Подаруйте велодень для компанії!

4 людини
1 день
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Оренда велосипедів на день — з 9:00 до 21:00. У пункті прокату друзям допоможуть вибрати відповідний транспорт і проведуть короткий інструктаж. Потім велосипедисти вирушать на прогулянку околицями столиці. За бажанням кожному видадуть шолом. Кататися можна по всьому місту.

Чому ми вибрали центр велопрокату «Велики»

Це перша українська мережа прокату, продажу та сервісного обслуговування велосипедів. У Києві знаходиться 10 пунктів, де можна орендувати відповідний транспорт. Для маленьких пасажирів надають спеціальне велокресло.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Виктория
7 серпня 2018
Спасибо большое любимому за подарок! Из предложенных впечатлений выбрала велодень. Люблю кататься на велосипеде с детства, но в Киеве своего велосипеда нет, поэтому очень обрадовалась такой возможности. Очень полезный и веселый выходной получился! Спасибо за супер сервис, Бодо!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.