101401
 

Подаруй урок віндсерфінгу для двох!

Знайомство з елітним вітрильним видом спорту в акваторії Київського моря. Тут ідеальні умови для катання, адже віндсерфінг призначений для ковзання по воді навіть без хвиль. Рухатися потрібно стоячи на вітрильній дошці та слідуючи за вітром. Інструктор навчить утримувати рівновагу й управляти бордом, а також продемонструє різні техніки катання. Крім того, у новачків буде достатньо часу для вільного плавання! детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.01.2019
1 600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 680 раз
2 людини
2 години
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Можна привести глядачів
Використати до 31.01.2019

Віндсерфінг для двох — що це?

Можливість «затестити» один з найпопулярніших екстремальних видів спорту у світі. Абсолютно новий досвід — пересуватися по воді, утримуючи рівновагу на віндсерфі! Ця спеціальна дошка з прикріпленим вітрилом є спрощеною моделлю судна. Управління можливе за будь-якої сили вітру, а навчитися основам цього мистецтва легко, коли поруч досвідчений інструктор!

Як все відбувається?

Щасливчики опановуватимуть основи віндсерфінгу в акваторії Київського моря. Допомагати їм в цьому буде першокласний інструктор, який спочатку познайомить новачків з правилами безпеки. Він пояснить теорію і практику управління віндсерфом. А потім Щасливчики зможуть по черзі відпрацювати отримані навички на невеликій глибині.

Престижний вітрильний вид спорту

Віндсерф — це борд з прикріпленим вітрилом. Вловлюючи пориви вітру, дошку легко привести в рух на водній гладі. Цей вид спорту з'явився ще в кінці XX століття як альтернатива серфінгу, для якого необхідні не тільки вітер, а й хвилі.

Новий екстремальний досвід

На занятті Щасливчики навчаться утримувати рівновагу на дошці, керувати вітрилом та опанують різні техніки катання.

Краще місце віндсерфінгу

Заняття відбудеться в акваторії Київського моря. Тут ідеальні умови для занять — м'які хвилі та стійкий вітер.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Школа віндсерфінгу
м. Вишгород, Київське водосховище, на території яхт-клубу «Енергетик» Показати на мапі

35 відгуків

А
Александра
13 липня 2018
Отлично! Были с мужем вдвоем, обучали нас по очереди, минут 10-15 на суше, все остальное на воде. Андрей- очень внимательный инструктор, при этом никакой лишней информации. Четко и по делу. Стали оба сразу и получили удовольствие. Спасибо!

25 червня 2018
впечатление "Виндсерфинг" выбрала из-за новезны, никогда раньше не стояла под парусом и решила проверить, как это)) Урок очень понравился! Два часа пролитело не заметно. Отличный инструктор! Инструктаж - четкий и струтурированый. Кто не пробовал, очень рекомендую!

22 червня 2018
Всем привет! Недавно мне исполнилось 20 лееет, и я безумно счастлив этому. Мой брат подарил мне сертификат на виндсёрфинг.Если честно, то я был в шоке! И не знал что мне делать с этим. Целых два месяца я собирался и всё-таки решился воспользоваться подарком! Мне понравилось! Главное не бояться и просто пробовать. В жизни нужно попробовать как можно больше всего. Инструктор был очень...
Всем привет! Недавно мне исполнилось 20 лееет, и я безумно счастлив этому. Мой брат подарил мне сертификат на виндсёрфинг.Если честно, то я был в шоке! И не знал что мне делать с этим. Целых два месяца я собирался и всё-таки решился воспользоваться подарком! Мне понравилось! Главное не бояться и просто пробовать. В жизни нужно попробовать как можно больше всего. Инструктор был очень доброжелательный и сразу видно профессионал. С первых же минут смог заинтересовать и понятно объяснить как пользоваться доской. Сначала было стрёмно, а потом я просто получал кайф. Падать с доски вообще не страшно. Любые падения в итоге приводят к подъёму. Однако, необходимо отметить то, что база Энергетик находиться на дамбе, и транспортное сообщение не самое идеальное. После впечатления пришлось заняться автостопом - и остановить себе большой красивый джип) во всё другом - неплохо. Советую! Спасибо команде Bodo за впечатления!

С
Світлана
18 червня 2018
Колеги на роботі подарували враження на вибір з 10, які вони обрали. І навіщо мені плетіння косичок :) коли можна навчитися тримати парус?! Тому вибір що саме я відвідаю був очевидним. Чекала півроку щоб скористатися сертифікатом за відповідної погоди. Заздалегідь вибрала дату, без проблем зареєструвалася. І в визначений день приїхала на базу віндсерфінгу, що на Київському водосховищі. Особисто...
Колеги на роботі подарували враження на вибір з 10, які вони обрали. І навіщо мені плетіння косичок :) коли можна навчитися тримати парус?! Тому вибір що саме я відвідаю був очевидним. Чекала півроку щоб скористатися сертифікатом за відповідної погоди. Заздалегідь вибрала дату, без проблем зареєструвалася. І в визначений день приїхала на базу віндсерфінгу, що на Київському водосховищі. Особисто мені добиратися було не дуже зручно - трохи задалеко. Але з самою послугою проблем жодних не було. Інструктори на місці показали на березі що і як робити і відразу в воду. Вода сама там, якщо чесно, не дуже чиста, але знали куди їхали.... Сам процес ходіння на дошці під парусом мені дуже сподобався, до цього в мене в тому ніякого досвіду не було. Намагалася робити все як казав інструктор. Доречі, заняття не лише на мілководді, якщо виходить - то можна і в "відкрите море" вийти :)) В нас так і було. Так як я вперше робила все, дуже переживала як тримати рівновагу, як тримати парус, як його повернути чи підняти... І ще раз переконалася що потрібно качати руки, ноги, спину... Звичайно багато залежить від погоди, від інших плавзасобів, яких там дуже багато і вони створюють хвилі, але основне залежить від себе самого, як водночас сконцентруватися на тому що треба робити і при цьому розслабитися і отримувати задоволення від вітру, сонця, води, і від своїх успіхів. Однозначне моє резюме : все було чудово і варто спробувати, навіть тим, хто цього ніколи не робив.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень