Вирішуємо разом, що подарувати на нікелеву весілля

12 років - чималий термін. І для сімейного життя це солідна цифра, яка свідчить про те, що пара склалася і життя вдалося. Люди, які перебувають у шлюбі другий десяток років, напевно добре знають інтереси і потреби один одного. Тому підшукати презент до годовщие дня весілля буде не так складно. Так здається. Насправді, чим ближче знаєш людину, тим більше сумнівів з'являється у правильності вибору і тим більшу відповідальність відчуваєш за актуальність цього подарунок на жерстяну весілля.

Бодо підкаже, що подарувати на агатовую весілля, якщо у вас немає креативних ідей, тому що у нас їх хоч греблю гати! Почнемо з того, що таке подарунковий сертифікат на враження. Це яскравий і оригінальний презент на мереживну весілля та інші урочистості, який має нематеріальний характер. Іншими словами, це послуга. Вона може бути романтичною, екстремальної, творчої... Список дуже довгий. Все залежить від того, кому і з якого приводу Ви робите сюрприз. Отже, почнемо. Вам необхідно купити подарунок на мідну весілля або на нікелеву весілля.

 

Сюрприз чоловікові повинен бути незвичайнимПодарунки на нікелеве весілля

 

Якщо ви шукаєте подарунок чоловікові на нікелеву весілля, узгодьте свій вибір з типом темпераменту партнера. Який відпочинок він віддає перевагу: розмірено-розслаблений з книгою на дивані або активно-спортивний на природі? Якщо перший варіант, то ідеальним подарунком стане відвідування турецьких або римських лазень в компанії друзів. Якщо Ваш чоловік ставиться до першого типу, то більш актуальними варіантами будуть наступні: екстрим на квадроциклах або водних лижах, заїзд на цьому танку або БРДМ, а також зорбінг, рафтинг та інші задоволення. на фаянсовий весілля в подарунок.Що подарувати на нікелеву весілля

Що подарувати дружині? Вибираємо презенти “з почуттям”

Коханій дружині хочеться зробити такий подарунок, щоб відразу утерти носа усім її подругам разом! Банальним букетом або новою підвіскою тут не відбудешся. Вже якщо купувати подарунок на олов'яну весілля, так це має бути щось вартісне. Зрештою, 12 років шлюбу - це не один день.

Бодо рекомендує зупинити свій вибір на політ на повітряній кулі над Києвом. Це приголомшливе візуальне насолоду, радість від польоту і дивовижний досвід. Жодна жінка не встоїть перед таким подарунком, а всі подруги будуть заздрісно дивитися на вашу пару.

З Бодо робити подарунки на сталеву весілля, фаянсовий або нікелеву легко і просто, адже тут Ви знайдете ідеальні варіанти на будь-який смак і колір!