101696
 

Подаруй вечерю в мексиканському ресторані!

Можливість насолодитись пікантною вечерею в елітному мексиканському ресторані! Величезний вибір позицій в меню і депозит на 1000 гривень. Серед найпопулярніших страв традиційні рецепти Мексики — кесаділья, такос і фахітос. Поки все буде готуватись, належить насолодитись бесідою з близькою людиною за затишним столиком, який зарезервують заздалегідь. Вечір скрасить приємна музика. детальніше

2 чол. не обмежено Використати до 31.07.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 625 раз
2 людини
не обмежено
Використати до 31.07.2017

Вечеря в мексиканському ресторані — що це?

Можливість насолодитися кращими кулінарними шедеврами мексиканської кухні. Вечеря проходить в автентичному латиноамериканському ресторані Tequila House. На вибір пропонуються будь-які страви з меню в рамках депозиту — 1000 грн. Просто прекрасна можливість поринути в атмосферу далекої Мексики під ритми приємної музики.

Як все проходить?

Щасливчики опиняться за затишним столиком в елітному ресторані мексиканської кухні — Tequila House. Тут їм запропонують на вибір вишукані традиційні пікантні страви та напої. Поки кухарі будуть «чаклувати» над кулінарними шедеврами, можна буде насолодитися бесідою і запальної латиноамериканської музикою. Щасливчики мають депозитом на 1000 грн.

Традиційний мексиканський ресторан

Насолодитися мексиканськими стравами можна прямо в центрі Києва. Екзотичний ресторан Tequila House славиться не тільки бездоганною кухнею, але і особливою атмосферою. Інтер'єр прикрашений широкополими сомбреро і високими кактусами. Тут постійно лунають запальні латиноамериканські мелодії.

Смачну вечерю і традиційні напої на 1000 гривень

У меню представлений широкий асортимент основних страв, серед яких: фахітос з телятиною і куркою, кесаділья і такос. Також присутні кілька видів традиційних салатів. А приємним завершенням вечора стане десерт — банани  у пивному клярі або ніжний чізкейк. На свій розсуд гості зможуть вибрати алкогольний напій. Це може бути коктейль «Маргарита» чи стопка елітної текіла Olmeca Blanco.

Вечір на двох

Враження розраховане на двох. Щасливчики будуть приділяти час один одному і розмовляти в затишному ресторані, поки страви готують на кухні. А після дегустації мексиканської кухні вони зможуть порівняти думки і поставити загальну оцінку. 

Місце проведення враження

38 відгуків реальних людей