102155
 

Подаруй затяжний навчальний політ на літаку!

Цілу годину в хмарах — у кабіні двомісного легкого літака Tecnam або Aquila. З висоті до 800 м відкриються чудові види околиць. Досвідчений інструктор поруч буде впевнено тримати штурвал і попутно розповідати про всі деталі своєї роботи. Земля здасться зовсім крихітною, а емоції будуть переповнювати.  детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Вага: до 110 кг
Доступно з 16 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Затяжний навчальний політ на літаку — що це?

Чудова та незабутня подорож у небі. Комфортний легкий літак моделі Tecnam або Aquila буде літати серед хмар цілу годину. Цього часу вистачить, щоб удосталь намилуватися краєвидами, які відкриваються майже з 800-метрової висоти. 

Як все відбувається?

Польоти проводяться на аеродромі в Білій Церкві. Щасливчик буде перебувати в кабіні вдвох із досвідченим пілотом, який поведе літак. Інструктор розповість про призначення кнопок та індикаторів на панелі приладів, здійснить зліт і посадку. Під час польоту можна наслоджуватися пейзажами, що відкриваються з висоти. 

Ціла година польоту

У небі можна провести цілу годину. Цього часу вистачить, щоб відчути усю красу повітряної подорожі та отримати яскраві емоції, які не забудуться ніколи. 

Сучасний високотехнологічний літак

Політ проходить на одному з 2-х літаків кращих авіабудівних компаній світу. Це може бути модель Aquila виробництва Німеччини або ж італійський Tecnam. 

Неймовірні пейзажі з висоти близько 800 м

Політ на літаку — джерело приголомшливих емоцій та вражень. Хмари будуть оточувати з усіх боків, а промені сонця забарвлять їх у ніжні кольори: рожевий, помаранчевий, золотий.

Місце проведення враження:

УТЦ Авіатор - Школа пілотів (польоти)
Біла Церква, Гайок район Показати на мапі

87 відгуків реальних людей

А
Алёна
3 травня 2018
Добрый день. Учебный полёт на самолете - это что-то удивительное. Мне очень понравился. Феерический полёт. Пилот просто замечательный, профессионал своего дела с большим опытом. Он очень легко и доступно объяснил про управление самолетом. Я не ожидала, что легко смогу сама управлять в полёте. Честно - ХОЧУ ЕЩЁ!!! Этот подарок преподнес мне мой любимый Муж. Я ему очень благодарна за неожиданное...
Добрый день. Учебный полёт на самолете - это что-то удивительное. Мне очень понравился. Феерический полёт. Пилот просто замечательный, профессионал своего дела с большим опытом. Он очень легко и доступно объяснил про управление самолетом. Я не ожидала, что легко смогу сама управлять в полёте. Честно - ХОЧУ ЕЩЁ!!! Этот подарок преподнес мне мой любимый Муж. Я ему очень благодарна за неожиданное впечатление. И благодарю "bodo" за исполнения впечатлений. :)))

В
Віталій
13 квітня 2018
Політ - то завжди захоплюючі враження, і цей не був виключенням. Все було на найвищому рівні. Думав між двомісним літаком і тим, що більший, але зупинився на двомісному - на ньому можна більше "покрутитись" :) Літали рівно 30 хвилин - як і було замовлено. По прибутті, пройшовши невеликий інструктаж як в цей літак залізти, тут же вирулили на полосу та й взлетіли. Я думав, що керування або не...
Політ - то завжди захоплюючі враження, і цей не був виключенням. Все було на найвищому рівні. Думав між двомісним літаком і тим, що більший, але зупинився на двомісному - на ньому можна більше "покрутитись" :) Літали рівно 30 хвилин - як і було замовлено. По прибутті, пройшовши невеликий інструктаж як в цей літак залізти, тут же вирулили на полосу та й взлетіли. Я думав, що керування або не дадуть взагалі, або лише трішки десь в небі, але пілот одразу після взльоту запропонував - на що я з радістю погодився, і майже весь час я керував цим літаком - це було круто! Звичайно, я бачив, що він страхував мене (ну, напевне, на випадок, якщо я щось не так зроблю). Після невеликого обльоту, ми почали крутити крени та робити "горки", при яких відчувається невагомість! Дуже дякую коханій дружині за такий прекрасний подарунок! :)

Д
Денис
11 квітня 2018
Подарок был подарен коллегами по работе, идея подарка очень впечатлила так как без ума от авиации, самолетов, и все что с этим связано. Время, организация, локация, инструктаж, сам полет, все было на высшем уровне! И самое главное БЕЗОПАСНО! Спасибо большое!

2 березня 2018
Это был подарок на день рождение от моей любимой подруженьки) который запомнится на всю жизнь! Полет на самолете - это непередаваемые ощущения, особенно, когда ты - пилотируешь самостоятельно!!! Это так Круто! Столько эмоций, заряд позитива, радости и счастья! Это должен попробовать каждый!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень