Подарунки на нікелеве весілля

Як це працює?

Легко купити

 • Крок 1

  Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

 • Крок 2

  Вибери зручний спосіб доставки та оплати

 • Крок 3

  Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

Легко скористатися

 • Крок 1

  Вибери одне враження із подарованих

 • Крок 2

  Забронюй враження на зручні дату та час

 • Крок 3

  Отримай незабутні враження!

 • 12 років - чималий термін. І для сімейного життя це солідна цифра, яка свідчить про те, що пара склалася і життя вдалося. Люди, які перебувають у шлюбі другий десяток років, напевно добре знають інтереси і потреби один одного. Тому підшукати презент до річниці дня весілля буде не так складно. Так здається. Насправді, чим ближче знаєш людину, тим більше сумнівів з'являється у правильності вибору і тим більшу відповідальність відчуваєш за актуальність цього подарунка на жерстяну весілля.

  Бодо підкаже, що подарувати на агатове весілля, якщо у вас немає креативних ідей, тому що у нас їх хоч греблю гати! Почнемо з того, що таке подарунковий сертифікат на враження. Це яскравий і оригінальний презент на мереживне весілля та інші урочистості, який має нематеріальний характер. Іншими словами, це послуга. Вона може бути романтичною, екстремальною, творчою… Список дуже довгий. Все залежить від того, кому і з якого приводу Ви робите сюрприз. Отже, почнемо. Вам необхідно придбати подарунок на мідне весілля або на нікелеве весілля.

   

  Сюрприз чоловікові повинен бути незвичайнимПодарунки на нікелеве весілля

   

  Якщо ви шукаєте подарунок чоловікові на нікелеве весілля, узгодьте свій вибір з типом темпераменту партнера. Якому відпочинку він віддає перевагу: розмірено-розслабленому з книгою на дивані або активно-спортивному на природі? Якщо перший варіант, то ідеальним подарунком стане відвідування турецьких або римських лазень в компанії друзів. Якщо Ваш чоловік ставиться до першого типу, то більш актуальними варіантами будуть наступні: екстрим на квадроциклах або водних лижах, заїзд на цьому танку або БРДМ, а також зорбінг, рафтинг та інші задоволення на фаянсовий весілля в подарунок.Що подарувати на нікелеву весілля

  Що подарувати дружині? Вибираємо презенти “з почуттям”

  Коханій дружині хочеться зробити такий подарунок, щоб одразу утерти носа усім її подругам разом! Банальним букетом або новою підвіскою тут не відбудешся. Якщо вже й купувати подарунок на олов'яне весілля, то це має бути щось вартісне. Зрештою, 12 років шлюбу - це не один день.

  Бодо рекомендує зупинити свій вибір на політ на повітряній кулі над Києвом. Це приголомшливе візуальне насолоду, радість від польоту і дивовижний досвід. Жодна жінка не встоїть перед таким подарунком, а всі подруги будуть заздрісно дивитися на вашу пару.

  З Бодо робити подарунки на сталеве весілля, фаянсове або нікелеве легко та просто, адже тут Ви знайдете ідеальні варіанти на будь-який смак і колір!