Подаруй гру в Xbox з друзями

подарували вже 7 326 разів
500 грн 4 люд. 2 години
4 людини
2 години
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Гра на консолі Xbox з функцією Kinect в окремому кінозалі з двома диванами, великим екраном і професійною аудіосистемою. У каталозі закладу є безліч ігор: від танцювальних батлів до боксерських поєдинків. Друзі виберуть вподобані варіанти та перейдуть до проходження рівнів. За бажанням адміністратор надасть джойстики.

Чому ми вибрали антікінотеатр Rockfellow

Заклад знаходиться на Андріївському узвозі. В інтерактивному залі встановлена консоль Xbox 360 з контролером Kinect. Під час гри він сканує руху гравців і переносить їх у віртуальний світ. Це дозволяє грати без джойстиків. Зображення виводиться на екран за допомогою проектора у високій роздільній здатності. Для музичної гри встановлені електрогітара та барабани.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

100 відгуків

Виталий
13 мая 2018
Любимая девушка подарила впечатление "стрельба из лука на двоих". Всё было шикарно. Приветливый персонал, замечательный инструктор в ковбойской шляпе). Мне очень всё понравилось. Также заказали отдельно стрельбу из мелкокалиберного оружия. Получили массу впечатлений. Очень понравился разбирающийся в оружии инструктор и комплекс в целом. Спасибо Вам всем огромное.
Виктория
13 мая 2018
https://www.facebook.com/100004110545418
Подарили сыну впечатление! Ходил с друзьями. Весело провели время! Место душевное, организация и персонал - все отлично. Дети довольны- время пролетело незаметно. Спасибо!!
Наталья
28 февраля 2018
https://www.facebook.com/100002329534655
Подарок выбирался для ребенка. Все прошло замечательно,организация на высоком уровне. Кинотеатр легко найти,большой выбор игр.Все супер.Рекомендую!
Ирина
30 октября 2017
Дарила дочери на 10 лет, она с подружками сходила, очень остались довольны. Время пролетело очень быстро.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки