101400
 

Подаруй урок віндсерфінгу!

Катання на вітрильній дошці в акваторії Київського моря, де в сезон завжди ідеальні умови для такого задоволення! Віндсерфінг — це елітний вид вітрильного спорту, який на відміну від класичного серфа може повністю обійтися і без хвиль. Управління можливо при будь-якій силі вітру, достатньо лише дізнатися секрети майстерності від досвідченого інструктора. Він навчить утримувати рівновагу на дошці, управляти вітрилами, різних технік катання на віндсерфі. З таким запасом навиків перший заплив принесе масу задоволення! детальніше...

1 люд. 1 годину Використати до 30.09.2018
600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 612 раз
1 людина
1 годину
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Можна привести глядачів
Використати до 30.09.2018

Віндсерфінг — що це?

Захоплююче знайомство з елітним видом вітрильного спорту, в основі якого — майстерність управління легкою дошкою з вітрилом на воді. Це спрощена модель парусного судна, позбавленого керма. Пересування на вітрильній дошці можливо за будь-якої сили вітру. Управління здійснюється шляхом нахилу щогли з вітрилом, а також за допомогою нахилу самої дошки з борту на борт. Навчання проходить в акваторії Київського моря — в 4,7 км від греблі.

Як все відбувається?

Щасливчик буде осягати основи віндсерфінгу в акваторії Київського моря, де завжди є вітер і невеликі хвилі. Професійний інструктор познайомить новачка з правилами безпеки й теорією управління віндсерфом, а потім він буде відпрацьовувати отримані знання на практиці. Навчання проходить на індивідуально підібраному віндсерфі та на невеликій глибині.

Віндсерфінг — елітний вид вітрильного спорту

Борд для віндсерфінгу являє собою дошку з прикріпленим вітрилом. Його винайшли в Каліфорнії ще в 1968 як альтернативу для серферів, які не бажали перебувати в постійному очікуванні хвиль. На сьогодні віндсерфінг є одним з найпопулярніших видів спорту в усьому світі. І хоч 1-го заняття недостатньо, щоб впевнено стати на дошку, зате цього вистачить, щоб відчути всю принадність незвичайного захоплення.

Абсолютно новий досвід

Якщо учень вже має досвід катання на віндсерфі, йому підберуть індивідуальну програму навчання. А новачки на своєму першому занятті навчаться:

 • утримувати рівновагу на вітрильній дошці
 • керувати вітрилом
 • техніці нахилу щогли з вітрилом
 • нахилу дошки з борту на борт
 • різним технікам катання на віндсерфі

Київське море — ідеальне місце для віндсерфінгу

Навчання проходить в акваторії Київського водосховища. Це ідеальна локація для занять віндсерфінгом — тут завжди є «рівні» хвилі та стійкий вітер. І зовсім не обов'язково їхати до узбережжя екзотичних країн, щоб «осідлати хвилю»!


 

Місце проведення враження:

Школа віндсерфінгу
р. Вишгород, Київське водосховище, на території яхт-клубу "Енергетик" Показати на мапі

31 відгук

31 серпня 2016
Урок по виндсерфингу с инструктором понравился, все отлично, место проведения отличное, когда то занималась парусным спортом именно в этом яхт клубе, так что друзья сделали двойной подарок. Bodo работает слажено и быстро. Рекомендую

30 серпня 2016
Нам с братом подарили такой сертификат наши друзья на день рождения! Так как мы любители попробовать новые виды спортивных развлечений (а это было впервые), то мы обрадовались такому подарку. Что приятно порадовало, это то, что ты сам можешь выбрать время и дату, напрямую скорректировав её с инструктором. В общем, впечатлением мы остались очень довольны! Инструктор доходчиво провёл инструктаж...
Нам с братом подарили такой сертификат наши друзья на день рождения! Так как мы любители попробовать новые виды спортивных развлечений (а это было впервые), то мы обрадовались такому подарку. Что приятно порадовало, это то, что ты сам можешь выбрать время и дату, напрямую скорректировав её с инструктором. В общем, впечатлением мы остались очень довольны! Инструктор доходчиво провёл инструктаж ещё на берегу, а на воде всегда был с нами и подсказывал, что нужно делать. Спасибо огромное компании Bodo за то, что даете возможность подарить близким радость и хорошие эмоции!

29 серпня 2016
Нам с мужем на день рожденье сертификат Видсерфинг на двоих) Нам проводил инструктаж Андрей. Первое впечатление - прекрасный иструктор! Все доступно и грамотно объяснял. С таким тренером приятно иметь дело! Он вел нас в курс дела, маленькая тренировки на суше и все, долой разговоры - нужно идти в воду и пробовать!в самом процессе обучения он нас подправлял, и рассказывал что не так и почему...
Нам с мужем на день рожденье сертификат Видсерфинг на двоих) Нам проводил инструктаж Андрей. Первое впечатление - прекрасный иструктор! Все доступно и грамотно объяснял. С таким тренером приятно иметь дело! Он вел нас в курс дела, маленькая тренировки на суше и все, долой разговоры - нужно идти в воду и пробовать!в самом процессе обучения он нас подправлял, и рассказывал что не так и почему не так. Огромное вам (Андрей) СПАСИБО за терпение и позитив! п.с. чем хорошо когда вдвоем? пока один отдыхает, второй тренируется, и следом меняешься местами) в общем, мы довольны, и хотим еще повторить)

М
Максим
28 серпня 2016
Хочу выразить свою благодарность инструктору Андрею за доходчивую и профессиональную тренировку по овладению виндсерфингом. Не думал, что у меня так все получится, для первого раза. Так же все корректно работает с Bodo, просто зарегистрировал купон, сразу перезвонили, все подтвердили, так же вскоре перезвонил и собственно инструктор с подтверждением. Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень