Зимова прогулянка на санях

2 людини
30 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2019

Зимова прогулянка на санях — що це?

Веселе катання на дерев'яних санях старовинного типу, запряжених породистим скакуном! А хвацький кучер на козлах, одягнений в традиційний костюм, дозволить подумки перенестися в атмосферу українського Середньовіччя. Особливу чарівність маршруту катання додадуть мальовничі снігові пейзажі та автентична архітектура часів Київської Русі. Просто прекрасний варіант зимового відпочинку, який припаде до смаку і дітям, і дорослим!

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять в затишний куточок природи, де «час зупинився» — «Парк Київська Русь». Під час прогулянки їх буде оточувати архітектурний ансамбль тих давніх часів — це і старовинні млини, і дерев'яна церковця, і традиційні хати ремісників. Навіть сани, в яких будуть кататися Щасливчики, повністю відповідають старовинним екземплярам! Їм видадуть плед і чашку зігріваючого напою. Залишилося тільки всістися зручніше, закутатися — і можна вирушати в путь! А з досвідченим кучером на козлах — захоплюючу подорож гарантовано!

Старовинна зимова забава

Сріблястий сніг злегка похрускує під колесами... Це дерев'яні сани стринного зразка мчать по мальовничим парковим просторах. Вони розсікають морозне повітря, який приємно «коле» особа та надає йому легкий рум'янець. Хіба існує щось подібне цієї дивовижної зимову забаву?

Самостійне управління упряжкою

Колоритний представник українського народу — в сірому ковпаку і яскравих шароварах — стане персональним кучером. Він поділиться своєю почесною місією і з учасниками екіпажу, дозволивши покерувати саньми самостійно. Невимовне задоволення від такого заняття гарантовано!

Комфорт навіть в лютий мороз

В кращих традиціях української щедрість і гостинність, кожному буде виданий теплий плед, який захистить від суворих зимових морозів! А руки можна буде зігріти чашкою чаю або кави, люб'язно наданою перед катанням.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

9 відгуків

Алена
14 февраля 2017
https://www.facebook.com/100009468514099
Катались 12 февраля,неописуемо,масса позитива и замечательный впечатлений! Шикарно провели время!!! Рекомендую!!!!
Михаил
30 января 2017
Катались в конце января 2017. Очень понравилась прогулка - повозили кусочек по территории, затем по лесу и полю. Думаю, понравится и людям с детьми (сани будут ехать осторожно), но и тем, кто готов разогнаться с ветерком и вцепиться в спинку повозки. Время пролетело незаметно, хотя мы даже чуть дольше ездили, чем отведенные полчаса. Конь красивый, ухоженный, потом долго фотографировались с ним и в санях, и просто рядом с ним. Люди на конюшне приветливые, простые, но очень тактичные: если хочешь насладиться прогулкой, можно будет просто поездить в тишине, если интересно, развлекут курьезными историями, информацией о лошадях, во всяком случае, так вел себя возничий Максим, спасибо ему. Потом можно погулять по парку Киевская Русь, что тоже было здорово. Отдельно хочу поблагодарить службу Bodo за желание пойти навстречу и в отдельные моменты "войти в положение", хотя это может выходить за рамки договоренностей. ;)
Ксюша и Антон
2 марта 2015
Этот замечательный подарок друзья вручили нам в день свадьбы!) Только вернулись из поездки на моря тут же решили попробовать. Здорово что есть такие подарки что можно отложить и всегда можно забронировать) Да и снег как раз засыпал все. Вышло очень романтично. Накатались и нафотографировались - лошадку, сани, кучера - все захватили. В "Киевской Руси" еще не были до этого ни разу. Очень понравилось! Действительно точно в другом времени.
Ангелина
10 января 2015
Катались всей семьей в первые дни после Нового года, очень понравилось) Сами сани рассчитаны на двоих, но мы еще взяли на руки годовалого ребенка, нам никто не запретил. Как раз снег шел, было очень красиво и вообще покататься на таких санях - это здорово) Малой особенно понравились конячки)))

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки