100674
 

Велошкола для двох

Індивідуальне заняття з базових основх катання на гірських велосипедах для двох! Катання проходить у парку Дружби народів. Професійний інструктор підбере найбільш оптимальний транспорт та буде супроводжувати протягом всього заняття, навчаючи новачків всім хитрощам управління велосипедами. подробнее...

2 чол. 2 години Використати до 31.10.2017
Неактивне враження
2 людини
2 години
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2017

Велошкола для двох — що це?

Унікальна можливість навчитися їздити на гірському велосипеді всього за 1 урок. Для навчання надається 2 ексклюзивних велосипеда ручної збірки, які підбираються в індивідуальному порядку. Заняття проходить в індивідуальному форматі в компанії професійного інструктора. Перша в житті прогулянка на велосипеді відбудеться в мальовничому парку Дружби народів.

Як все відбувається?

Щасливчики будуть навчатися катанню на гірських велосипедах на території парку Дружби народів. Вони вдвох вчитимуться під керівництвом одного інструктора - справжнього професіонала, який розповість правила безпеки і підбере відповідний велосипед. Потім профі навчить рушати, гальмувати, повертати, користуватися передачами і долати різноманітні перешкоди. Заняття ідеально підходить  велосипедистам-початківцям.

Майстер-клас у парку Дружби народів

Парк Дружби народів — це ідеальне місце для навчання. Він має різноманітний рельєф для катання. Тут є невеликий бульвар, круговий майданчик, невисокі бордюри.

Унікальні велосипеди ручної роботи!

Усі велосипеди створені талановитими руками механіків компанії-велооператора Veliki. Більшість комплектуючих були привезені з Німеччини й можуть похвалитися гучним ім'ям відомого виробника Schwinn. Тож можна покататися на справжніх унікальних велосипедах найвищого класу!

Цілих 2 години за кермом!

Велосипеди надходять у повне розпорядження учнів на цілих 2 години. За цей час можна дізнатися, як правильно стартувати і гальмувати, повертати і долати складні ділянки траси. Ну і, звичайно ж - насолодитися захоплюючим катанням в компанії близької людини!

Місце проведення враження:

Великі (парк Дружби Народів)
м. Петрівка, Парк Дружби Народів (біля Московського мосту) Показати на мапі

20 відгуків реальних людей

З
Саида
26 вересня 2016
Супер инструктор Алексей! Опытный, внимательный, терпеливый. Смог снять страх и все так обьяснить, что я в первый раз в жизни смогла сама поехать всего за один урок! СПАСИБО за фантастический для меня результат! Я живу в другом городе, в другой стране, и нашла Алексея по отзывам на Вашем сайте. Так что теперь Алексей - инструктор международного класса!!!!

Л
Людмила
19 вересня 2016
Мне очень понравилось: и процесс обучения, и полученный результат! Огромное СПАСИБО инструктору Алексею за прекрасное проведенное время и приобренное мной умение кататься на велосипеде! Мне казалось, что научиться кататься на велосипеде – это сложно, но если рядом толковый инструктор, умеющий доходчиво объяснить и поддержать (и физически , и морально!), то результат достигается буквально с первого раза!

6 вересня 2016
Не думала, что после первого занятия поеду! Но опытный инструктор преодолел мой страх упасть, дал правильные настановки и вуаля! Я проехалась сама!) И при этом я никогда не каталась не велосипеде. Так что те, кто хочет исполнить свою давнюю мечту детства-дерзайте!) А чудесный инструктор вам в этом поможет)

16 серпня 2016
Выбрали данное впечатление для ребенка, т.к. она боялась ездить/ После 5 минут занятия с Алексеем дочка прекрасно поехала себе кататься) Алексей большой умничка, имеет подход к детям. Мы ему благодарны и всем рекомендуем! Спасибо, Bodo)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень