Подаруйте вечір з рок-групою в компанії друзів!

подарували вже 192 рази
4000 грн 8 люд. 2 години
8 людей
2 години
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Компанія відвідає концерт київського рок-гурту Traveling Band. На виступі можна буде почути кавери хітів таких груп, як Creedence CR, AC/DC, Deep Purple, Nazareth та інших колективів. Їх виконають у авторському аранжуванні. Меломани стануть повноцінними учасниками репетиційного процесу. За бажанням з собою можна взяти їжу та напої.

Чому ми вибрали рок-групу Traveling Band

Колектив з'явився у 2011 році. Навесні 2015 року команда стала лауреатом 2 Всеукраїнського фестивалю кавер-бендів у байк-клубі ROUTE 66 і фіналістом фестивалю триб'ют-команд. Концерт відбудеться на студийно-репетиційній базі, яка обладнана професійним звуком, освітленням і музичною технікою. За бажанням можна буде зіграти на музичних інструментах і вивчити партії разом з групою.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

Белла
22 березня 2016
https://www.facebook.com/1430388151
TRAVELING BAND сделал наш вечер!:) спасибо большое всем Вам!:) было мега круто!:)
Игорь
21 березня 2016
Ребята мегакрутые!! Большое спасибо за вечеруху, надеюсь, увидимся еще;)
Антон
20 березня 2016
Спасибо огромное ребятам за незабываемый вечер! Все прошло на высоте, хороший звук, хорошие песни, хорошая атмосфера) Всем рекомендую, не пожалеете!
Дима
20 березня 2016
https://www.facebook.com/1506825664
Огромное спасибо всем участникам группы! Вы сделали так, чтобы я запомнил этот вечер навсегда и он был уникальным :) спасибо за приятные эмоции ) Все было на высоте! Спасибо еще раз ;)
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.