Подаруйте майстер-клас повітряної гімнастики на полотнах!

подарували вже 1 581 разів
500 грн 1 люд. до 60 хв.
1 людина
до 60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Залежно від віку і навичок учня тренер вибере для нього відповідну програму заняття. Спочатку новачок виконає невелику розминку. Після цього викладач покаже, як правильно охоплювати тканину і зависати в різних положеннях, виконуючи вправи у повітрі. Спортсмен навчиться робити базові підйоми, відчувати баланс і працювати з власною вагою.

Чому ми вибрали студію повітряної та пілонної акробатики ARENA

Тренування проходять у двох залах. У приміщеннях є дзеркала на весь зріст і кондиціонери. Відвідувачам надаються килимки та спеціальні блоки для розтяжки. Студія розташована в 10 хвилинах ходьби від Індустріального мосту.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

20 відгуків

Аня
6 березня 2019
Весна началась с прекрасного впечатления, воздушной гимнастики в « Алмее» с прекрасным тренером Марина. Что может быть лучше новых ощущений и обучение чему то новому, эмоции зашкаливают, это прекрасное чувство совместить пластичные движения в воздухе, ощутить себя бабочкой под руководством грамотного специалиста. Спасибо bodo за возможность получать и дарить впечатления любимым
Рената
19 лютого 2019
https://www.facebook.com/100007967041542
трохи крутилася голова ) загалом було класно;)
Анна
14 лютого 2019
https://www.facebook.com/100006836954820
Враження, які я отримала під час повітряної гімнастики не зрівняти ні з чим! Це щось абсолютно нове! Незважаючи на те, що я це практикувала вперше, тренер звернула мою увагу не те, що мої успіхи вражать як на перший раз. Мені вдалось повторити всі елементи, які демонструвала тренер. Гадаю, цим треба завдячувати її професіоналізму. Я отримувала великі порції задоволення на хвилі успішного виконання вправ. За годину заняття ми відтворили близько 10 різних елементів та фігур. Спогади лишаться на все життя, я у цьому впевнена! Дякую моїй колезі Марині за подарований сертифікат, компанії Bodo за цю можливість і звісно тренеру Жені за незабутній досвід! Я вражена!!!
Виктория
3 лютого 2019
Восторг!!! Очень внимательная и улыбчивая преподавательница!!! И при этом настоящий проффесионал!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.