Команда bodo

Наша команда — це шукачі дивовижних подій і сміливих ідей, які випробовують все першими, люблять експериментувати та не бояться дивувати. І тому нам вдається майже неможливе — дарувати мрії. Кожен день. Просто та з посмішкою. Ми надихаємо експериментувати, творити, кричати, дуріти — жити на повну та відчувати кожну хвилину. Тому що ми самі живемо за цим принципом і будуємо нашу команду з таких же активних людей.

Віталій Дрозд
Віталій Дрозд
СЕО, власник, директор з маркетингу

У 2009 році програміст Віталік після досвіду роботи в компанії, яка займалася сертифікатами на емоції, відкриває свій інтернет-магазин вражень у подарунок. Почалося з двох співробітників. Віталік не виносить людської дурості та небажання розвиватися. Знається на всіх процесах компанії, може замінити практично будь-якого співробітника на його завданнях!

Emre Yasak
Emre Yasak
Кантрі-менеджер

Емре має 18 років досвіду в e-commerce, event management і готельному бізнесі. Він працював у провідних світових компаніях: B.A.T., Sodexo, Hyatt Coop, а також стартапах. Основні навички: управління командою, продаж, ведення проектів, розвиток бізнесу. Основна зона відповідальності Емре в bodo Turkey — підключення нових вражень та корпоративні продажі.

Дмитро Давидюк
Дмитро Давидюк
Директор bodocard

Діма 14 років пропрацював керівником напряму рішень для великого та середнього бізнесу, а також непрямого каналу продажів у lifecell. У 2021 році долучився до нашої команди для підвищення продажів мультибрендових сертифікатів bodocard і безпосередньо вражень у подарунок. Діма — власник нескінченної телефонної книги, здається, знає всіх необхідних людей.

Ольга Сперкач
Ольга Сперкач
Директор із партнерів

Оля — юрист за освітою. Вона має 2 роки досвіду в юриспруденції — управління юридичною компанією. І 2 роки у стратегічному управлінні — контроль якості надання послуг компанії Visotsky Consulting у філіях у різних країнах. Також Оля сама пройшла «Школу ТОП-менеджерів» від Visotsky Consulting.

Вікторія Медова
Вікторія Медова
Фінансовий директор

Віка — перший штатний бухгалтер bodo, прийшла в команду далекого 2012, одна зі старійшин компанії! Головним бухгалтером стала через рік, а 2016 року стала фінансовим директором. У її зоні відповідальності — всі бюджети та юридичні питання компанії. Віка жорстка, чітка, але з добрим серцем та класним почуттям гумору.

Тетяна Усенко
Тетяна Усенко
Операційний директор

Таня прийшла до нас на посаду бухгалтера. Якісно відпрацювавши рік і проявивши себе на цій позиції, стала керівником. 5 років як головний бухгалтер, і ось Таня змінює сферу — стає операційним директором. Проактивність, відповідальність і високий інтелект дозволяють Тетяні не збожеволіти та не вигоріти на цій посаді дотепер.

Ксенія Гришкова
Ксенія Гришкова
Директор із продукту

Із 2015 року Ксенія встигла попрацювати на всіх позиціях, пов'язаних із продуктом: менеджером проекту, ньюбізом, керівником ньюбізів. І в 2017 році Ксенія стала директором із продукту: спочатку в команді — 1 продакт, потім — декілька, потім створюється відділ контентів, додається власний продакшн із продюсерами та операторами, відкриваємо турецький підрозділ.

Євгенія Глазун
Євгенія Глазун
Керівник відділу вражень

Женя стартанула з позиції продавця-консультанта, за півроку стала керівником, і під її началом магазин 7 місяців поспіль отримував звання «Кращої торгової точки»! 4 роки була заступником керівника роздрібної мережі, а потім пішла в продукт — почала керувати відділом вражень. Женя скрупульозна та відповідальна, береже свою команду.

Настя Антонова
Настя Антонова
PR-директор

Перед приходом у нашу команду Настя встигла попрацювати журналістом у всеукраїнському виданні, піарником у Sport Life та b2b travel-проекті. Понад 10 років у комунікаціях. Є досвід проведення масових заходів і нестандартних корпоративів, запуску рекламних кампаній за допомогою інфлюенсерів і створення UX-текстів. Колекціонує враження.

Олександр Дрозд
Олександр Дрозд
Директор з IT, розвитку та інновацій

Далекого 2012 року одразу після київського Політеха Сашко прийшов у команду на позицію SMM-менеджера, а зараз уже знає всі процеси в компанії, намагається їх оптимізувати, керує програмістами. Саша — випускник AIESEC (міжнародної організації, яка повністю управляється молодими людьми віком від 18 до 29 років).

Тетяна Гальчинська
Тетяна Гальчинська
Керівник відділу з роботи з партнерами

Таня, закінчивши магістратуру фінзвіту та пропрацювавши рік бухгалтером, зрозуміла, що це не її та вирішила змінити сферу. Прийшла до нас в команду акаунтом і поринула у світ налагодження роботи з партнерами. За два роки стала керівником відділу. Емпатичність і відповідальність — запорука успіху Тані. У вільний час займається рукоділлям і танцями.

Євген Палянига
Євген Палянига
Керівник роздрібної мережі

Женя — один зі старожилів компанії, з 2015 року з нами! Прийшов у команду на посаду «Продавець-консультант» до одного з перших магазинів мережі у Києві. Швидко зарекомендував себе в активному продажу, став керівником торгової точки. Незабаром і заступником, і директором роздрібної мережі. Женя завжди добивається свого: від команди, колег та менеджменту ТРЦ.

Тетяна Рижа
Тетяна Рижа
Директор з контролю якості клієнтського сервісу

Свій шлях у компанії розпочинала з позиції «Оператор call-центру». Досить швидко пройшла навчання, виявляла інтерес до всіх процесів. Тому через 10 місяців стала керівником групи, потім через рік перейшла на посаду директора контакт-центру і ще через рік на посаду директора з контролю якості клієнтського сервісу. Таня комунікабельна, швидка та активна. Добра, але в міру, що дозволяє команді виконувати цілі.

Марина Левківська
Марина Левківська
Директор контакт-центру

Свій шлях у bodo починала з позиції оператора контакт-центру, після перейшла до відділу якості та розв'язувала нерозв'язне. Набравшись досвіду, стала керівником групи та ділилася знаннями з колегами, а через півроку стала директором контакт-центру.