100674
 

Подаруй велошколу для двох!

Відвідування велошколи для двох новачків. Інструктор підбере кожному велосипед і відрегулює висоту сідла. Потім команда відправиться в мальовничий парк для тренування. Учні поступово навчаться відштовхуватися, гальмувати, об'їжджати перешкоди і входити в повороти. На відпрацювання нових умінь у них буде до 2 годин. В ході заняття новачки не тільки навчаться новим маневрам, але і отримають фізичне навантаження. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 30.04.2018
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 545 раз
2 людини
2 години
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Використати до 30.04.2018

Велошкола для двох — що це?

Заняття для двох новачків, які хочуть навчитися впевнено їздити на велосипеді. Досвідчений інструктор допоможе відчути баланс, розповість, як правильно відштовхнутися та увійти в поворот. Щасливчикам підберуть байки, допоможуть відрегулювати сідло і проїхати перші метри. Урок запам'ятається не тільки новим досвідом, але і фізичним навантаженням.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків відвідають заняття в школі Veloprostir. Воно розпочнеться з індивідуального підбору велосипеда і перевірки існуючих навичок. У друзів буде до двох годин, щоб опанувати нові вміння на паркових алеях. Інструктор допоможе подолати страх падіння і знайти упевненість в управлінні байком. Заняття в індивідуальному форматі буде максимально корисним, адже інструктор зможе коментувати дії кожного з них і допомогти в уникненні помилок.

Новий досвід

Вже на першому занятті Щасливчики освоять кілька нових навичок:

  • старт;
  • гальмування;
  • повороти;
  • баланс.

Корисний транспорт

Велосипед — найекологічніший вид наземного транспорту. З його допомогою можна не тільки переміщатися по місту, але й підтримувати тіло у формі. Регулярні поїздки приводять м'язи в тонус, підвищують витривалість і силу.

Індивідуальний підбір велосипеда

Перед заняттям інструктор підбере для кожного велосипед. Оптимальна висота сідла і керма — запорука успішного навчання для новачка. Справа не тільки в комфорті: маленька відстань до педалей підвищує навантаження на колінний суглоб і ускладнює балансування.

Місце проведення враження:

Veloprostir - Велошкола (Арсенальна)
м. Арсенальна, вул. Лаврська, 6 Показати на мапі

24 відгуків реальних людей

В
Виталий
1 вересня 2017
Урок прошёл потрясающе, инструктор настоящий профессионал и хороший учитель. Благодаря нему смог побороть заложенный с детства страх перед велосипедом! Благодаря нему я открыл новый источник удовольствия для себя)) спасибо!)

Е
Евгения
12 червня 2017
Занятие просто супер! Тренер не подганяет и не заставляет делать новые элементы, пока сам к ним не готов. Подробно объясняет даже самые элементарные вещи, например, как лучше трогаться. Вобщем, спасибо ему за терпение)

С
Саида
26 вересня 2016
Супер инструктор! Опытный, внимательный, терпеливый. Смог снять страх и все так обьяснить, что я в первый раз в жизни смогла сама поехать всего за один урок! СПАСИБО за фантастический для меня результат!

Л
Людмила
19 вересня 2016
Мне очень понравилось: и процесс обучения, и полученный результат! Огромное СПАСИБО инструктору за прекрасное проведенное время и приобренное мной умение кататься на велосипеде! Мне казалось, что научиться кататься на велосипеде – это сложно, но если рядом толковый инструктор, умеющий доходчиво объяснить и поддержать (и физически , и морально!), то результат достигается буквально с первого раза!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень