків
Василь
Вчора
Гради з дружиною у VR у Arizona sunshine, дуже сподобалось. Ігрові кімнати трохи замалі, але ігровий процес захоплює