Подаруйте майстер-клас повітряної гімнастики на кільці!

1 людина
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
до 70 кг
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Індивідуальний урок повітряної гімнастики буде складатися з декількох етапів: розминка (до 10 хвилин), розтяжка (до 15 хвилин), основний комплекс вправ — решта часу. Інструктор складе програму тренування виходячи з рівня фізичної підготовки і навичок учня. На занятті новачок навчиться утримувати рівновагу в повітрі, а також виконувати динамічні переходи і красиві елементи, використовуючи кільце.

Чому ми вибрали студію повітряної та пілонної акробатики ARENA

У приміщеннях є дзеркала на весь зріст і кондиціонери. Для тренувань видають килимки та питну воду. Студія розташована в 10 хвилинах ходьби від Індустріального мосту.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Альбіна
8 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001270418516
Давно мріяла спробувати себе в повітряній гімнастиці!) нарешті мрія збулась завдяки bodo і сестрі, яка подарувала сертифікат на враження❤️ Я в захваті від заняття
Анна
30 січня 2019
Занятие очень понравилось! Новый опыт, внимательный тренер, масса положительных впечатлений! Рекомендую.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.