Як це працює?

Легко купити

 • Крок 1

  Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

 • Крок 2

  Вибери зручний спосіб доставки та оплати

 • Крок 3

  Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

Легко скористатися

 • Крок 1

  Вибери одне враження із подарованих

 • Крок 2

  Забронюй враження на зручні дату та час

 • Крок 3

  Отримай незабутні враження!

 • Корпоративні подарунки - це як раз той випадок, коли деталі мають значення! Вони становлять важливу частину ділової репутації компанії, яку багато керівників просто недооцінюють. Саме такі приємні дрібниці здатні підвищувати продуктивність роботи співробітників і мотивувати їх на успішний результат. Тому до вибору сувенірів необхідно поставитися з відповідальністю, не меншою, ніж до самого підбору підлеглих. Але от невдача: усі колеги надзвичайно різнопланові особистості, як же догодити їм усім? Дарувати враження - ось ідеальний варіант, «месседж» якого дасть зрозуміти будь-якому співробітникові, що він важливий для керівника.

  Чим потішити співробітниць

  Отже, як обрати корпоративний подарунок для представниць прекрасної статі? Повірте, догодити з подарунком можна навіть самим вимогливим дамам. Для цього достатньо зібрати набір з 10 вражень, а кожна коллега обере саме те, що сподобається найбільше.

  Корпоративні подарункиІдеальним варіантом для більшості співробітниць стане шоколадний майстер-клас. Адже яка представниця прекрасної статі не любить скуштувати солоденького? В атмосфері затишної майстерні вона зможе насолодитися захоплюючим процесом створення шоколадних цукерок і їх декоруванню на власний смак.

  Крім того, жінок «хлібом не годуй», дай насолодитися процедурою в СПА-салоні. Антистресовий масаж - це прекрасний спосіб забезпечити своїм колегам довгоочікуваний релакс, аби подарувати їм подвоєну енергію для нових звершень!

  Більшість жінок приділяють велику увагу своїй фігурі, тому цілком можливо, що їх дуже потішить подарунковий сертифікат на заняття повітряною йогою - оригінальне тренування в гамаках, підвішених до стелі. 

  Презенти для співробітників

  Цінних співробітників необхідно заохочувати. Це правило особливо актуально для чоловічої половини колективу, яка надзвичайно чутлива до похвали за свою роботу. Прогулянка на коні - чим не спосіб потішити старанних співробітників? При цьому рівень навичок не має ніякого значення, адже досвідчений інструктор навчить сідлати коня і впевнено триматися в сідлі.

  Жоден представник сильної статі не відмовиться від можливості постріляти зі справжньої зброї. Однак, подарунковий сертифікат в звичайний тир - це банально! Ми пропонуємо проявити трохи креативності і зробити корпоративний презент у вигляді стрільби з лука. А «безлімітна» кількість пострілів дозволить сповна насолодитися неординарним сюрпризом від шефа!

  Ну і, звичайно ж, який чоловік не любить швидкість! Захоплюючий заїзд на потужний картах по звивистому маршруту траси - це саме те, що потрібно, аби порадувати відповідальних працівників і похвалити їх за виконану роботу!

  Колективні сюрпризи

  Обираючи корпоративні презенти, певної узагальненості ніяк не уникнути. Так чому б не презентувати колективний подарунок, беземоційний і захоплюючий одночасно? Звичайно ж, це командні змагання, які допоможуть ще більше згуртувати ваших підлеглих у неформальній обстановці.

  Пейнтбол

  Конкуренція між колегами доречна, якщо це конкуренція на ігровому полі. Пейнтбол - ось прекрасний спосіб дозволити Як обрати корпоративні подарункипідлеглим виплеснути накопичений спортивний азарт і продемонструвати, хто на що здатний! Щоб перевірити свої сили, кожному учаснику гри буде надана «м'яка» пневматика і безліч кульок з фарбою. Ось нарешті і знайшовся шанс вивести з ладу» колег!

  Боулінг

  Боулінг в якості корпоративного подарунка - це та сама «золота середина». В колективі точно не знайдеться людини, яка б не любила цієї гри і не погодився б витратити на захоплююче змагання годину-другу! І керівник у виграші: презент і доречний, і ненав'язливий.

  Живий квест

  Захоплююча можливість об'єднати інтелектуальні сили своїх підлеглих на користь команди. Квест «Замкнені» - це логічна гра в найкращих традиціях детективного розшуку. Організатори замикають учасників у escape room, яка стилізована під певну тематику. Тепер у кмітливих гравців є час на те, щоб «подолати» всі головоломки і відшукати ключ від замку за 1 годину!

  Корпоративні подарунки - це не тільки прагнення керівника збільшити продуктивність праці, але і вираження поваги до власних співробітників. Тому докладіть максимум зусиль для того, аби вибрати презент, яким кожен працівник залишиться задоволений!

  Історично склалося, що подарунок на новий рік вибирають напередодні самого свята в поспіху. Магазин Bodo дає можливість придбати подарунок-враження заздалегідь, який буде актуальний завжди.