24013
 

Подаруй казкову зимову прогулянку на санях!

Веселе катання на автентичних старовинних санях - веселе зимове розвага у кращих українських традиціях! Повіз, запряжений шляхетним скакуном, промчить по засніжених просторах, відкривши погляду прекрасні зимові пейзажі. На козлах буде сидіти кучер в традиційному костюмі, який дозволить ненадовго перейняти його роль - покерувати саньми. Можливість доторкнутися до історії свого народу і зануритися в атмосферу часів Київської Русі. Цьому сприятиме антураж парку з середньовічною архітектурою.  детальніше

2 чол. 30 хвилин Використати до 31.07.2017
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 477 раз
2 людини
30 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Доступно з 10 років

Зимова прогулянка на санях - що це?

Веселе катання на дерев'яних санях старовинного типу, запряжених породистим скакуном! А хвацький кучер на козлах, одягнений в традиційний костюм, дозволить подумки перенестися в атмосферу українського Середньовіччя. Особливу чарівність маршруту катання додадуть мальовничі снігові пейзажі та автентична архітектура часів Київської Русі. Просто прекрасний варіант зимового відпочинку, який припаде до смаку і дітям, і дорослим!

Як все проходить?

Щасливчики потраплять в затишний куточок природи, де «час зупинився» - «Парк Київська Русь». Під час прогулянки їх буде оточувати архітектурний ансамбль тих давніх часів - це і старовинні млини, і дерев'яна церковця, і традиційні хати ремісників. Навіть сани, в яких будуть кататися Щасливчики, повністю відповідають старовинних екземплярів! Їм видадуть по плед і чашку зігріваючого напою. Залишилося тільки всістися зручніше, закутатися - і можна вирушати в путь! А з досвідченим кучером на козлах - захоплююча подорож гарантовано!

Старовинна зимова забава

Сріблястий сніг злегка похрускує під колесами... Це дерев'яні сани стринного зразка мчать по мальовничим парковим просторах. Вони розсікають морозне повітря, який приємно «коле» особа та надає йому легкий рум'янець. Хіба існує щось подібне цієї дивовижної зимову забаву?

Самостійне управління упряжкою

Колоритний представник українського народу - в сірому ковпаку і яскравих шароварах - стане персональним кучером. Він поділиться своєю почесною місією і з учасниками екіпажу, дозволивши покерувати саньми самостійно. Невимовне задоволення від такого заняття гарантовано!

Комфорт навіть в лютий мороз

У кращих традиціях української щедрість і гостинність, кожному буде виданий теплий плед, який захистить від суворих зимових морозів! А руки можна буде зігріти про чашку чаю або кави, люб'язно надану перед катанням.

Місце проведення враження

7 відгуків реальних людей