101400
 

Подаруй урок віндсерфінгу!

Катання на дошці з вітрилом в акваторії Київського моря. Віндсерфінг — це елітний вид вітрильного спорту, який може повністю обійтися без хвиль. Управління можливе за будь-якої сили вітру — достатньо лише дізнатися секрети майстерності від досвідченого інструктора. Він навчить утримувати рівновагу на дошці, регулювати повороти вітрила та продемонструє різні техніки катання. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 4 445 раз
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Віндсерфінг — що це?

Знайомство з елітним видом спорту, в основі якого — майстерність управління легкою дошкою з вітрилом на воді. Це спрощена модель судна, позбавленого керма. Пересування можливе за будь-якої сили вітру. Управління здійснюється шляхом нахилу щогли з вітрилом, а також за допомогою нахилу самої дошки з борту на борт. Навчання проходить в акваторії Київського моря — в 4,7 км від дамби.

Як все відбувається?

Щасливчик осягатиме основи віндсерфінгу в акваторії Київського моря, де завжди є вітер та невеликі хвилі. Професійний інструктор познайомить новачка з правилами безпеки й теорією управління. Потім він застосує свої знання на практиці. Навчання відбуватиметься на індивідуально підібраній дошці і на невеликій глибині.

Елітний вид вітрильного спорту

Борд для віндсерфінгу — це дошка з прикріпленим вітрилом. Його винайшли в Каліфорнії для тих, хто не бажав постійно чекати на появу хвиль. На сьогодні віндсерфінг є одним з найпопулярніших видів спорту в усьому світі. Щасливчик зможе опанувати його під чуйним керівництвом наставника.

Новий досвід

Якщо в учня вже є досвід катання на віндсерфі, йому підберуть індивідуальну програму навчання. А новачок на першому занятті навчиться утримувати рівновагу, керувати вітрилом, використовувати техніку нахилу щогли, нахиляти дошку з борту на борт.

Ідеальне місце для віндсерфінгу

Навчання відбудеться в акваторії Київського водосховища. Це найкраща локація для занять — тут завжди м'які хвилі та стійкий вітер.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Школа віндсерфінгу
м. Вишгород, Київське водосховище, на території яхт-клубу «Енергетик» Показати на мапі

39 відгуків

С
Сергей
3 вересня 2018
Мечта сбылась и получил огромное удовольствие, хоть и 3-жды искупался !! Отдельное "спасибо" инструктору Андрею - доходчиво, полноценно и надежно. Но это не конец, а начало активного хобби! Жаль, что конец сезона..

С
Сергей
21 серпня 2018
Прошло все замечательно. Огромное спасибо инструктору Андрею. Сразу после занятия с ним взял доску у ребят в аренду и еще полтора часика сам уже пробовал укрепить, полученные навыки. А в следующее воскресенье снова едем, уже с женой. Всем рекомендую!

28 липня 2018
Активировала сертификат, подарнный мне еще зимой. Для тех , кому скучен пассивный отдых. Масса впечатлений и эмоций и кайф от пойманого ветра. Инструктор Андрей очень благожелательный, отличный психолог, ключик может подобрать к любому. Супер! Рекомендую!

21 липня 2018
Здравствуйте! Недавно получал впечатления от друзей, которые подарили мне сертификат с впечатлениями на выбор. Выбор пал на виндсерфинг. Мне очень полнравился мастер класс от инструктора Андрея,- спасибо ему. Все обьяснял доходчиво и понятно, а как результат хорошие эмоции и незабываемые впечатления. Спасибо Вам БОДО за возможность получать хороший эмоциональный заряд!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень