Крок 1. Заповніть форму активації

Як активувати сертифікат?
Крок 2
Виберіть враження із запропонованих або замініть на будь-яке інше з асортименту.
Крок 3
Виберіть зручну локацію надання враження. Але не у всіх враженнях доступно кілька місць проведення послуг.
Крок 4
Прочитайте всю представлену нижче інформацію про умови проведення враження. Після ознайомлення виберіть дату й час, коли зручно відвідати послугу.
Введіть ваші дані для активації сертифіката або перевірки номіналу сертифіката
Наш сайт захищений перевіркою reCAPTCHA. Ми прийняли «Політику конфіденційності» і «Умови використання» Google.

Важливо знати

Інформація про те, за скільки днів можна скасувати або перенести дату запису на враження, вказана в листі, який ви отримуєте, коли бронювання підтверджене. Якщо ви повідомите про скасування або перенесення дати пізніше вказаного часу, на жаль, ваш сертифікат анулюється. Ви більше не зможете відвідати за ним враження.

Якщо враження залежить від погоди, і в день проведення буде погана погода, враження може бути перенесене на іншу дату та час.

Якщо не знайшлося відповідного враження в подарунок, ви можете обміняти сертифікат, розділити його або вибрати враження дорожче.

Залишилися питання?
У нас є відповіді на них!

Бронювати враження необхідно максимально заздалегідь, наскільки дозволяє ваш графік. Чому так? Багато вражень користуються популярністю — запис на них розписаний на тижні і, на жаль, ми не можемо точно гарантувати вам підтвердження запису, якщо ви звернетеся за кілька днів до бажаної дати візиту.
Плюс деякі враження передбачають отримання додаткових дозволів, наприклад, пропуск в Чорнобильську зону, і бронювати цю послугу необхідно за 10 днів і більше.
Так, забронювати дату та час відвідування враження можна тільки через bodo, це необхідно для вашого комфорту. Якщо ви прийдете на місце проведення враження без попередньої броні, на жаль, вам не нададуть послугу, і ви тільки витратите час.
Протягом максимум 3 робочих днів з моменту подачі заявки на бронювання вам прийде підтвердження у вигляді sms і листи з деталями враження.
Так, звичайно ж, можете. Інформація про те, за скільки днів можна скасувати або перенести дату запису на враження, вказана в листі, який ви отримуєте, коли бронювання підтверджене. Якщо ви повідомите про скасування або перенесення дати пізніше вказаного часу, на жаль, ваш сертифікат анулюється. Ви більше не зможете відвідати за ним враження.
Ви самі вибираєте найбільш зручне місце отримання враження.
Така ситуація може бути у двох випадках:
 • якщо враження сезонне і зараз не надається
 • за тими чи іншими причинами ми припинили співпрацю з партнером, який надавав послугу.

У будь-якому випадку ми запропонуємо альтернативні враження в номіналі вашого сертифіката. Ви також можете розділити сертифікат на кілька вражень або вибрати дорожчу послугу та доплатити.
Якщо ви не встигли використати враження до закінчення сезону, ми можемо зробити виняток та продовжити сертифікат до наступного сезону. На жаль, якщо ціна на враження зміниться, вам необхідно буде доплатити.
Зателефонуйте нам і повідомте номер сертифіката або напишіть у чат — протягом кількох секунд відповідь буде у вас.
Якщо залишок понад 300 грн, ви можете вибрати враження в номіналі суми, що залишилася. Якщо залишок менш як 300 грн, слід доплатити до вартості враження і відвідати його. Якщо не захочете доплачувати, залишок анулюється.
Якщо на сайті є варіант цього враження для двох, ви можете доплатити та піти на враження разом. Повідомте про це бажання під час бронювання враження — ми надішлемо інформацію для проведення доплати.

Важливо: забронювати враження ми зможемо тільки після доплати. Як тільки зафіксуємо транзакцію, зателефонуємо, щоб уточнити бажану дату отримання враження.
Ми можемо спробувати записати вас на один і той самий час на послугу. Під час бронювання вражень за двома сертифікатами повідомте нам про це бажання та вкажіть номер сертифіката вашого друга.
Ми можемо відновити загублений сертифікат. Для цього зверніться на вхідну лінію за номерами, вказаними на сайті, або напишіть нам на електронну пошту.
Так, відвідати ваше враження може хтось інший. Зателефонуйте нам і повідомте номер сертифіката, перевірочний код, ПІБ і контакти того, хто відвідає враження.
На жаль, надати нову коробку або листівки для вражень ми не зможемо.
Повернення грошових коштів здійснюється протягом 14 днів після покупки тільки покупцеві за наявності чека та копії документа, що посвідчує особу.

Не підходить подароване враження?
Що можна зробити

 • Перевірте номінал сертифіката за посиланням.
 • У зазначеній ціновій категорії виберіть на сайті будь-яке інше враження.
 • Виберіть бажану дату відвідування.
 • Перевірте номінал сертифіката за посиланням.
 • Виберіть на сайті будь-яке інше враження і доплатіть хоч 50, хоч кілька тисяч гривень.
 • Виберіть бажане враження і доплатіть за нього під час активації сертифіката.
 • Після проведення доплати вам прийде повідомлення і лист з новим номером сертифіката. Цей номер вже можна використовувати для запису на враження.
 • Перевірте номінал сертифіката за посиланням.
 • Виберіть на сайті будь-які інші враження, загальна вартість яких дорівнює номіналу вашого сертифіката. Якщо сума буде більшою, ви зможете доплатити різницю.
 • Ми створимо необхідну кількість нових сертифікатів в електронному вигляді та надішлемо вам нові номери й перевірочні коди. Якщо необхідна доплата, нові сертифікати зможемо надіслати вам, коли зафіксуємо транзакцію.
 • Після цього ви зможете забронювати бажані дати отримання вражень.
 • Розділяти суму сертифіката ви можете тільки один раз.
 • Перевірте номінал сертифіката за посиланням.
 • Виберіть на сайті одне або кілька вражень, загальна вартість яких дорівнює сумі номіналів ваших сертифікатів. Якщо сума буде більша, ви зможете доплатити різницю.
 • Виберіть враження в новому номіналі та бажану дату відвідування.
 • Об'єднувати декілька сертифікатів ви можете тільки один раз.
 • Зробити таку заміну можна, якщо у враженні є можливість зміни кількості учасників або тривалості. Перевірити цю інформацію можна на сторінці враження.
 • Виберіть бажане враження і доплатіть за нього під час активації сертифіката.
 • Після проведення доплати вам прийде повідомлення і лист з новим номером сертифіката. Цей номер вже можна використовувати для запису на враження.