100674
 

Подаруй навчання їзді на велосипедах для двох!

Індивідуальне заняття з базовим основам їзди на гірських велосипедах для двох! Катання проходить по доріжках парку Дружби народів. Професійний інструктор підбере найбільш підходящий транспорт та буде супроводжувати протягом всього заняття, навчаючи новачків всім хитрощів управління велосипедами. детальніше

2 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 383 рази
2 людини
2 години
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Доступно з 5 років

Велошкола для двох — що це?

Унікальна можливість навчитися їздити на гірському велосипеді всього за 1 урок. Для навчання надається 2 ексклюзивних велосипеда ручної збірки, які підбираються в індивідуальному порядку. Заняття проходить в індивідуальному форматі в компанії професійного інструктора. Перша в житті прогулянка на велосипеді відбудеться в мальовничому парку Дружби народів.

Як все відбувається?

Щасливчики будуть навчатися катанню на гірських велосипедах на території парку Дружби народів. Вони вдвох вчитимуться під керівництвом одного інструктора - справжнього професіонала, який розповість правила безпеки і підбере відповідний велосипед. Потім профі навчить рушати, гальмувати, повертати, користуватися передачами і долати різноманітні перешкоди. Заняття ідеально підходить  велосипедистам-початківцям.

Майстер-клас у парку Дружби народів

Парк Дружби народів — це ідеальне місце для навчання. Він має різноманітний рельєф для катання. Тут є невеликий бульвар, круговий майданчик, невисокі бордюри.

Унікальні велосипеди ручної роботи!

Усі велосипеди створені талановитими руками механіків компанії-велооператора Veliki. Більшість комплектуючих були привезені з Німеччини й можуть похвалитися гучним ім'ям відомого виробника Schwinn. Так що можна покататися на справжніх унікальних великах найвищого класу!

Цілих 2 години за кермом!

Велосипеди надходять у повне розпорядження учнів на цілих 2 години. За цей час можна дізнатися, як правильно стартувати і гальмувати, повертати і долати складні ділянки траси. Ну і, звичайно ж - насолодитися захоплюючим катанням в компанії близької людини!

Місце проведення враження

11 відгуків реальних людей