100674
 

Подаруй урок у велошколі для двох!

Відвідування велошколи для двох новачків. Інструктор підбере кожному велосипед і відрегулює висоту сідла. Потім команда відправиться в мальовничий парк для тренування. Учні поступово навчаться відштовхуватися, гальмувати, об'їжджати перешкоди і входити в повороти. На відпрацювання нових умінь у них буде до 2 годин. В ході заняття новачки не тільки навчаться новим маневрам, але і отримають фізичне навантаження. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.12.2018
800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 684 раз
2 людини
2 години
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Використати до 31.12.2018

Велошкола для двох — що це?

Заняття для двох новачків, які хочуть навчитися впевнено їздити на велосипеді. Досвідчений інструктор допоможе відчути баланс, розповість, як правильно відштовхнутися та увійти в поворот. Щасливчикам підберуть байки, допоможуть відрегулювати сідло і проїхати перші метри. Урок запам'ятається не тільки новим досвідом, але і фізичним навантаженням.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків відвідають заняття в школі Veloprostir. Воно розпочнеться з індивідуального підбору велосипеда і перевірки існуючих навичок. У друзів буде до двох годин, щоб опанувати нові вміння на паркових алеях. Інструктор допоможе подолати страх падіння і знайти упевненість в управлінні байком. Заняття в індивідуальному форматі буде максимально корисним, адже інструктор зможе коментувати дії кожного з них і допомогти в уникненні помилок.

Новий досвід

Вже на першому занятті Щасливчики освоять кілька нових навичок:

 • старт;
 • гальмування;
 • повороти;
 • баланс.

Корисний транспорт

Велосипед — найекологічніший вид наземного транспорту. З його допомогою можна не тільки переміщатися по місту, але й підтримувати тіло у формі. Регулярні поїздки приводять м'язи в тонус, підвищують витривалість і силу.

Індивідуальний підбір велосипеда

Перед заняттям інструктор підбере для кожного велосипед. Оптимальна висота сідла і керма — запорука успішного навчання для новачка. Справа не тільки в комфорті: маленька відстань до педалей підвищує навантаження на колінний суглоб і ускладнює балансування.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Veloprostir - Велошкола
м. Виставковий центр, пр-т. Академіка Глушкова, 1 Показати на мапі
Березняки, вул. Миколайчука 11 Показати на мапі

26 відгуків

3 червня 2018
Решили с подругой начать лето с приключения и научиться кататься на велосипеде. Благодаря внимательному и чуткому руководству инструктора Сергея я смогла вспомнить и улучшить свои навыки, а моя подруга - побороть себя и даже поехать...для первого раза очень хорошо получилось. Спасибо большое

М
Марина
20 жовтня 2017
Осталась в полном восторге! Я не ожидала, что смогу большую часть занятия ездить, сама). До этого занятия у меня были попытки научиться ездить на велосипеде, но увы. У меня был инструктор Сергей. Большое ему спасибо за его терпение, понимание и профисионализм!

В
Виталий
1 вересня 2017
Урок прошёл потрясающе, инструктор настоящий профессионал и хороший учитель. Благодаря нему смог побороть заложенный с детства страх перед велосипедом! Благодаря нему я открыл новый источник удовольствия для себя)) спасибо!)

Е
Евгения
12 червня 2017
Занятие просто супер! Тренер не подганяет и не заставляет делать новые элементы, пока сам к ним не готов. Подробно объясняет даже самые элементарные вещи, например, как лучше трогаться. Вобщем, спасибо ему за терпение)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень