Дегустація вина та сиру для двох
Приятелів зустріне професійний сомельє, який розповість про особливості вин, етапи дегустації та поєднання напоїв із закусками. Гості скуштують різноманітні сорти вина і сиру.
92 відгуків
користувач без аватара
Віталія
Вчора
Все було чудово
Майстер-клас танцю на пілоні
Клієнт відвідає індивідуальне хореографічне заняття. Новачок буде вивчати базові рухи та елементи. Учень з досвідом зможе освоїти трюки на пілоні високо над підлогою.
34 відгуків
користувач без аватара
Оксана
Вчора
Майстер-клас виявився надзвичайно крутим, тренерка Соломія дуже доступно пояснює
Пневматичний тир для двох
Клієнти відвідають індивідуальний урок. Вони будуть стріляти з трьох видів пневматичної зброї: револьвера Safari, пістолета та гвинтівки Shanghai-2 або ж Hatsan-70.
141 відгук
користувач Уляна
Уляна
Вчора
https://www.facebook.com/100008415331619
Незабутні відчуття😎
Боулінг для компанії
Клієнти відвідають боулінг-клуб, щоб дізнатися, хто найвлучніший із компанії. Вони будуть по черзі запускати кулі. Хто зіб'є більше кеглів за всі підходи, той і буде переможцем.
63 відгуків
користувач без аватара
Святослав
Вчора
Чудесно
Майстер-клас гончарства з випалом для двох
Клієнти вирушать до творчої майстерні, де навчаться працювати за гончарним кругом. Учні матимуть змогу створити кілька власних виробів під керівництвом професіонала.
271 відгук
користувач без аватара
Світлана
Вчора
Все пройшло просто чудово ! Майстер дуже гарно провів все, залишилися не тільки неймовірні враження, але і вироби на пам’ять ☺️
Боулінг для компанії
Друзі вирушать до боулінг-клубу. По черзі запускаючи кулі, гравці зможуть вибити страйк, спліт або спейр. Переможцем стане той, хто зіб'є більшу кількість кеглів за всі підходи.
63 відгуків
користувач без аватара
Людмила
Вчора
Були з сім'єю, 1 доріжка, 2 год, чудово провели час