Подаруйте катання на вейксерфі!

подарували вже 53 рази
1 людина
до 15 хвилин
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 8 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним
Літнє враження

Як відбувається враження

Серфінгіст буде ковзати хвилями, слідуючи за катером. Для цього йому видадуть спеціальну дошку, рятувальний жилет і гідрокостюм. На занятті тренер покаже, як утримувати рівновагу та входити в повороти. Потім серф спортсмена прикріплять до судна міцним тросом. Набравши швидкість, райдер відпустить мотузку та буде балансувати на хвилях. Катання проходить індивідуально або по черзі в групі.

Чому ми вибрали Koba's Prokat

Заняття проходить на території спортивно-розважального комплексу X-Park. Для новачків і досвідчених серферів інструктор розробляє різні програми тренувань.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Людмила
16 серпня 2018
Незабываемое впечатление! Друзья подарили на день рождения и мне очень понравилось! И тренировка хорошая вышла и повеселилась. Всем рекомендую и обязательно приду еще!))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.