Подаруйте вечерю в українському ресторані!

подарували вже 1 234 рази
800 грн 2 люд. не обмежено
2 людини
не обмежено
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Офіціанти в традиційних костюмах зустрінуть гостей та пригостять наливкою власного виробництва. Пара зможе вибрати з меню будь-які страви та напої на суму сертифіката. Заклад славиться своєю фірмовою стравою — домашніми варениками з різноманітними солодкими та солоними начинками. Традиційні українські частування готують з екопродуктів та подають на стіл на дерев'яних підставках.

Чому ми вибрали ресторан «Шинок»

«Шинок» — український ресторан-майстерня з 6 залами, кожен з яких втілює окрему ідею. Об'єднують їх загальні риси сучасного екостилю, а також використання натуральних матеріалів: льону, глини, дерева. Стіни залів прикрашені творами сучасних українських художників — їх можна придбати на місці. Також всередині працює бутик з сувенірами hand-made — писаними тарілками, вишиванками та іграшками з дерева.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

23 відгуки

Екатерина
15 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002102713717
Получили в подарок с мужем посещение ресторана украинской кухни, поехали на День влюблённых, очень понравилась кухня, обслуживание, музыка и особенно живая музыка. Как пожелание - больше антуража на стены, немного не хватает уюта из-за пустоты стен, а так всё прекрасно!
bodo
15 лютого 2019
Доброго дня, Катерино, дякуємо за відгук. Ми раді, що враження вам сподобалось. Ваші побажання партнер взяв до уваги.
Анна
3 лютого 2019
https://www.facebook.com/100006344321601
Были с мужем на впечатлении ужин в украинском ресторане, невероятно вкусная кухня, отличное обслуживание, нам все очень понравилось , теперь будем рекомендовать данное заведение друзьям, спасибо
Наталья
26 січня 2019
https://www.facebook.com/100017463512760
Спасибо за ужин! Все очень понравилось!
Олександр
13 січня 2019
Провели гарно час та смачно по обідали))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.