101696
 

Подаруй вечерю в мексиканському ресторані!

Можливість насолодитися пікантною вечерею в елітному мексиканському ресторані. На вибір в спеціально створеному меню будуть представлені салати, основні страви, десерти і напої. Серед найпопулярніших позицій традиційні рецепти Мексики — кесаділья, такос і фахітос. Поки все буде готуватися, можна насолодитися бесідою з близькою людиною за затишним столиком, який зарезервують заздалегідь. Вечір прикрасить приємна музика. детальніше

2 чол. 2 години Використати до 30.04.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 21 248 раз
2 людини
2 години
Використати до 30.04.2017

Вечеря в мексиканському ресторані - що це?

Можливість насолодитися найкращими кулінарними шедеврами мексиканської кухні. Комплексна вечеря відбувається в автентичному латиноамериканському ресторані Tequila House. Зі спеціального меню на вибір пропонується салат, основне блюдо, десерт і напій. Просто чудова можливість поринути в атмосферу далекої Мексики під ритми приємної музики.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться за затишним столиком в елітному ресторані мексиканської кухні - Tequila House. Тут їм запропонують на вибір вишукані традиційні пікантні страви та напої зі спеціального меню. Поки кухарі будуть «чаклувати» над кулінарними шедеврами, можна буде насолодитися бесідою і запальною латиноамериканською музикою.

Традиційний мексиканський ресторан

Насолодитися мексиканськими стравами можна в центрі Києва. Екзотичний ресторан Tequila House славиться не тільки бездоганною кухнею, а й особливою атмосферою. Інтер'єр прикрашено крислатими сомбреро, і високими кактусами. В залі постійно звучать запальні латиноамериканські мелодії.

Комплексна вечеря

У якості основної страви можна обрати кесаділью або такос чи замовити на двох найпопулярнішу мексиканську страву - фахітос з телятиною та куркою. Також в меню представлені кілька видів традиційних салатів. А приємним завершенням вечора стане один із запропонованих десертів - банани  у пивному клярі або ніжний чізкейк.

Різноманітні напої на вибір

На власний розсуд гості зможуть обрати алкогольний напій. Це може бути коктейль «Маргарита» або стопка елітної текіли Olmeca Blanco.

Місце проведення враження

Фотографії враження

31 відгук реальних людей

Вечеря в мексиканському ресторані

1 000 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39