101001
 

Подаруй захоплюючу гру на приставці Xbox з друзями!

Чудова можливість пограти компанією друзів на приставці Xbox! Можна скористатися джойстиками, а можна оцінити переваги інноваційної функції kinect. У цьому випадку комп'ютер за допомогою сенсорів зчитує всі дії і жести учасників в реальному форматі, де кожен рух відображається на величезному широкоформатному екрані. Для компанії орендується інтерактивний зал неподалік від Андріївського узвозу.  детальніше

4 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
450 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 914 раз
4 людини
2 години
Використати до 31.07.2017
Доступно з 6 років

Xbox з друзями - що це?

Захоплююча можливість пограти на сучасній ігровій приставці Xbox з функцією kinect. Ця технологія дозволяє керувати персонажами без джойстика - спеціальний сенсор зчитує рухи гравців у реальному часі. Гра проходить у приватному кінозалі сучасної студії інтерактивних розваг Rockfellow - неподалік від Андріївського узвозу. Зал облаштований великим екраном і потужною аудіосистемою, що робить гру ще більш захоплюючою.

Як усе відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою ще 3-х друзів - на просторих диванах місця вистачить усім. Для компанії орендують стильний кінозал на Андріївському узвозі, виконаний у стриманих кольорах. У розпорядженні друзів опиниться величезний вибір ігор на сучасній приставці Xbox з kinect. Серед них: можливість битися на рингу, виконати соло у рок-групі, станцювати диско тощо. Гравці зможуть імітувати необхідні дії, а віртуальні персонажі на екрані - в буквальному сенсі їх повторювати. За бажання, можна замовити собі що-небудь смачненьке у кафе.

Сучасна приставка Xbox з kinect

Компанія зможе цілих 2 години насолоджуватися улюбленими іграми на Xbox. Завдяки технології kinect вони можуть грати навіть без джойстиків! Рухи на екрані залежатимуть від імітованих дій гравців у реальному житті.

Захоплюючі ігри на будь-який смак

Різноманіття запропонованих ігор задовольнить гостей з несхожими захопленнями. Тут знайдуться і гонки, і стратегії, й імітації спортивних турнірів. Деякі ігри підтримують функцію kinect, а це означає, що вони будуть рухливими і активними. 

Відео транслюється на величезному екрані

У залі встановлений сучасний широкоформатний екран. Відеосупровід такого масштабу у поєднанні з потужною аудіосистемою дозволить повністю зануритися у віртуальний світ. А м'які дивани, розташовані перед екраном, гарантують максимальний комфорт.

Місце проведення враження

86 відгуків реальних людей