102190
 

Подаруй незабутній вечір з рок-групою в компанії друзів!

Чудовий подарунок для всіх поціновувачів музики у стилі рок! Компанія друзів відвідає репетиційну базу, де київський гурт Traveling Band влаштує для гостей міні-концерт. Команда виконає кавер-версії відомих світових хітів в оригінальному та авторському аранжуванні. Можна замовити в студію їжу та напої, адже відпочивати всі будуть у неформальній обстановці. Гості поспостерігають за виступом групи і поспілкуються з учасниками колективу. Разом з музикантами можна буде навіть спробувати зіграти на гітарі або барабанах.   детальніше

8 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
2 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 57 раз
8 людина
2 години
Використати до 31.07.2017

Вечір з рок-групою — що це?

Відвідування разом з друзями міні-концерту київської рок-групи Traveling Band. Можливість не тільки побачити виступ, але й поспілкуватися з музикантами у неформальній обстановці та навіть спробувати влитися в рок-бенд. За бажанням, можна буде зіграти на музичних інструментах і розучити партії разом з колективом. В репертуарі музикантів — триб'ют-програма відомої американської групи Creedence Clearwater Revival і кавери світових рок-хітів. В репетиційну студію можна замовити їжу та напої.

Як все проходить?

Щасливчик збере компанію друзів і разом вони відправляться в студію, де проводить репетиції київська рок-група Traveling Band. Гості будуть спостерігати за виступом музикантів і спробують себе у ролі рок-зірок. Серед композицій, які виконають на сцені, можуть бути пісні знаменитого американського бенду Creedence CR або ж хіти з репертуару AC/DC, Nazareth, Deep Purple, Black Sabbath, Shocking Blue, Monkies та інших.

Міні-концерт київського рок-гурту Traveling Band

Traveling Band утворилася в 2011 році. На сьогоднішній день група може похвалитися багатьма досягненнями: навесні 2015 року колектив став лауреатом 2-го Всеукраїнського фестивалю кавер-бендів у ROUT 66 і фіналістом фестивалю триб'ют-команд.

Кавери світових рок-хітів

Під час виступу рок-групи можна буде почути кавер-версії хітів таких відомих гуртів як Creedence CR, AC/DC, Deep Purplе та ін. Їх виконають в оригінальному та авторському аранжуванні. За бажанням гості можуть стати повноцінними учасниками репетиційного процесу:

  • грати на інструментах
  • розучувати нескладні партії
  • підспівувати

Сучасне обладнання і живий звук

Концерт проходитиме на студійно-репетиційній базі, яка обладнана професійним звуком та освітленням. У наявності також усі необхідні музичні інструменти високого рівня.

Місце проведення враження

5 відгуків реальних людей