102221
 

Вечірка в Party Bus

Незабутня вечірка для 30 осіб в диско-автобусі — Party Bus Golden Prime. Всередині є все необхідне для веселої паті: танцпол з дим - і бабл-машинами, бар-ресторан з 5-тьма стійками і зона відпочинку з комфортними диванами. Музикою та караоке займеться професійний діджей. Під час вечірки автобус рухатиметься заздалегідь узгодженим маршрутом. На пам'ять гостям залишаться яскраві фотографії та відео. З собою необхідно взяти їжу і напої. детальніше

30 чол. 3 години Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
30 людина
3 години
Використати до 31.07.2017

Вечірка в PartyBus — що це?

Нічний клуб на колесах, в якому можна влаштувати запальну вечірку. Party Bus Golden Prime — це автобус золотого кольору з інтер'єром, розробленим спеціально для веселих вечірок. Усередині салону — 5 барних стійок, лаундж-зона, танцпол. Тут зі зручністю можуть одночасно розміститися до 30 осіб. Музичним оформленням займеться професійний ді-джей, він же відповідає за розважальну програму. Із собою можна приносити їжу й напої — до послуг гостей ресторан-бар з посудом. А так як це вечірка на колесах, можна відвідати всі цікаві куточки міста.

Як все відбувається?

Щасливчик збере велику компанію друзів, з якими він влаштує веселу вечірку в PartyBus. Попередньо необхідно узгодити з водієм маршрут, а з діджеєм — програму заходу. Усередині салону гостей чекатиме святкове оформлення з різнокольоровими гелієвими кульками. Як тільки всі зберуться, автобус рушить у дорогу. Друзі зможуть чудово повеселитися — потанцювати, поспівати в караоке, випити коктейлі. У барі-ресторані знайдеться увесь необхідний посуд, тому можна замовити їжу просто в автобус.

Закрита вечірка в клубі на колесах

На гостей чекає яскрава й незабутня вечірка у величезному автобусі Golden Prime. Це не тільки можливість потанцювати й поспівати в караоке, але й покататися по нічному місту, роблячи яскраві фото на пам'ять. Усередині не буде сторонніх — тільки компанія запрошених друзів та діджей. У п'ятницю і суботу до гостей приєднається бармен.

3 універсальних зони всередині

Салон PartyBus умовно ділиться на 3 зони, які забезпечать максимально комфортний відпочинок. Це бар з 5-ю барними стійками, зона відпочинку з кріслами, диванами й троном, а також танцпол з жердиною для танців.

Лазери й мильні бульбашки на танцполі

Гостям точно не доведеться нудьгувати, адже на них чекає маса цікавого. Лазерне шоу, шоу мильних бульбашок, різнокольорові клуби диму на танцполі. 

Місце проведення враження

3 відгуки від реальних людей