100674
 

Подаруй навчання їзді на велосипедах для двох!

Індивідуальне заняття з базовим основам їзди на гірських велосипедах для двох! Катання проходить по доріжках парку Дружби народів. Професійний інструктор підбере найбільш підходящий транспорт та буде супроводжувати протягом всього заняття, навчаючи новачків всім хитрощів управління велосипедами. детальніше...

2 чол. 2 години Використати до 31.08.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 407 раз
2 людини
2 години
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.08.2017

Велошкола для двох — що це?

Унікальна можливість навчитися їздити на гірському велосипеді всього за 1 урок. Для навчання надається 2 ексклюзивних велосипеда ручної збірки, які підбираються в індивідуальному порядку. Заняття проходить в індивідуальному форматі в компанії професійного інструктора. Перша в житті прогулянка на велосипеді відбудеться в мальовничому парку Дружби народів.

Як все відбувається?

Щасливчики будуть навчатися катанню на гірських велосипедах на території парку Дружби народів. Вони вдвох вчитимуться під керівництвом одного інструктора - справжнього професіонала, який розповість правила безпеки і підбере відповідний велосипед. Потім профі навчить рушати, гальмувати, повертати, користуватися передачами і долати різноманітні перешкоди. Заняття ідеально підходить  велосипедистам-початківцям.

Майстер-клас у парку Дружби народів

Парк Дружби народів — це ідеальне місце для навчання. Він має різноманітний рельєф для катання. Тут є невеликий бульвар, круговий майданчик, невисокі бордюри.

Унікальні велосипеди ручної роботи!

Усі велосипеди створені талановитими руками механіків компанії-велооператора Veliki. Більшість комплектуючих були привезені з Німеччини й можуть похвалитися гучним ім'ям відомого виробника Schwinn. Так що можна покататися на справжніх унікальних великах найвищого класу!

Цілих 2 години за кермом!

Велосипеди надходять у повне розпорядження учнів на цілих 2 години. За цей час можна дізнатися, як правильно стартувати і гальмувати, повертати і долати складні ділянки траси. Ну і, звичайно ж - насолодитися захоплюючим катанням в компанії близької людини!

Місце проведення враження:

Великі (парк Дружби Народів)
м. Петрівка, Парк Дружби Народів (біля Московського мосту) Показати на мапі

11 відгуків реальних людей

З
Саида
26 вересня 2016
Супер инструктор Алексей! Опытный, внимательный, терпеливый. Смог снять страх и все так обьяснить, что я в первый раз в жизни смогла сама поехать всего за один урок! СПАСИБО за фантастический для меня результат! Я живу в другом городе, в другой стране, и нашла Алексея по отзывам на Вашем сайте. Так что теперь Алексей - инструктор международного класса!!!!

Л
Людмила
19 вересня 2016
Мне очень понравилось: и процесс обучения, и полученный результат! Огромное СПАСИБО инструктору Алексею за прекрасное проведенное время и приобренное мной умение кататься на велосипеде! Мне казалось, что научиться кататься на велосипеде – это сложно, но если рядом толковый инструктор, умеющий доходчиво объяснить и поддержать (и физически , и морально!), то результат достигается буквально с первого раза!

6 вересня 2016
Не думала, что после первого занятия поеду! Но опытный инструктор преодолел мой страх упасть, дал правильные настановки и вуаля! Я проехалась сама!) И при этом я никогда не каталась не велосипеде. Так что те, кто хочет исполнить свою давнюю мечту детства-дерзайте!) А чудесный инструктор вам в этом поможет)

16 серпня 2016
Выбрали данное впечатление для ребенка, т.к. она боялась ездить/ После 5 минут занятия с Алексеем дочка прекрасно поехала себе кататься) Алексей большой умничка, имеет подход к детям. Мы ему благодарны и всем рекомендуем! Спасибо, Bodo)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень