Подаруй майстер-клас повітряної гімнастики на полотнах!

подарували вже 1 086 разів
500 грн 1 люд. до 60 хв.
1 людина
до 60 хв.
Не рекомендується вагітним
Доступно з 6 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Залежно від віку і навичок учня тренер вибере для нього відповідну програму заняття. Спочатку новачок виконає невелику розминку. Після цього викладач покаже, як правильно охоплювати тканину і зависати в різних положеннях, виконуючи вправи у повітрі. Спортсмен навчиться робити базові підйоми, відчувати баланс і працювати з власною вагою.

Чому ми вибрали студію повітряної та пілонної акробатики ARENA

Тренування проходять у двох залах. У приміщеннях є дзеркала на весь зріст і кондиціонери. Відвідувачам надаються килимки та спеціальні блоки для розтяжки. Студія розташована в 10 хвилинах ходьби від Індустріального мосту.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Алена
24 октября 2018
Впечатления очень яркие, ощущение, что можешь гораздо больше, чем ожидала. Евгения показала больше 5 елементов, большинство из них было запечатлено на фото! Так что не оставляйте телефон в раздевалке :) Хотя и это не проблема - тренер сфотографировала на свой телефон и переслала после тренировки. К концу занятия слегка расслабилась и начала замечать ощущение, что летишь или паришь на полотнах. Думала, на следующий день руку поднять не смогу, но оно того стоило :)
Ольга
4 сентября 2018
https://www.facebook.com/100002652871432
Очень довольна подарком - "Воздушная гимнастика на полотнах". Да, казалось бы, вроде подобный подарок больше интересен детям. Но если Вы хотите глубже узнать себя, возможности своего тела, "узкие места" для работы, иллюзии относительно своих возможностей или, наоборот, потенциал, который Вы недореализовываете - очень рекомендую. К чему нужно быть готовым: это не fly yoga и что придется узнать правду о силе своих рук и пресса). Если подходить к вопросу с легкостью, это не станет большой травмой, как было у меня, а придаст здоровой злости и азарта в тренировке своего тела. Приятных новых впечатлений ;)
Наталья
2 сентября 2018
https://www.facebook.com/100000809176795
Арена - замечательное место куда мы сегодня попали!Дочка "брала урок" у Кристины на воздушном полотне.Очень и очень понравилась атмосфера студии, гостеприимство(вкусный кофе!), и отдельное спасибо тренеру!)Рекомендую!!!
Юлия
6 июля 2018
Очень понравилось! Внимательная и доброжелательная тренер Евгения, комфортный зал со всем необходимым и море новых ярких впечатлений! Это была не тренировка, а настоящий праздник. Спасибо!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки