Подаруйте вечір фінансових ігор для друзів!

подарували вже 10 рази
8 людей
5 годин
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Ведучий пояснить правила і видасть бланки, листи для записів, олівці. Гравці будуть задавати один одному питання про те, як розпоряджатися грошима, зважитися на стартап і привести його до успіху, розвинути підприємницьку жилку. У процесі можна зробити кілька перерв по 10-15 хвилин. Після закінчення турніру команда зможе обговорити отримані навички та поділитися враженнями від гри.

Чому ми вибрали тренінговий центр New Generation Club

Клуб проводить тренінги на різні теми в Україні та Європі з 2011 року. New Generation Club організовує не тільки фінансові турніри і бізнес-семінари, а й лекції, націлені на особистісний ріст.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Рита
21 червня 2018
Это был классный мозговой штурм! Очень понравился ведущий, отвечал на вопросы развернуто и доступно, спасибо ему огромное! Друзья тоже остались довольны, всех очень увлек процесс)) Спасибо Bodo за возможность весело и с пользой провести выходной!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.